Jump to content

MichalSP

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MichalSP's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Panowie pytanie. Mam wgrany resurrection remix + Kernel franco. Chcąc wrócić na miui wystarczy wipe w twrp i instalacja globala z twrp czy trzeba podjąć jakieś dodatkowe kroki? Kernel zmieni się na stockowy w czasie instalacji miui?
 2. Serio dziwny. Któryś ze starszych mifitow zapisał w końcu zmianę kolejności, co początkowo nic nie zmieniło. Godzinę później zaczęło działać dzięki za dobry trop
 3. Próbowałem już, wygrywałem różne fw i beta i stabilne, tak samo mi fity i modowane i normalne. Najgorzej że bateria ma ponad 60% więc za nim się rozładuje to trochę minie;)
 4. Przy próbie zapisu dostaje komunikat, że nie udało się zapisać.
 5. Mam dziwny problem. Nie mogę wejść do menu... Tak jakby nie wykrywał tego gestu. Gest wejścia w powiadomienia działa, tak samo tryb DND, natomiast menu nie. Miałem najnowsza betę, myślałem beta jak to beta, coś może nie działać, więc zmieniłem na najnowszą stabilna, ale nie zmieniło to sytuacji. Jakieś pomysły?
 6. A u mnie wgrali się nowe fw przez gadgetbridge, zegarek się standardowo uruchomił ponownie i wyświetla connect app to update RES. Problem w tym, że nie chce się połączyć z telefonem, ani mi fiatem, ani GB, ani notify... Co robię źle? Dziwne... Za którymś resetem połączył się z mi fitem i zaktualizował res...
 7. Ten z pierwszej strony działa. Sprawdź dobrze...
 8. U mnie po 24h spadło 4%. Ale tak jak kolega wyżej nie mogę wejść w wybór tarcz w mi ficie
 9. Faktycznie;) nie wiem jak to się stało ale pobrał mi się mi fit z GP dzieki
 10. A to normalne, że opisy pogody zostały w krzakach? Po wygraniu najnowszego fw i res
 11. Jakie masz oznaczenie modelu? Bo pachnie mi to wersja Chińska z wgranym Android TV (na którym np nie działa Netflix)
 12. Chce kupić Mi boxa, tylko nie wiem którego wykorzystywany ma być do kodi, showmaxa i YT. Odrzucam ta najnowsza wersję 4k, bo nie mam tv 4k. Cenowo najbardziej pasuje mi wersja 3c. Ale tu rodzi się obawa czy to nie jest c jak China?;) Czy jeśli tak jest, jest możliwość zmiany softu na przystępniejszy dla europejczyka? Czy może szukać innej wersji?
 13. Ten sam telefon na stable 8.1.1... magia... To raczej nie jest sprawa sprzętowa...
 14. Tak myślałem. Liczyłem że uda się przez twrp. Dzieki
 15. Też sprawdzalem, znajduje jedną, dwie satelity i nie ustala pozycji. Już wszystkiego próbowałem, wysokiej dokładności, tylko urządzenia w ustawieniach lokalizacji, włączyć, wyłączyć optymalizację nic. Na 5.1.1 działało idealnie, 10s i fix gotowy
×
×
 • Create New...