omni7

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About omni7

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  z1 compact

Recent Profile Visitors

419 profile views
 1. Ja używam kodu: }, "Weather": { "Icon": { "Coordinates": { "X": 47, "Y": 104 } Czyli taki sam jak ty. Żeby sprawdzić czy ci się zmienia ikona wejdź sobie w MiFit i zmień w ustawieniach pogody swoją lokalizacje na inne miasto np. Tokio, Rzym i już wszystko będziesz wiedział.
 2. Na 100% ikony się zmieniają, miałem już same chmury, słońce za chmurami, mgłę itd. tylko co ciekawe nawet w nocy świeci słońce, jakby nie były dostępne ikony z księżycem.
 3. Moja propozycja tej tarczy, mam nadzieję że się spodoba New_omni7_pl.bin White_red_omni7_pl.bin
 4. PeWo sporo jasnych tarcz jest na stronie https://amazfitwatchfaces.com/ , da się coś wybrać. Jakbyś chciał mieć jakąś spolszczoną to daj znać, postaram się pomóc.
 5. Ja wolę wersje czarno białe, wtedy na biało robimy to co ma się rzucać w oczy, a reszta jest czarna i nie odrywa wzroku od najważniejszego. Zrobiłem też jedną wersję mojej tarczy w białych barwach może komuś się spodoba Do pobrania w poście na początku.
 6. A nie lepiej używać do wrzucania tarcz Gagetbridge, wydaje mi się, że jest to o wiele wygodniejsze... Tworzymy sobie w telefonie folder z naszymi tarczami, nazywamy je tak abyśmy wiedzieli jaka to tarcza i już możemy podmieniać tarczę bez bawienia w zmiany nazw, tak jak to jest w MiFit.
 7. xiar: najłatwiej jest chyba pobrać tarcze ze strony https://amazfitwatchfaces.com/ z czcionką która cię interesuje i rozpakować plik .bin i masz gotowe czcionki i elementy tarczy, ewentualnie trzeba zmienić ich rozmiar np. w Gimpie. Na tej stronie masz też świetny kreator tarczy https://amazfitwatchfaces.com/view/ sam z niego korzystam, jest bardzo intuicyjny. Ewentualnie jeszcze możesz zobaczyć tutaj: http://amazfit-bip.mcdir.ru/
 8. Da się zrobić ale dziś to ciężko będzie, ale modyfikację zrobię, zobaczymy jak na czerwono będzie wyglądać...
 9. rafamaja możesz dodać do wybranej tarczy i kilometry i kroki i co to tam jeszcze sobie wymarzysz
 10. all_omni7_pl all_omni7_pl.bin White_black_omni7_pl_V1.bin White_black_omni7_pl_V4.bin White_omni7_pl.bin
 11. Tak rób ósemki w powietrzu, jeżeli się nie skalibruje w pomieszczeniu to wyjdź na dwór, mury ograniczają sygnał. edit. przepraszam pomyliłem się, wyjście na otwartą przestrzeń pomaga przy łapaniu sygnału GPS oczywiście ...
 12. Najłatwiej gadgetbridge, tu masz linka do najnowszej wersji: https://f-droid.org/packages/nodomain.freeyourgadget.gadgetbridge/
 13. Animacje dodaje narzędzie WatchFace w nowych wersjach, jak pobierzesz AmazfitBipTools-1.0.2.3 ze strony https://bitbucket.org/valeronm/amazfitbiptools/downloads/ ładnie wygeneruje ci .gifa
 14. Witam wszystkich, właśnie zauważyłem, że wróciła możliwość podmiany tarczy przez MIFit moja wersja to 3.1.9
 15. Tytuł wątku jest jednoznaczny, kolega paff chyba go po prostu nie zrozumiał... ale to tak na marginesie... Nie wiem czy widzieliście, ale na stronie https://amazfitwatchfaces.com/view/ uruchomiono edytor tarczy, można bezpośrednio w pliku konfiguracyjnym przesuwać dany element znajdujący się na tarczy i na podglądzie podejrzeć jak to będzie wyglądało, jeżeli będziemy zadowoleni z efektu plik można wyeksportować do pliku .json To cały czas wersja rozwojowa, więc radzę uważać z zabawą.