Skocz do zawartości

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje


tomurbanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=15659]wisnia[/mention] tarcza to tylko grafika, więc nie ma na to wpływu, zsynchronizuj z mifit
 
Redmi Note 4X
 
 
[mention=13449]roger09[/mention] jest na pewno, dobrze poszukaj
 
 
Synchronizacja zrobiona i nadal jest to samo hmm

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie nic, nawet odłączyłem od Mifita zegarek i znowu go sparowałem i też nic. Poczekam na nową wersję Mifita i zobaczę co dalej.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Miałem dokładnie to samo i za którymś razem pogoda się pojawiła więc cierpliwości ;)


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam problem nowy zegarek z pudełka i sparowałem odrazu z gadgetbridge i wszytko Oki. To wgrywam najnowszy firmware z forum i po zakończeniu mam takie coś jak na foto. Nie mogę sparować zegarka ani z MiFit ani gadgetbridge. Ktoś też tak miał. Żony zegarek aktualizuje na bieżąco i jest Oki. Tu była nówka sztuka prosto z pudełka 3052ccaeef9b90f8da8a7c8eccf1c828.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Help! Bateria, bateria, bateria... w 8h 8% znikło. FW i RES najnowszy z pierwszej strony, Barometr zamknięty tak jak jeden z kolegów polecał robić (Nie przyciskiem tylko przesuwaniem po menu). W tym tempie w 4 dni zjedzie baterie do ZERA! 

Jakieś pomysły?

Edytowane przez Kornikowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie trzyma poziom po tym jak wyszedłem z kompasu tak jak kolega wyżej radził - przesunięciem w bok. I od kilku godzin % nie spadł na razie, nie zapeszając. Może wyłącz, włącz zegarek i nie wchodź do kompasu i wtedy obserwuj wskaźnik. Ewentualnie powrót na fw 9.40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, grbrandys napisał:

Wszystkie te opcje już zrobione. Dlatego piszę o pomoc. Nawet drugi telefon uruchomiony i też problem z sparowaniem. Czy jest jakaś alternatywa?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Jezeli to wszystko zrobiles to zostaje jeszcze opcja ze fw nie zgrywa się z res

Może spróbuj jakąś starszą wersje wgrać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...