Jump to content

Amazfit BIP, oraz MiFit modyfikacje

tomurbanowicz

Recommended Posts

Nie masz racji. Po sparowaniu z GB zegarek przyjmuje ustawienia GB - czyli np. podnieść żeby podświetlić jest natywnie włączone. Trzeba to odklikać w MiFit. Podobnie jest z krokami i procentowym celem. 

Nawet przed chwilą to sprawdziłem wrzucając moją tarczę - od nowa muszę przeklikać MiFit żeby ustawić jak miałem poprzednio.

Edited by tomurbanowicz

3 minuty temu, mswiniuch napisał:

Ja też nie ruszam MiFit jak wgrywam coś przez GB i nie ma problemów. Nawet w GB nie rozparowuję tylko odłączam żeby mi na statusie nie wisiało.

Powiadam Ci, że jest jak piszę :) Być może nie zwróciłeś na to uwagi, albo masz włączone tak, że jest to zgodne z GB.

Ja przed wrzuceniem tarczy przez GB miałem wyłączone podniesienie nadgarstka żeby podświetlić. Po wrzuceniu tarczy mam teraz to aktywne.

Edited by tomurbanowicz

4 minuty temu, tomurbanowicz napisał:

Nie masz racji. Po sparowaniu z GB zegarek przyjmuje ustawienia GB - czyli np. podnieść żeby podświetlić jest natywnie włączone. Trzeba to odklikać w MiFit. Podobnie jest z krokami i procentowym celem. 

Nawet przed chwilą to sprawdziłem wrzucając moją tarczę - od nowa muszę przeklikać MiFit żeby ustawić jak miałem poprzednio.

A tu pewnie masz rację. Jak mam ustawione żeby mi nie świecił po podniesieniu nadgarstka w godzinach nocnych to mi się to często wyłącza - już chyba wiem dlaczego...

Jeszcze, walczyłem z FW do MiBand2.

Mogę po weekendzie skleić prosty skrypt w php na jakimś serwerze i powstalo by repozytorium polskich tarcz(nawet z mozliwoscia dodawania) , tylko nie mam teraz za bardzo czasu na ogarniecie tego ich oryginalnego skryptu, bo na pc nic sie nie wyświetli bez dodatnich parametrow z appki, i nie wiem czy tam w appce da się zmienić adres do jakiego odwołuje sie program mifit a potem czy appka przyjemnie nowe pliki bin.

Pytanie na koniec: masz możliwość zmiany adresu na jaki sie odwołuje mifit przy wyborze tarczy?

Jeszcze jedna dziwna rzecz: tak jak komunikację przy pobieraniu pogody i innych parametrów można podglądać (packet capture) tak komunikację mifit z serwerem do pobierania tych tarcz nie da rady, sprawdzałem juz 3appki i nie ładuje wtedy tej strony z tarczami w mifit, co jest dość dziwne.

Chyba dziś była mowa o repozytorium  Na razie trzeba dodawać z poziomu aplikacji, ale już wszystko będzie w jednym miejscu.
http://amazfitwatchfaces.com
Oczywiście miałem zainstalowane, ale nie używałem tarczy z pozycji Mifita i folder nie był przez to utworzony :)

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Czy jest jakaś możliwość, aby powiadomienia z zegarka automatycznie usuwać po określonym czasie, np. po jednym dniu, tak abym nie musiał po kilku dniach przewijać się kilka minut na sam dół żeby je wszystkie usunąć? Np. w gadgetbridge albo w notify&fitness?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...