Jump to content

Gerwazy

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Gerwazy

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jeśli chodzi Ci o moje wstawienie ta tak wrzuciłem ja tam, ale jest ona z forum z mi band 2, tą instrukcja działa tylko stosuj się do niej dokładnie,,przy odinstalowaniu mi fit z gogle Play nie czyść żadnych danych tylko odinstaluj i nie ma opcji musi zadziałać.
 2. Tego nie było w starym wątku tylko innym, proszę.
 3. Przecież ten sposób działał i nadal działa. Jest już oficjalny polski język dla BIPa. Tak jest, tylko bardzo mała czcionka jest ale można to zmienić wrzucając fonty z większą czcionką ze strony 1-2 wstecz.
 4. Tak pozostawia nienaruszone firmware w zegarku, aktualizuje a-gps i jest język polski Klikasz na zapisz plik i masz go w pobrane i jest gotowy do instalacji,, żadne czary..
 5. Dzięki kolega za czcionkę, jak na tą chwilę orginalny mi fit nie podmienia jej na tą mini czcionkę. Jeszcze brakuje mi by pokazywało kto dzwoni jak na modowanym i będzie ok.
 6. [email protected] Dzieki, sprawdzę wieczorem Twój plik a mogę to wgrać Gadgetbridge? jestem bardzo zdziwiony że takie cyrki się dzieją bo przedtem nie miałem problemu z powrotem do wersji modowanej którą podałem.
 7. Witam..nie wiem co mnie pokusiło, siedziałem sobie ładnych parę miesięcy na zmodyfikowanym Firmware PL FW-1.1.5.24 - PL-FW-1.1.5.24.fw Fonty PL (by Janusz) - POBIERZ Font PL (by Januz) wersja big - POBIERZ pasujące pliki RES: - PL-FW-1.1.5.24-tomi.res - "biała uproszczona" - z tarczami: link, link, link. GPS - FW-1.1.5.24.gps i na MI FIT 4.0 I jakieś licho pokusiło mnie by sprswdzić najnowszy updated z Google Play, wiedziałem że wgra mi na zegarku oficjalny updates ,
 8. @KrisKW Masz rację 3mk to porażka ,miałem 4 sztuki i zaczęły pływać przy większej temperaturze, też się odklejały przy zacheczeniu zegarkiem np. o kieszeń spodni..,szkoda że nie ma nic sensownego na ten model.
 9. Podejrzewam że instalujesz orginalny mift i dlatego tak się dzieje.
 10. @BenLomax Także mi nie działa opcja wykrywania telefonu ,a szkoda bo przydatne to było.
×
×
 • Create New...