Jump to content

zieloony

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zieloony last won the day on December 29 2017

zieloony had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

zieloony's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

12

Reputation

 1. zieloony

  MIUI 9.5.9

  a jak odcisk palucha np w revolut i santander na Mi6 ? Dalej działa źle ?
 2. Z tym bugiem odkryłem dziwną rzecz, a mianowicie siedzę na 9.2.28 Mi6 . Jest to ostatnia wersja gdzie odcisk w santander i revolut działa poprawnie. Musiałem zmienić język na angielski (usa) i odcisk w obydwu apkach działa źle, a teraz lepszy nr - zmieniłem na angielski (wielka Brytania) i santander działa źle a revolut dobrze ))) Może to jakaś wskazówka dla Acid'a ?
 3. Hej, Ja mam podobne pytanie ale budżet do 1500 zł. Obecnie mam Mi6 - telefon rewelacja ale te zdjęcia ... upatrzyłem sobie Staruszka Galaxy s8 Huawei P20 No i Xiaomi Mi9 SE priorytetem ma być aparat (selfie mnie nie interesuje) i rozmiar telefonu taki jak Mi6 - jest po prostu rewelacyjny (stąd mój wybór) Co wybrać ? A może polecicie jeszcze coś innego w tych "piniondzach"
 4. Nigdzie nie widziałem na xda v5 ( " działa wszędzie ale z tych dobrodziejstw będzie korzystać tylko google camera " to nadal nie rozumiem ) robię zdjęcie oficjalna apką i jest one robione po "staremu" czy na tyle ile ta apka może wykorzystać dobrodziejstwa modułu to robi to ?
 5. Uwaga ) mam śmieszne pytanie ale nigdzie nie mogę na nie znaleźć odpowiedzi ) . Mianowicie zainstalowałem sobie na Mi6 moduł 60fps_miuiv3.8c + GogleCamera, a moje pytanie brzmi- czy teraz ten moduł działa wszędzie ? tzn w oficjalnej apce aparat czy tylko w "googlowej" ?
 6. Zgadza się- dokładnie to samo chciałem napisać. Jak pierwsza wersja 7.2.28 została dosyć szybko poprawiona to ta tez chyba powinna zniknąć.
 7. zieloony

  MIUI 8.10.11

  Hej, W związku z tragicznym drenażem baterii na mi6 nastała wiekopomna chwila, a mianowicie przejście na global dev. Pytanie techniczne bo nigdzie nie mogę znaleźć. Po przejściu na dev chce wgrać twrp i magisk'a. W związku z tym strace oryginalne recovery, a pytanie brzmi - jak mogę wgrywać cotygodniowe romy dev ?
 8. zieloony

  MIUI 8.10.11

  Już gdzieś wyżej napisałem,że tak źle to już dawno nie było, ale wyłączyłem odblokowywanie "paszczą" i jest znacznie lepiej...
 9. zieloony

  MIUI 8.10.11

  Tia, potwierdzam,że u mnie tak źle to jeszcze nie było nigdy. Bateria leci na łeb , na szyje ( (przeszedłem z wersji 8.9.6)
 10. zieloony

  MIUI 8.8.23

  Już zainstalowane ! Tradycyjnie jak to na mi6 nie ma większych problemów, ale dzisiaj wyskoczył mały bug- zduplikowały się a w zasadzie sklonowały systemowe aplikacje: Kalkulator, Aktualizacje, Pobrane, Skaner Mi video i Pogoda. W ustawieniach \ Klonowanie jest pusto ))
 11. zieloony

  MIUI 8.7.12

  Ja sobie z tym poradziłem w następujący sposób: dodajesz Others -> wpisujesz maila i hasło z kosmosu typu [email protected] , weryfikacja nie przechodzi i pojawia się możliwość konfiguracji ręcznej !
 12. zieloony

  MIUI 8.7.5

  Pejsbook coś skopał - to nie wina Rom'u.
 13. Na domyślnym motywie? Domyślny ! Wszystko już sprawdzałem )) Przechodziłem z 8.4.4 - złapałem tradycyjnie bootlopa więc factory reset był robiony
 14. Wszystko da się włączyć\ustawić, ale tapet jak nie było tak nie ma.
×
×
 • Create New...