Jump to content

avira

Użytkownicy
 • Posts

  118
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6 6/128

Recent Profile Visitors

1,214 profile views

avira's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

20

Reputation

 1. Spróbuj w ustawieniach przywrócić zegarek do ustawień fabrycznych. Potem połącz z aplikacją i wgraj najnowszy system. Jak to nie pomoże, to obawiam się, że jakaś wada sprzętowa.
 2. @Józek44 Ja mam BipOS i nie mam problemu z łapaniem fixa GPS, działa tak samo jak na oryginalnym sofcie, w domu ciężko złapać ale na świeżym powietrzu +/- 10 sekund na fixa, sam gps nie jest bardzo dokładny ale do rekreacyjnych przejazdów wystarcza, a jeszcze z apką amazfit gdzie jest automatyczna synchronizacja ze stravą działa to bardzo fajnie.
 3. Kolejna aktualizacja AeX. Na poprzednich wersjach miałem pogodę po jakimś dziwnym języku. W tej aktualizacji pogoda jest już po Polsku ! Dodatkowo wybór źródła pogody i częstotliwości odświeżania pogody albo wysyłanie smsów jeżeli odrzucimy połączenie na zegarku też jest mega przydatne(ale to już było na poprzednich wersjach). Z BipOS'em działa świetnie. https://drive.google.com/file/d/1Ckk4I50xt6EG13nFhaZVH6ZlV6v6ewFS/view?usp=sharing
 4. @Pitero No niestety zainstalowałem to najnowsze i w panelu też tak pokazuje, że mam 1.00.40 ale błąd wyskakuje dalej, Korzystam z tej instrukcji, żeby wpisać su setprop sys.usb.config diag,serial_cdev,rmnet,adb w terminalu i potem jeszcze kod *#*#717717#*#* . Urządzenie mi wyszukuje ale wyskakuje ten błąd. Jeszcze jakieś pomysły?
 5. Nie wie ktoś czemu dostaje taki komunikat ze strony PDC? Mam sterowniki najnowsze ale próbowałem instalować różne wersje. Na drugim komputerze to samo.
 6. @Karls Czy ten sposób zadziała na najnowszych romach/najnowszym miui?
 7. Próbowałeś czyścić na własną rękę? Ja po pierwsze podociskałem głośnik igłą po obwodzie, poprzebijałem trochę tą siateczkę igłą, przedmuchałem powietrzem i głośnik zaczął działać normalnie, możesz spróbować. Tutaj masz wątek o tym problemie:
 8. @Thomas_AndersonJasne, że można. Jeżeli samemu to baterie bierz z dragon.tt,(zresztą sam będę za niedługo tam zamawiał) z tego co widzę to są dostępne nówki, na 100% oryginał, nie ryzykowałbym z baterią z allegro. Jeżeli odeślesz do serwisu np. Micenter to oni też chyba też mają oryginały ale musiałbyś dopytać.
 9. Macie jakieś problemy z udostępnianiem internetu po aktualizacji na 10.4.2.0? Ja po tej aktualizacji jak włączam hotspota to wszystkie urządzenia które się połączą z moją siecią wifi są rozłączane co chwile.
 10. Tak to ten z pierwszej strony. Nie będzie się na nim aktualizował FW jeżeli wgrasz FW 1.1.5.24. Chyba stronę albo dwie strony wcześniej w tym wątku jest podany MiFit bez FW, tam możesz sobie wgrywać jakie chcesz FW i nic się nie zaaktualizuje. Nie wiem czy działa logowanie przez google bo akurat przez to się nie loguję.
 11. Tak nie powinno być problemów, ja miałem oryginalny najnowszy FW i po prostu wgrałem wersję 1.1.5.24
 12. @grzegorzkx4 Ja tam Ci polecam FW-1.1.5.24, GPS 18344 i do tego MrTomi-3.5.9-PL2.apk. Apka bazująca jeszcze na starej szacie graficznej, jak dla mnie lepszej. Problemów z przerywaniem treningów i innych rzeczy nie mam. Jest na prawdę stabilnie, przynajmniej u mnie. Kilka stron wcześniej była dyskusja o tym w której zresztą brałem udział i instrukcja jak to wszystko poinstalować
 13. @grzegorzkx4 NL, EL, Altitude czyli współrzędne i wysokość związane są z GPS. Jak jesteś w budynku to raczej Ci się to nie wyświetli bo w budynku nie złapiesz fixa GPS.
 14. Najlepiej tak będzie, wgraj wszystko aktualne i oryginalne i potem wywal oryginał i zainstaluj modyfikowanego MiFita od MrTomi. Ja wgrywałem kolejnością fw(po wgraniu fw następuje restart) > res -> czcionki.
 15. Ja kupiłem od Mijobs TU. Mam jakiś szacunek do tej firmy bo robi dobre zamienniki pasków. Na początku były bąble ale zeszły po 2 godzinach wszystkie. Folii praktycznie nie widać, nie dolega całkowicie do rogów, myślę, że rozmiary ma idealne. Trwałość też ok ale mam ją 1,5 miesiąca więc za wiele nie powiem.
×
×
 • Create New...