Slawek189

Użytkownicy
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Slawek189

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6 6/64GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Używasz zwykłego globalnego MIUI czy coś innego?
 2. Zaktualizowałem do PIE. Praktycznie żadnych różnic nie zauważam w wyglądzie czy działaniu. Oprócz nowego trybu baterii czy też ciemnego motywu. Wyżej ktoś pisał o wipe. I tak się zastanawiam bo od dwóch lat nie robiłem resetu czy to coś da jeżeli chodzi o szybkość (?)
 3. W moim przypadku tak, mam często styczność z OP6 który ma prawie 6.3 cala i to nie robi żadnego problemu w obsłudze u mnie jednak mam dość duże ręce. Aczkolwiek osoba która korzysta z tego telefonu na co dzień nie widzi wcale problemu w użytkowaniu a ma mniejsze ręce. Myślę, że każdy powinien najpierw sprawdzić czy coś jest dla niego zanim powie "Nie, ten telefon ma za duży ekran to nie dla mnie, nie będę nawet tego sprawdzał" Ja sprawdziłem i jak będę teraz wymieniał smartfon to na pewno ekran będzie minimum 6 cali a ramki jak najmniejsze, dlatego z podziwem patrzę jak to wszystko się rozwija. Jedno słowo co do interfejsu to zgadzam się, że powinno to być przeprojektowane. W Samsungu nowa nakładka idzie właśnie w kierunku łatwiejszego korzystania z dużego ekranu.
 4. Na pewno LG Q6 bo miałem okazje porównać, ma wiekszy ekran a jednocześnie wąskie ramki i telefon jest mniejszy. Podobnie Samsung S9 jest bardzo zbliżony rozmiarami. Trudno podawać przykłady bez sprawdzania specyfikacji, jednak Huawei P20 miałem w ręce (nie pamiętam czy to była wersja pro czy zwykła) i porównując do MI6 to praktycznie ekran tego pierwszego telefonu miał wielkość całego telefonu MI6 przy czym wielkość tego Huawei nie odbiegała od MI6.
 5. Kolego pójdź do sklepu, zobacz nowe telefony i porównaj z Mi 6. Zmienisz zdanie, Mi 6 to wcale nie jest kompakt bo ma ogromne ramki, nowsze telefony oferują większy wyświetlacz a rozmiar telefonu jest bardzo zbliżony.
 6. Ostatnio coś cisza z aktualizacjami. Szkoda trochę, że Xiaomi wypuszcza więcej nowych telefonów niż aktualizacji.
 7. Jak dla mnie najnowsza aktualizacja na plus, a dokładniej szybkosć interfejsu. Jedynie wydaje mi się, że bateria szybciej spada, ale mam nadzieję, że po kilku ładowaniach uspokoi się.
 8. Też macie problem czasami z wysyłką sms, dochodzą z opóźnieniem czasami albo wcale, nie zawsze tak jest. Operator Play, ale tylko na MI6 mam taki problem.
 9. Gdybym mógł apki z danymi przywrócić to bym się nie wahał inaczej stracę dużo danych w aplikacjach. Bo nie wiem jak u was ale u mnie nie działa backup z poziomu ustawień bo robi się kopia tylko 1/4 aplikacji. A z poziomu kopii google jeszcze mniej.
 10. Hmm no właśnie u mnie na poprzednich romach w nocy spadało ok 3% baterii a teraz na tym ok 20%. Przy używaniu też szybciej spadają % baterii. Tragedia. Bo teraz czekać ze 2-3 miesiące na następny rom..
 11. Tutaj wszyscy chwalą ten rom 9.5.8 jednak u mnie bateria jeszcze gorzej się sprawuje niż na 9.5.6. Za to telefon minimalnie przyspieszył.
 12. Witam, Kiedyś korzystając na poprzednich romach z kopii danych, udawało się je wykonać i kopia zajmowała ponad 4GB. Jednak na ostatnich kilku romach global, telefon wykonuje kopie tylko kilku-kilkunastu aplikacji, które zajmują np 800 MB. Używając kopii google, jest wykonywana kopia również kilkunastu aplikacji. Jaki macie sposób na wykonanie pełnej kopii wraz z danymi aplikacji? Może jakaś aplikacja na PC?
 13. Czy w menu kopia zapasowa, wykonuje wam faktycznie kopię zapasową aplikacji? Bo mnie wykonuje backup jedynie kilku-kilkunastu aplikacji.
 14. połączeń nie zrywa, ale zapomina hasła do wifi. Łącze się na co dzień z trzema różnymi sieciami, i w dwóch musiałem wpisywać od nowa hasło. Po czym znowu zapomniało hasło w jednej sieci przy wyłączeniu i włączeniu telefonu. W poprzednich wersjach nie miałem takiego problemu z wifi.