Jump to content

Slawek189

Użytkownicy
 • Posts

  99
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6 6/64GB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Slawek189's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Xiaomi w tych komunikatach samo się ora, niby podsłuchuje ale niby ludzie się zgodzili. A w trybie incognito mimo dowodów twierdzą, że nie wysyłają danych.. Od początku nie wierzyłem w chmurę Xiaomi i jej nie używałem, ale teraz to Xiaomi przesadziło, żeby ze wszystkich swoich apek wysyłać dane na swoje serwery..
 2. Podejrzewam, że nie zniszczyła się tak szybko przez to, że specjalnie nie używałem oryginalnej ładowarki QC tylko zwykłej 2.1A. W aplikacji Accubattery jest informacja, że najlepiej ładować baterie do 80%.
 3. Mam już MI 6 prawie 3 lata. Zauważyłem, że bateria trzyma krócej. Ale sprawdziłem w tej aplikacji Accubattery i wynik mojej baterii to 3060/3350 mAh Moim zdaniem to niewielki ubytek jak na taki okres czasu i myślę, że wymiana raczej niewiele da tymbardziej jeżeli nowa bateria okaże się podróbką. Jakie wyniki wy mieliście na starych bateriach?
 4. Czy ktoś instalował już LineageOS 17.1? Jeśli tak to jakie wrażenia
 5. Zrobiłem ten update do v11.0.6.0 jednak xiaomi ma juz tak w d*** ten telefon, ze nawet security patch został z Września...a na to liczyłem najbardziej.
 6. Używasz zwykłego globalnego MIUI czy coś innego?
 7. Zaktualizowałem do PIE. Praktycznie żadnych różnic nie zauważam w wyglądzie czy działaniu. Oprócz nowego trybu baterii czy też ciemnego motywu. Wyżej ktoś pisał o wipe. I tak się zastanawiam bo od dwóch lat nie robiłem resetu czy to coś da jeżeli chodzi o szybkość (?)
 8. W moim przypadku tak, mam często styczność z OP6 który ma prawie 6.3 cala i to nie robi żadnego problemu w obsłudze u mnie jednak mam dość duże ręce. Aczkolwiek osoba która korzysta z tego telefonu na co dzień nie widzi wcale problemu w użytkowaniu a ma mniejsze ręce. Myślę, że każdy powinien najpierw sprawdzić czy coś jest dla niego zanim powie "Nie, ten telefon ma za duży ekran to nie dla mnie, nie będę nawet tego sprawdzał" Ja sprawdziłem i jak będę teraz wymieniał smartfon to na pewno ekran będzie minimum 6 cali a ramki jak najmniejsze, dlatego z podziwem patrzę jak to wszystko się rozwija. Jedno słowo co do interfejsu to zgadzam się, że powinno to być przeprojektowane. W Samsungu nowa nakładka idzie właśnie w kierunku łatwiejszego korzystania z dużego ekranu.
 9. Na pewno LG Q6 bo miałem okazje porównać, ma wiekszy ekran a jednocześnie wąskie ramki i telefon jest mniejszy. Podobnie Samsung S9 jest bardzo zbliżony rozmiarami. Trudno podawać przykłady bez sprawdzania specyfikacji, jednak Huawei P20 miałem w ręce (nie pamiętam czy to była wersja pro czy zwykła) i porównując do MI6 to praktycznie ekran tego pierwszego telefonu miał wielkość całego telefonu MI6 przy czym wielkość tego Huawei nie odbiegała od MI6.
 10. Kolego pójdź do sklepu, zobacz nowe telefony i porównaj z Mi 6. Zmienisz zdanie, Mi 6 to wcale nie jest kompakt bo ma ogromne ramki, nowsze telefony oferują większy wyświetlacz a rozmiar telefonu jest bardzo zbliżony.
 11. Ostatnio coś cisza z aktualizacjami. Szkoda trochę, że Xiaomi wypuszcza więcej nowych telefonów niż aktualizacji.
 12. Jak dla mnie najnowsza aktualizacja na plus, a dokładniej szybkosć interfejsu. Jedynie wydaje mi się, że bateria szybciej spada, ale mam nadzieję, że po kilku ładowaniach uspokoi się.
 13. Też macie problem czasami z wysyłką sms, dochodzą z opóźnieniem czasami albo wcale, nie zawsze tak jest. Operator Play, ale tylko na MI6 mam taki problem.
×
×
 • Create New...