żabsko

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About żabsko

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi4

Recent Profile Visitors

499 profile views
 1. Nie, ja ją dzisiaj ściągnęłam, bo myślałam, że to naprawa tego co popsuli wcześniej, bo od 31.10 ich nie używałam aż do wczoraj, a 2.11 była jakaś aktualizacja.
 2. Dzień dobry, od wczoraj męczę się z problemem i nie wiem co jeszcze sprawdzić. Moje słuchawki bezprzewodowe ( które od ponad pół roku działały bez zarzutu )łączą się z telefonem, mogę normalnie odbierać na nich połączenia i rozmawiać, ale nie odtwarzają muzyki (i spotify, i youtube, i aplikacja do muzyki z "dysku"). Z innym telefonem (mi4) działają bez problemu, więc na pewno problem jest po stronie mojego telefonu - Redmi Note 4 4/64 GB (MIUI Global 9.6, stabilna 9.6.3.0). Co zrobiłam: -restart telefonu -Sprawdzenie czy dźwięki multimediów są włączone przy słuchawkach -Odparowanie słuchawek -Wyczyszczenie pamięci bluetooth -Zainstalowanie aktualizacji: Mi Phone Tester 1.1.5 (wszystkie aktualizacje mam na bieżąco). Nadal nie działa, a mi już brakuje pomysłu co zrobić.
 3. Mam swoją szczoteczkę, z owalnym przyciskiem, od sierpnia i właśnie pojawił mi się z nią problem. Włączyłam ją dzisiaj do ładowania, bo już umierała, naładowała się do 90% i wyjęłam ją, żeby wymienić końcówkę i umyć zęby. A tutaj psikus, bo włączała się tylko na chwilę i wyłączała zaraz, a dodatkowo ta "najwyższa" dioda cały czas migała jakby szczoteczka cały czas się ładowała. Teraz już nawet na chwilę się nie włącza. Normalnie się łączy z apką. Umarł przycisk? :/
 4. Super, wszystko działa z tą angielską aplikacją, tylko trzeba tak jak Fanek napisał włączyć lokalizację i uprawnienia. Chińska też działa, ale napociłam się przy tłumaczeniu. Dziękuję!
 5. Właśnie przyszła moja szczoteczka i nijak nie wiem jak rozwiązać problem z blutufem - kontrolka nie świeci. Czyżby popsuta? Normalnie przyciskiem przełączam między programami, ale dioda od blutufa jest niezmieniona... EDIT: Ok, telefon widzi szczoteczkę, ale Mi Home już nie, popsuli do końca aplikację? Ktoś wyżej pisał, że jest apka soocare po angielsku, skąd ją wziać?
 6. Super post, szkoda, że przeczytałam go dopiero jak po kupieniu telefonu zamówiłam szkło do Redmi Note 4, a teraz się dziwiłam, że mi nie pasuje... W każdym razie: mam do oddania dwa "złote" szkła do redmi note 4 za koszt wysyłki.
 7. Mam pytanie co do ekranu - dzisiaj przyszedł mi Redmi Note 4 4/64, global. I tak położyłam obok mojego mi4 i w redmi ekran ma delikany rzut zółtego na bieli, tak ma być? Sprawdzilam w spesyfikacji i mam LCD: qcom,mdss_dsi_nt35596_tianma_fhd_videco
 8. żabsko

  Xiaomi ~200$

  Sądziłam, że wynika to z rozróżnienia w kwestii flaczków tj., że ma 4GB i 64 GB, ale nic. Wszystko jasne czym się różnią. Co do innych systemów - raczej pozostanę wierna XIaomi. Jedynie jeszcze waham się czy nie dołożyć i nabyć Mi Max 2, ale to podjadę pomacać czy nie za wielki.
 9. Przymierzam się do zakupienia Xiaomi Redmi Note 4 Prime 4/64 na snap. Jednak nigdzie na forum nie widzę informacji czy jest polskie MIUI do tego telefonu. Przeglądać dostępne modele widzę tylko na Redmi Note 4X Snapdragon, a to nie to samo?
 10. żabsko

  Xiaomi ~200$

  Chciałabym dodać gdyby ktoś miał problem taki jak mój:
 11. żabsko

  Xiaomi ~200$

  Bo z wypłacaniem pieniędzy z reflinków na polskie konto jest za dużo roboty
 12. żabsko

  Xiaomi ~200$

  Dałeś mi przecież linki do zupełnie innych telefonów niż te którymi jestem zainteresowana. Jestem zainteresowana wersją 4gb/64gb Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie, w Polsce telefonu nie kupię.
 13. żabsko

  Xiaomi ~200$

  Po przejrzeniu wielu modeli Xiaomi z tych okolic cenowych z bólem serca odrzuciłam mi5, bo nie ma radiaFM, a w abonamencie mam tylko 5GB internetu, więc internetowe odpada. W związku z tym znalazłam te dwa telefony: **Xiaomi Redmi Note 4 Prime 4GB RAM 64GB ROM** https://www.aliexpress.com/item/Global-Version-Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-4GB-RAM-64GB/32804594316.html?spm=2114.13010208.99999999.282.dMU2Hw i **Redmi Note 4X Pro Prime** https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Pro-Prime-Mobile-Phone-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-625-Octa/32816758405.html?spm=2114.13010208.99999999.279.dMU2Hw I tak na początku myślałam, że to to samo, a różnica w cenie, bo kolor, a teraz się przyjrzałam bardziej uważnie i to chyba inne telefony, ale w specyfikacji na aukcji nie mogę znaleźć różnic i tutaj pytanie do Was: czy ja jestem głąbem i to te same telefony, czy jednak inne? Jeśli opcja druga to czym się różnią....
 14. U mnie dotyk czasem wysiada jak mam powiadomienie z Messengera. Tzn. nawet nie cały dotyk, ale nie mogę niczego wklikać na pulpicie, mogę tylko ściągnąć górną belkę w dół, wkliknąć powiadomienie z Msg i wtedy cały dotyk wraca. Coś ewidentnie jest nie tak z tą apką. Edit: wybaczcie, że z mi4 wcisnęłam się w Wasz temat, ale szukałam informacji na temat tego problemu.;p