Jump to content

Towi

Użytkownicy
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazovia

Dodatkowe

 • Smartfon
  iPhone

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Towi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Nie, tak jak pisałem ta cała synchronizacja to jeden wielki szajs. Przestałem używać synchronizacji, bo szczoteczkę używają dwie osoby, a nie ma profili w aplikacji i synchronizuje ostatnie tylko mycie.
 2. Jedyne rozwiązanie to wrzucasz zapis na serwer NAS , a ten zrzuca to do chmury.
 3. Nie da się. Możesz wrzucić na NAS'a lub inny zasób po SMB.
 4. A czy ktoś może znalazł sposób jak zrzucić stream na VLC ? Wydaje się, że kamera powinna działać na RTSP, który chodzi na porcie 554 ale niestety nie zrzuca streamu.
 5. Dzięki za info. Mam właśnie 1080p. Trzeba po prostu to wyłączyć.
 6. Czy wyświetla Wam sie poprawnie czas w podglądzie na żywo ? Strefy czasowe mam poprawne, a czas chiński ...
 7. Raz działa , raz nie ... w większości przypadków nie działa albo synchronizuje ostatni dzień tylko. Ale uważam, że ta cała synchronizacja to tylko gadżet i raczej mało potrzebny.
 8. Przepraszam za późną odpowiedz. Moja wersja to 4.10.0
 9. Ten nowy jest już w sprzedaży. Ciekawe czy Xiaomi upubliczni też dla starszego boxa od razu soft. Bebechy są dokładnie te same co w starym tylko różni się pilotem i obudową.
 10. Czy ktoś już może gdzieś znalazł info o wersji 8.1 ? Jest zainstalowany w nowym miboxie, który jest oparty o te same podzespoły.
 11. @mini21 wgrałeś poprawkę w wersji beta ? Po jej wgraniu bolączki wolnego netu ustąpiły ( jeszcze należy dźwięk przestawić na PCM ), a mam router TP-Link Archer C1. Niestety w porównaniu do Apple TV 4K ( proszę o wyrozumiałość ) MI Box to baaaardzo ubogi krewny jeśli chodzi o wydajność KODI.
 12. Tworzysz plik bez rozszerzenia (może być plik tekstowy z usuniętym rozszerzeniem txt) - jak to zrobisz to już Twoja sprawa Możesz wykorzystać również w linuxie polecenie touch. Minusy mają znaczenie i muszą być w poleceniu: --update_package=/udisk/update.zip
 13. U mnie też , tak powinno być od początku
×
×
 • Create New...