Skocz do zawartości

Magisk - Instalacja krok po kroku


FloWirus

Rekomendowane odpowiedzi

Zaryzykowałem i wgrałem to co podałem w moim ostatnim poście z poziomu Magiska - niestety efekt ten sam -wisi  na logo Mi . 

Wgranie za pomocą TWRP pliku deinstalacyjnego Xposed-uninstaller_20180117-arm64 nic nie dało musiałem odinstalować Magiska. Teraz zainstalowałem go z powrotem bo potrzebny mi root i chyba dam sobie spokój z Xposed , nie wiem co jest że u innych działa a u mnie nie tym bardziej że sam Magisk wydaje się być ok, SafetyNet  obydwa na zielono, roota aplikacjom przyznaje i tenże root działa, sama instalacja Xposed wydaje się być prosta a jednak u mnie nie trybi. Telefon to Mi6 Miui9 v9.2.2.0 NCAMIEK Global Stable 7.1.1  NMF26X. A tak na wszelki wypadek mam pytanie aby całkowicie pozbyć się Magiska co lepsze - z poziomu TWRP plikiem uninstaller_20180117-arm64 czy przy pomocy Magisk Managerem ? Pozdrawiam 

Edytowane przez QMiui
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Marrik napisał:

A ile wisiał Ci na logu Mi? U mnie też trwało to dość długo, dobre 5 minut albo więcej.

 

Chyba byłem " w gorącej wodzie kąpany" przyzwyczajony do szybkiego wstawania Mi6 spasowałem prawdopodobnie za szybko ( 1-2 minut).

Od tego wachlowania plikami już mam mały młynek:shock:; Marrik- poratuj- aktualnie mam Magiska v15.3, Magisk Managera v5.5.5 -wszystko działa root jest - sprawdzone. Które w końcu dokładnie pliki muszę wgrać i czy to znaczy że muszę uzbroić się w cierpliwość i nie panikować po 2 minutach? Pozdrawiam.

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale muszę jeszcze Was (Ciebie Marrik pomęczyć) instaluję aplikację XposedInstaller_3.1.5-Magisk.apk, następnie za pomocą Magisk Managera pobieram i instaluję Xposed Framework (SDK25)89.2(systemless) - restart i dużo cierpliwości;-) oraz wiary:-D

A gdybym chciał to cofnąć i mieć tylko roota za pomocą Magiska - jest to możliwe? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po próbach wgrania Xposed i niestety albo mam pecha albo. . . . 

Najpierw zainstalowałem Xposedinstaller_3.1.5-Magisk.apk , następnie w Magisku odnalazłem Xposed_Framework-SDK_25-89.2_Systemless.zip rovo89 i zainstalowałem . Po restarcie czekałem około 15 minut i dalej "wisi na logo Mi" co jest nie tak? W czasie "batali" o powrót do działającego telefonu poprzez używanie TWRP fakt faktem postawiłem wszystko z powrotem ale zainstalowałem mi się w telefonie TWRP 0.1(1) jako aplikacja systemowa, jak mogę ją odinstalować , na razie zamroziłem  w TB . O co chodzi z tym Xposed? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość posiadania Magiska i jednocześnie cotygodniowe aktualizacje OTA Global Dev?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


Tak ale to mocno niewygodne. Aby przeszło OTA musisz mieć stockowe recovery (albo zcx twrp ale to ponoć działa w kratkę). Czyli co tydzień musiał byś robić tak: przywrócenie stock recovery -> ota -> wgranie twrp -> flash magisk. To już lepiej chyba coś typu epic rom wgrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marrik- może ja robię coś nie tak, jak możesz wytłumacz co i jak instalowałeś na Mi6 Stable że Ci to zadziałało bo wydaje mi się że wszystko próbowałem no chyba że coś ja robię nie tak albo mieszam plik. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, zainstalowałem Magisk, wszystko działa ok, ale nie mogę zainstalować xposed :/ Wgrywając dobry plik (sdk 26) telefon włącza się, ale wyskakuje cały czas błąd com.android.systemui lub com.android.phone. Pomaga jedynie reinstal magiska - ktoś się z tym już spotkał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Koledzy czy używa ktoś greenify4magisk? Zastanawiam się nad instalacją tego modułu. Lecz we wcześniejszych postach twierdzą użytkownicy że "gryzie" się z Miui. Ktoś może coś więcej napisać. Dodam tylko że obecnie mam Miui 10. pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy mam zainstalowanego Magisk i mam problem bo mimo że w nim mam zaznaczone że ma być ukryty dla aplikacji Airwatch to nie mogę tej aplikacji zainstalować. Wydaje mi się że kiedyś szło bez problemu. Czy jest jakaś szansa na instalacje tego Airwatch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...