Skocz do zawartości

Xiaomi Vacuum Cleaner / MiJia / Robot Sprzątający


lisek84

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, że jak ma oryginał z V1 to nie może tego zrobić :) 

Oryginał V1 NIEZMYWALNY

Oryginał V2 ZMYWALNY

zamienniki CZYTAĆ W OPISIE, ale najczęściej jednorazówki niezmywalne

 

wszystkie filtry są ze sobą zamienne i cokolwiek kupicie będzie OK

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2019 o 11:26, oat1 napisał:

Znalazłem ciekawy błąd. Po wczorajszej aktualizacji aplikacji Mi Home do Xiaomi Home, można już wybrać w ustawieniach region "Polska" . Niestety po zmianie na "Polska" nie mogę podłączyć odkurzacza w wersji europejskiej, gdyż twierdzi że wybrany region to Singapur. Po wybraniu Regionu "Niemcy" takowy problem nie występuje.

 

Też tak macie ?

Mam to samo.

Czy komuś udało się ustawić Region Polska i serwer EU??

Wersja aplikacji 5.5.6

Edytowane przez Radian69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/27/2019 at 2:06 PM, oat1 said:

Wersja 5.5.5

Poradziłem sobie wybierając region w Flolevac i teraz już działa jak nalezy :)

PS.

Fajnie wygląda ta nowa aplikacja, można się łatwo przełączać między wyborem pokoi, pełnym sprzątaniem a wyborem strefy.

Mam nadzieję że szybko dostaniemy aktualizację :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem z moim Robockiem S50. Mianowicie od 2-3 dni po sprzątaniu podjeżdża pod stację dokującą, mówi "rozpoczynam ładowanie" zaczyna migać ale wg aplikacji nic z tego nie wynika. Ładuje bardzo słabo. Wczoraj np. skończył odkurzać mając 25% baterii (godz. 20:00), obecnie ma 61%. Styki i stację ma dokładnie wyczyszczoną. Potrafi co jakiś czas cofnąć się o 10 cm jakby chciał poprawić ustawienie i wrócić do stacji ale generalnie nic to nie daje :/ Urządzenie używane od czerwca ub. roku. Wersja oprogramowania 3.3.9_001720. 

Co może być przyczyną? Pada akumulator? Przywrócić go do ustawień fabrycznych? Reklamacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu padło na mnie. Po wielu opiniach i recenzjach przeczytanych w internecie postanowiłem kupić roborocka s50. Już znalazłem sklep w ali z wysyłką z Polski i prawie się zdecydowałem gdyby nie to że przy okazji dowiedziałem się że będzie następca s50 a mianowicie roborock t6. Nie mam jakiegoś dużego ciśnienia, 10 lat w domu latałem z odkurzaczem bezprzewodowym to i jeszcze mógłbym trochę wytrzymać. Tylko nie wiem czy jest sens czekać? Czy nowy model będzie dużo lepszy i kiedy faktycznie wyjdzie. 1-2 miesiące mógłbym poczekać. Czy ktoś w ogóle ma jakieś informacje o t6? Cokolwiek, kiedy będzie do kupienia, może zna cenę, czy warto czekać? Dzięki. 

PS. Jeszcze jedno pytanie. Czy jest już soft który umożliwia zapamiętanie dwóch map, tak aby odkurzacz zapamiętał w domu 2 piętra?

Edytowane przez Tomaszglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istnieje znikoma szansa że odkurzacz wciągnie wodę? Nie rozumiem. Dziś przejrzałem googla i na chińskich stronach pojawił się T6 w cenie w przeliczeniu na nasze 1700zł. Na tych samych stronach są też s55 za 1500zł. Także jest szansa że nowy t6 nie będzie miał wygórowanej ceny. Oczywiście nie ma go w aliexpress ani nigdzie w europie ale chyba warto poczekać. Jest duża szansa że niebawem będzie. Wybór konkretnych pomieszczeń do sprzątania, wybór między kondygnacjami budynku i to że podobno odkurzacz jest na tyle cichy że może sprzątać kiedy my jesteśmy w danym pomieszczeniu przeważył. Podobno też ulepszyli mapowanie. 

Edytowane przez Tomaszglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem dzisiaj artykuł o następcy pierwszej wersji odkurzacza Xiaomi:

https://www.pokoleniesmart.pl/xiaomi-mi-vacuum-1s-odswiezony-pierwszy-odkurzacz-xiaomi/

cena w okolicach 300$, największa różnica to możliwość sprzątania wybranych stref w aplikacji. Pytanie czy nie dało by się zrobić dokładnie tego samego na 1gen? bo szkoda wymieniać na ten sam odkurzacz tylko dla aplikacji, sądzicie że pojawi się jakieś oprogramowanie (pewnie nieoficjalne) które doda takie funkcje w starszym modelu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam problem z podłączeniem żarówki: https://mi-home.pl/inteligentne-urzadzenia/philips-wi-fi-smart-bulb-white z aplikacją xiaomi home. Mam wersję 5.5.10 i testowałem różne regiony jednak zawsze mam to samo:

1. żarówka wykrywana jest bezproblemowo

2. aplikacja łączy się z nią bez problemu, wysyła plik

3. problem jest z ustanowieniem połączenia żarówki z wifi (sieć 2.4, testowane różne hasła), po zalogowaniu się do routera widzę że żarówka podłączyła się do sieci jednak aplikacja cały czas nie łączy.

 

Jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krystiano napisał:

Hej,

mam problem z podłączeniem żarówki: https://mi-home.pl/inteligentne-urzadzenia/philips-wi-fi-smart-bulb-white z aplikacją xiaomi home. Mam wersję 5.5.10 i testowałem różne regiony jednak zawsze mam to samo:

1. żarówka wykrywana jest bezproblemowo

2. aplikacja łączy się z nią bez problemu, wysyła plik

3. problem jest z ustanowieniem połączenia żarówki z wifi (sieć 2.4, testowane różne hasła), po zalogowaniu się do routera widzę że żarówka podłączyła się do sieci jednak aplikacja cały czas nie łączy.

 

Jest na to jakaś rada?

Inny temat na forum, tu są osoby sprzątające :smile: lub inaczej

Konserwatorzy  powierzchni płaskich :-D:smile::-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...