Tomaszglog

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Tomaszglog

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chcę mi się wierzyć że s6 będzie na stałe kosztował 2300zł, gdzie roborock s50 jest za 1400zl. Wersja chińska t6 w stosunku do s50 jest droższa coś około 300 yuanów. Na nasze to nie więcej jak 200zł.
 2. Teoretycznie powinny w aliexpress być tansze. Teraz w ali sprzedają s6 w cenie z europejskiej dystrybucji. Zawsze w ali było z 20% taniej. Trzeba chyba poczekać aż będzie go mieć większa ilość sklepów. Bo teraz w ali chyba jest dwóch sprzedawców z s6 i to jeszcze nie wiem czy mają te odkurzacze na stanie bo jest coś napisane o 35 dniach na wysyłkę.
 3. Pojawił się nowy roborock: https://en.roborock.com/pages/roborock-s6
 4. S50 nie zapamiętuje więcej jak jednej mapy. Jest tak że jak zabierzesz go na inną kondygnację to będzie jeździł trochę po omacku ale jak zabierzesz go z powrotem na kondygnację pierwszą to ta mapa będzie w dalszym ciągu zapamiętana. Może kolejne aktualizacje wprowadzą możliwość zapamiętywania więcej jak jednej mapy. Nowy s6 ma mieć już od początku tę funkcję. U nas oficjalnie pewnie będzie później. Ja czekam aż pojawi się na ali z opcją wysyłki z któregoś z krajów UE. Jeśli s6 będzie kosztował tyle co w Chinach t6 to powinno się to przełożyć na ceny 1700-1800zł.
 5. Roborock s6 dostępny w hiszpańskim sklepie electroMi. Wysyłka po 15 maja. Nie wiem czy wysyłają do Polski. Cena trochę duża 529€ https://www.electromi.com/robot-aspirador/160-548-robot-aspirador-roborock-s6.html#/11-color-negro
 6. Na facebooku na profilu roborocka: ”Robot vacuums are about to get smarter. Find out how this will make cleaning your home even easier on May 6th.” czyżby roborock s6 ?
 7. Wiadomo o co chodzi. To była pierwsza generacja a nazywał się jakoś xiaomi mi robot.
 8. Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać. Dzięki za sprawdzenie tematu
 9. Wkrótce? Sprzedaż w Polsce w lipcu? Ale chyba będzie można zamawiać z krajów UE wcześniej?
 10. Dziś seria s50 w Chinach kosztuje 2399 yuanów czyli niby 100 yuanów taniej. To właśnie daje na nasze 1350zł. T6 kosztuje wszędzie 2699 yuanów. Jeśli s6 będzie przełożeniem ceny t6 to ceny w alli powinny być na poziomie 1700-1800zl. Pewnie z jakimiś tam kuponami i promocjami nawet taniej. S50 może zostać przecenione do ceny roborocka pierwszej generacji. Coraz więcej filmów na youtubie się pojawia od prywatnych użytkowników, wszystkie jednak dotyczą modelu t6. O S6 póki co nie ma prawie w ogóle informacji, nie mówiąc już o filmach.
 11. Myślisz że cena będzie wyższa? Widziałem na paru chińskich stronach ceny w yuanach za s50 i t65. Pierwszy kosztował bodajże 2399 yuanów, drugi 2699 yuanów. Były to raczej sztywne ceny, wszędzie takie same. Różnic zatem wielkich nie było. O ile s50 to pi razy oko wydatek na dziś 1500zł to t65 (s6) nie powinien kosztować więcej jak 1700zł. Yuan to 0,56 złotówki. Poza tym są duże szanse że po wprowadzeniu nowego modelu potanieje s50. Też pisałem do wsparcia roborocka i też poinformowali o kilku miesiącach. Najwięksi sprzedawcy roborocków w alli też do końca nie wiedzą ale piszą coś o czerwcu.
 12. Nie mówił nic Twój znajomy kiedy będzie s6 w europie? Kupił u siebie za 400$ ? Cena podobna do s50. Ciekawe czy przy sprzedaży w europie doliczą jakieś podatki do tych 400 dolarów.
 13. Narazie to widzę sprzedają t6 i s6. Trzeba się wstrzymać. Żeby się nie okazało że kupiliśmy wersję z którą są problemy w europie.
 14. T6 według sprzedawców z alli i wsparcia firmy roborock na Europę prawdopodobny nie szybciej niż w czerwcu. Nikt nie zna dokładnej daty wprowadzenia go do europejskiej dystrybucji, piszą o kilku tygodniach, nawet do kilku miesięcy. Najczęściej przewijał się czerwiec jako prawdopodobna data rozpoczęcia sprzedaży. Roborock T65 jest sprzedawany w Chinach w paru miejscach, cena to w przeliczeniu na nasze około 200zł więcej od s50. Będzie model T65 (czarny) i T61 (biały). Tyle udało mi się ustalić. Tyle lat żyłem bez robota to i poczekam jeszcze 2-3 miesiące. Myślę że będzie warto. W pierwszych recenzjach przewija się najczęściej informacja o tym że będzie ulepszony system mopowania, znacznie cichszy silnik (nawet do 50%). Podobno będzie można normalnie funkcjonować, oglądać TV ze sprzątającym robotem. Robot ma wjeżdżać na jeszcze wyższe przeszkody. Ma mieć funkcję zapamiętywania kilku map, ale to nie wiem czy nie wprowadzą w kolejnych aktualizacjach do s50. Ma też szybciej sprzątać, nawet do 20% dzięki lepszemu i szybszemu skanowaniu pomieszczeń. To szybsze skanowanie dzięki nowemu szybszemu procesorowi w tym odkurzaczu. Myślę że warto będzie czekać.
 15. istnieje znikoma szansa że odkurzacz wciągnie wodę? Nie rozumiem. Dziś przejrzałem googla i na chińskich stronach pojawił się T6 w cenie w przeliczeniu na nasze 1700zł. Na tych samych stronach są też s55 za 1500zł. Także jest szansa że nowy t6 nie będzie miał wygórowanej ceny. Oczywiście nie ma go w aliexpress ani nigdzie w europie ale chyba warto poczekać. Jest duża szansa że niebawem będzie. Wybór konkretnych pomieszczeń do sprzątania, wybór między kondygnacjami budynku i to że podobno odkurzacz jest na tyle cichy że może sprzątać kiedy my jesteśmy w danym pomieszczeniu przeważył. Podobno też ulepszyli mapowanie.