quiet

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by quiet

 1. W bazie mogą piszczeć cewki i nie musi to oznaczać awarii. Akumulator 14,4V.
 2. Piszczeć mogą cewki..może akumulator padł..zaczął bym od sprawdzenia właśnie jego.
 3. S55 posiadam. Wiem że analogowy mop..ale w tym trybie odkurzacz jeździ gęściej i wolniej i na tym mi zależy.
 4. Takiego działania mi brakowało w tym odkurzaczu. Dzięki piękne za pomoc! Życie stało się łatwiejsze. Mam jeszcze jedno pytanie: czy idzie jakąś komendą włączyć tryb mop przed sprzątaniem strefowym? Teraz muszę wejść do apki aby go włączyć..fajnie by mieć przycisk od trybu mop lub przyciski z trybem mop do poszczegolnych pokoi.
 5. Podziękował! Właśnie znalazłem Twój wcześniejszy post w którym było to wyjaśnione..jestem w trakcie testów.
 6. Dzięki piękne @rezmus. Podpowiedz proszę jeszcze jedną rzecz. Sprzątanie pomieszczeń strefowo działa mi. Chciałbym jeszcze zrobić sprzątanie całej chaty strefowo ale z podziałem na pokoje czyli że odkurzacz posprząta mi cała chatę ale ze strefowym podziałem na pokoje (sprząta strefowo jeden pokój i jedzie do następnego).
 7. Czekaj bo nie rozumiem..czego nie potrzebuje? Did? To jak mam plik json z robić? No chyba że o tokenie myślisz. Tak czy siak skąd ten did wyciągnąć? Apke mam modyfikowaną w wersji 5.5.6 i w informacjach o sieci mam tylko token i mac.. [EDIT] Dobra zrobiłem aktualizację do 5.5.66_2 i nadal nigdzie did nie mogę znaleźć.. To może inaczej..chce uzyskać efekt taki jak kolega @Gawronnek czyli chce na pulpit telefonu wyciągnąć ikonki do sprzątania strefowego: kuchni, pokoju, itd oraz całości. Koordynaty już mam.
 8. Zakładając, że znam did swojego odkurzacza, mogę zrobić sceny na oficjalnej apce czy działa to tylko na modyfikowanej? DID czyli token?
 9. Sprawdź na innej podłodze..być może rozpoznaje ją jako przepaść. Czujniki też nie zaszkodzi wyczyścić.
 10. Witam, planuje zakup tego pilota. Czy ktoś go posiada? Mam kilka pytań: - na jakim serwerze działa ten pilot? Zadziała na EU z regionem Polska? - czy apka posiada jeszcze chińskie krzaki czy została już przetłumaczona? Gdzieś wyczytałem że działa tylko na chińskiej apce.. Ogólnie jak oceniacie tego pilota? U mnie ma posłużyć do sterowania klimą..
 11. Można zostawiać. Robot ma baterię li-ion a więc efekt pamięci mu nie straszny. Zresztą jak nie będzie w stacji to po jakimiś czasie się wyłączy a więc nie uruchomisz go z apki.
 12. Nie wiem jak w jedynce ale dwójka próbuje tak długo aż czujnik zwolni. U mnie dwójka wjeżdża w zakamarki praktycznie takiej szerokości jak odkurzacz.
 13. No nie do końca jest tak jak napisałeś..w trybie mop odkurzacz jeździ wolniej i gęściej. Po drugie, istnieje znikoma szansa że odkurzacz wciągnie wodę. Po trzecie po coś dali tryb mop..
 14. T6 niby ma umożliwiać właśnie zapisywanie map pięter oraz odkurzanie i mopowanie za jednym razem.
 15. Reset do ustawień fabrycznych. Jeśli nie da to nic a masz gwarancję to bym nie kombinowal. Zresztą bez miernika raczej nic nie sprawdzisz.
 16. A to zależy od filtra..są zarówno zmywalne jak i nie choć oryginały widziałem tylko zmywalne.
 17. Ustawić strefy no go zone..albo obkleić paskami magnetycznymi..
 18. Hihi to chyba masz chiński sklep. A tak serio to u mnie najnowszą wersją jest 5.5.0 . Może były jakieś błędy i ją wycofali ze sklepu lub udostępniają ją pulami żeby serwerów nie zajechać..
 19. A skąd Ty taką wersję masz? Ja mam 5.5.0 i z tego co widzę to jest to aktualna wersja.
 20. Jakie masz szyfrowanie ustawione na routerze? Powinno być wpa2-psk aes. Znam też kilka przypadków że zbyt długie hasło/ zbyt skomplikowane powodowało problemy.