Skocz do zawartości

Xiaomi Vacuum Cleaner / MiJia / Robot Sprzątający


lisek84

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wczoraj odebrałem swojego S50 wersja europejska i pojawił się problem, mianowicie przy konfiguracji z mi home przy próbie połączenia z wifi pojawia się komunikat - Przekroczono czas połączenia z siecią.

Wifi oczywiście 2,4 GHz w telefonie też, hasło wpisywanie ręcznie (może jest za mocne), router Asus DSL-AC68U.

Jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wczoraj odebrałem swojego S50 wersja europejska i pojawił się problem, mianowicie przy konfiguracji z mi home przy próbie połączenia z wifi pojawia się komunikat - Przekroczono czas połączenia z siecią.
Wifi oczywiście 2,4 GHz w telefonie też, hasło wpisywanie ręcznie (może jest za mocne), router Asus DSL-AC68U.
Jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem
Hej, to na pewno nie wina samego routera lub silnego hasła wifi. Ja mam u siebie dokładnie ten sam router i hasło 18 znaków. Wszystko śmiga.

Czy konto w mi home oraz sama apka jest ustawiona na EU?

To najczęstszą przyczyna. Weź jeszcze przybliż odkurzacz do routera. To powinno pomóc.

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yarorot napisał:

Cześć, wczoraj odebrałem swojego S50 wersja europejska i pojawił się problem, mianowicie przy konfiguracji z mi home przy próbie połączenia z wifi pojawia się komunikat - Przekroczono czas połączenia z siecią.

Wifi oczywiście 2,4 GHz w telefonie też, hasło wpisywanie ręcznie (może jest za mocne), router Asus DSL-AC68U.

Jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem

sprawdź na serwerze singapur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jeśli jest gdzieś info na ten temat to szukałem.ale nie znalazłem. Mam pytanie odnośnie s50. Chciałbym zakupić wersje eu z powodu fv i prostej gwarancji w razie czego. Natomiast mam w domu 3 oczyszczacze 2s wersje chińska. Co prawda kupiłem.je w Polsce ale zależało mi na automatyzacji i jeden ze sklepów posiadał.wersje chinska. Czy odkurzacz eu zepnie się z apka na serwerze China mainland? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2019 o 08:37, Asica10 napisał:

Porównywałem z dugą sztuka S50 i tamta jest cichsza. Wiec ewidentie coś nie tak jest z moim odkurzaczem.

A taki mam głupi pomysł ;) Jak możesz zamień szczotki w odkurzaczach i zobacz czy to nie przyniesie rezultatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem z GB, więc nie ma tu znaczenia kiedy i gdzie..

Element cały kosztuje 88$, ale nie wydaje mi się, żeby starego nie dało się naprawić....

 

Troche zabawy z ruszaniem tym i wystartował, ale to jest męczące i brak pewności, że w nowym elemencie nie będzie podobnego problemu :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupię gdzieś w Polsce wersje chińska s50 lub s55? Ostatnio udało się mi takie oczyszczacze kupić. Chodzi mi raz o fv a dwa nie wyobrażam sobie klonować aplikacje, lub podmieniać soft bo to może się różnie skończyć a muszę mieć serwer chinski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2019 o 19:54, Yarorot napisał:

Dziękuje za odpowiedzi, tak konto mam ustawione na europę, zmieniłem też na singapur i dalej nic nawet ustawienie routera tylko na 2,4GHz nie pomogło. Na razie odkurzam bez wifi cóż będę dalej kombinował w miarę możliwości.

@Yarorot Wyłącz na chwilę hasło na routerze i podepnij się do swojej sieci bez hasła - jak ruszy to znaczy, że musisz hasło zmodyfikować na hasło mniej skomplikowane lub bez znaków szczególnych

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, quiet napisał:

Moim zdaniem przyczyny mogą być następujące: problemy z silnikiem, gumka napędzająca lub złe spasowanie głowicy lds w obudowie (może gdzieś haczy).

Gumka jest ok. Spasowanie głowicy - wchodzi tak jak powinna i nie jest zablokowana.

Problemy silnika? Tego już nie jestem w stanie sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich
Właśnie mam zamiar zmienić szczotke boczną do odkurzacza pierwsze generacji i natknąłem się na takie cudo
PLN 8.47 50%OFF | XIAOMI oryginalny 1 szt nowa generacja 6 Arms szczotka boczna dla Xiaomi Roborock S50 S51 S55 odkurzacz robot części akcesoria
https://s.click.aliexpress.com/e/bsCtdl1X
Czy ktoś z was już korzystał z takiej 6 kamiennej opcji i jak to się sprawdza ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam komplet tj 2 boczne (3 ramienne), jedna główna i 2 filtry za 55zł u majfrendów. Podróbka która wygląda jak oryginał i działa jak oryginał. Teraz są już tańsze bo ja to dawno temu zamawiałem. Np TUTAJ masz za 11 dolców taki komplet

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Smutu napisał:

@Yarorot Wyłącz na chwilę hasło na routerze i podepnij się do swojej sieci bez hasła - jak ruszy to znaczy, że musisz hasło zmodyfikować na hasło mniej skomplikowane lub bez znaków szczególnych

Dzięki okazało się że hasło było za skomplikowane. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zestaw 2 filtrów, 2 szczotek bocznych i 1 szczotki głównej za 42 zł z linku niżej:

https://pl.aliexpress.com/item/Nadaje-si-do-Xiaomi-Roborock-S50-S51-Robot-Vacuum-Cleaner-2-Zestawy-Cz-ci-Zamiennych-2/32897242208.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.742a5c0fYF8Aq0

Filtry są ok tzn. odkurzacz "rejestruje" włożenie pojemnika na brud, guma z której zrobiona jest szczotka główna wydaje się być nieco bardziej sztywna, ale nie wiem jak to wpłynie na sprzątanie, szczotki boczne są wg mnie OK. Jeszcze nic z nowych rzeczy nie założyłem (poza sprawdzeniem filtrów, bo wiedziałem, że mogą być problemy), więc nie wiem jaka będzie ich trwałość, ale wizualnie nie mam zastrzeżeń do tego co otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...