ruszok

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ruszok

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 4 MTK
 1. Dziś mi wpadł soft 3.5.0_003476. Do jedynki. Bez większych różnic. Trochę uspokoił wytyczanie tras. Bo na ostatnich softach dzielił mi salon na dwie strefy. Jakby 5m szeroką i w osobnej pozostały metr. Teraz fajnie jedzie po całości. Nowych funkcji nie widzę. Przerzuciłem cały sprzęt (odkurzacz CN, oczyszczacz EU, oczyszczacz CN) na region Polska. Znalazł sprzęty. Funkcje te same. Różnica taka że plugin do odkurzacza jest EN (a na Chinach był PL ), zaś do oczyszczaczy na odwrót - teraz mam PL.
 2. Ja mam jakieś cyrki z V1 CN. Ostatnio na problemy z mapą. Albo się kasuje albo się przesuwa o kilka metrów w tył przez co odkurzacz chce mi przewrocic bazę mimo że w niej jest. Podejrzewałem córkę, ale dziś mi się to stało przy pracy. Zrobił strefę prawidłowo. Zjechał do bazy. Za chwilę wysyłam go do drugiej strefy i na mapie widzę nowe ściany. Wszystko się przesunęło i odkurzacz już nie umie wyjechać z bazy. Dałem clean i zrobił mapę prawidłowo. Parę razy i znów się tak stanie.
 3. V1 tego nie ma. A daj proszę linka skąd masz ten opis. Są tam opisy softów V1?
 4. Witam. Ja mam chińską jedynkę, na serwerze China. Mam taki problem, że przy sprzątaniu strefowym lub idź do odkurzacz najpierw próbuje wjechać jeszcze mocniej w bazę (co się często kończy jego uniesieniem i błędem), a dopiero po tym rusza prawidłowo w przód. Jeśli da się zwykłe sprzątanie to rusza ok. Myślałem, że przesunięcie na mapie, ale zrobiłem tak: 1. Czyszczenie - zaczął rysować nową mapę. 2. Po chwili dokowanie. 3. Sprzątanie strefowe i bum w bazę. Może ruszy a może error.
 5. ruszok

  MIUI 7.11.9

  To znaczy? Mam to już od dwóch miesięcy wyłączone i nie zauważyłem różnicy specjalnej. Poza tym że działa mi prawidłowo BT.
 6. ruszok

  MIUI 7.11.9

  Sprawdźcie ustawienia - bateria - oszczędzanie - plany - wyłączyć tą jedyną opcję. Mi pomogło na problemy z MiBand2 i słuchawką BT w jedynym czasie.