Jump to content

oat1

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

oat1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. W pamięci wewnętrznej urządzenia? Tylko dwa katalogi, vevs i w nim logs?
 2. Rezmus, po aktualizacji Roborocka do wersji 5.5.7_002008 , nie mogę już za pomocą "MiHome_5.6.48_vevs" odczytać z ustawień tokena odkurzacza. Gdzie teraz go szukać ?
 3. Kopiujesz i wklejasz ta część, zmieniając sa_id na większy numer tj np 969,970,971 itd. Name i keyname z nazwą pokoju i oczywiście koordynaty na właściwe { "sa_id":968, "model":"roborock.vacuum.s5", "name":"POKÓJ2", "keyName":"POKÓJ2", "type":0, "groupInfo":[ ], "tr_id":201, "payload":{ "did":"", "command":"roborock.vacuum.s5.app_zoned_clean", "value":[ [ 11111, 22222, 33333, 44444, 1 ] ] } },
 4. Ale do tego sposobu trzeba mieć Home Assistant na Raspbery PI, A czy jest dostępna opcja bez Rapsbery ? Szkoda że IFTTT nie łączy się z Xiaomi Home.
 5. Rezmus czy mógłbyś wstawić łopatologiczną instrukcję jak skonfigurować ten json, by mieć sceny do sprzątania kilku pokoi. Bo linijka z koordynatami jest tylko jedna, a potem co? skopiować ten fragment kodu i wkleić obok z innymi koordynatami ? jak je ponazywać ? Nie jestem programistą i pierwszy raz w życiu otworzyłem plik json BTW. skąd wziąć dokładne koordynaty pokoju? Jest taka możliwość czy trzeba to robić na chybił trafił ?
 6. Dzisiaj Roborock na swoim oficjalnym fanpageu dał jasną informację co do S50 " There’s no plan to integrate the improved mapping and room management feature for the S5 in the near future" Także słabo, roczny produkt bez wsparcia.
 7. Poradziłem sobie wybierając region w Flolevac i teraz już działa jak nalezy PS. Fajnie wygląda ta nowa aplikacja, można się łatwo przełączać między wyborem pokoi, pełnym sprzątaniem a wyborem strefy. Mam nadzieję że szybko dostaniemy aktualizację
 8. Dostałem oficjalna aktualizacje przez sklep Play . Widocznie partiami wypuszczają
 9. Znalazłem ciekawy błąd. Po wczorajszej aktualizacji aplikacji Mi Home do Xiaomi Home, można już wybrać w ustawieniach region "Polska" . Niestety po zmianie na "Polska" nie mogę podłączyć odkurzacza w wersji europejskiej, gdyż twierdzi że wybrany region to Singapur. Po wybraniu Regionu "Niemcy" takowy problem nie występuje. Też tak macie ?
 10. Wprowadzają nowy model roborocka Tutaj trochę więcej informacji o nim https://rootblog.pl/odkurzacz-xiaomi-roborock-t6-trafil-na-platforme-crowdfundingowa/
 11. Według tej strony do software 1720 który dopiero co został wysłany jest już od dawno nie aktualny. Wyszły 2 nowe poprawki i faktycznie aktualna jest 1810. Skąd aż takie opóźnienie ? Rozumiem że 1810 jest dopiero na rynku chińskim? Czy jest to wersja beta software? Zastanawiam się czy opłaca się wgrywac nowy soft za pomocą flolevac ? Jak doświadczenia ?
 12. Tutaj masz spis komend do wszystkich odkurzaczy które współpracują z GH: https://assistant.google.com/services/a/uid/000000f60800ee83?hl=en
×
×
 • Create New...