quiet

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About quiet

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No nie do końca jest tak jak napisałeś..w trybie mop odkurzacz jeździ wolniej i gęściej. Po drugie, istnieje znikoma szansa że odkurzacz wciągnie wodę. Po trzecie po coś dali tryb mop..
 2. T6 niby ma umożliwiać właśnie zapisywanie map pięter oraz odkurzanie i mopowanie za jednym razem.
 3. Reset do ustawień fabrycznych. Jeśli nie da to nic a masz gwarancję to bym nie kombinowal. Zresztą bez miernika raczej nic nie sprawdzisz.
 4. A to zależy od filtra..są zarówno zmywalne jak i nie choć oryginały widziałem tylko zmywalne.
 5. Ustawić strefy no go zone..albo obkleić paskami magnetycznymi..
 6. Hihi to chyba masz chiński sklep. A tak serio to u mnie najnowszą wersją jest 5.5.0 . Może były jakieś błędy i ją wycofali ze sklepu lub udostępniają ją pulami żeby serwerów nie zajechać..
 7. A skąd Ty taką wersję masz? Ja mam 5.5.0 i z tego co widzę to jest to aktualna wersja.
 8. Jakie masz szyfrowanie ustawione na routerze? Powinno być wpa2-psk aes. Znam też kilka przypadków że zbyt długie hasło/ zbyt skomplikowane powodowało problemy.
 9. Ja też za bardzo nie kojarzę..ale wydaje mi się że wpierw łączysz się przez bt z robotem i poprzez to połączenie konfigurujesz wifi..
 10. @keiw Dzięki piękne za info! Na śmierć zapomniałem o tej apce. Bardzo ciekawi mnie polityka firmy że tak późno wydają aktualizację poprzez mihome tym bardziej że sporo ich wydali pomiędzy wersją oficjalną a tymi z innych źródeł.
 11. Hmm a firmware skąd? Czyżby był jakiś sposób podejrzenia plików w odkurzaczu. Napisz proszę coś więcej jak możesz.
 12. Właśnie dostałem aktualizację do "dwójki" oznaczoną numerem 3.3.9_001720. Ciekawe co zmienili..przydałby się jakiś changelog..
 13. @2latek Na początek zobacz jak się zachowuje podczas sprzątania punktowego. Zwróć też uwagę czy lds obraca się prawidłowo. Do wyczyszczenia też pewnie jest sam laser i lustro (delikatnie pędzelkiem z miękim włosiem + sprężone powietrze). Nie zaszkodzi usunąć mapę z apki + ustawienia fabryczne odkurzacza.