quiet

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About quiet

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, planuje zakup tego pilota. Czy ktoś go posiada? Mam kilka pytań: - na jakim serwerze działa ten pilot? Zadziała na EU z regionem Polska? - czy apka posiada jeszcze chińskie krzaki czy została już przetłumaczona? Gdzieś wyczytałem że działa tylko na chińskiej apce.. Ogólnie jak oceniacie tego pilota? U mnie ma posłużyć do sterowania klimą..
 2. Można zostawiać. Robot ma baterię li-ion a więc efekt pamięci mu nie straszny. Zresztą jak nie będzie w stacji to po jakimiś czasie się wyłączy a więc nie uruchomisz go z apki.
 3. Nie wiem jak w jedynce ale dwójka próbuje tak długo aż czujnik zwolni. U mnie dwójka wjeżdża w zakamarki praktycznie takiej szerokości jak odkurzacz.
 4. No nie do końca jest tak jak napisałeś..w trybie mop odkurzacz jeździ wolniej i gęściej. Po drugie, istnieje znikoma szansa że odkurzacz wciągnie wodę. Po trzecie po coś dali tryb mop..
 5. T6 niby ma umożliwiać właśnie zapisywanie map pięter oraz odkurzanie i mopowanie za jednym razem.
 6. Reset do ustawień fabrycznych. Jeśli nie da to nic a masz gwarancję to bym nie kombinowal. Zresztą bez miernika raczej nic nie sprawdzisz.
 7. A to zależy od filtra..są zarówno zmywalne jak i nie choć oryginały widziałem tylko zmywalne.
 8. Ustawić strefy no go zone..albo obkleić paskami magnetycznymi..
 9. Hihi to chyba masz chiński sklep. A tak serio to u mnie najnowszą wersją jest 5.5.0 . Może były jakieś błędy i ją wycofali ze sklepu lub udostępniają ją pulami żeby serwerów nie zajechać..
 10. A skąd Ty taką wersję masz? Ja mam 5.5.0 i z tego co widzę to jest to aktualna wersja.
 11. Jakie masz szyfrowanie ustawione na routerze? Powinno być wpa2-psk aes. Znam też kilka przypadków że zbyt długie hasło/ zbyt skomplikowane powodowało problemy.