Jump to content

quiet

Użytkownicy
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About quiet

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprawdź piny w które wpina się moduł koła i połączenie do nich z płyty głównej.
 2. Dzięki za instrukcje. Potestuje. Ja robię tak że na piętrze kasuje mapę. Sprząta rysując ją na nowo i też czasem (sporadycznie) szuka bazy. Gdy znoszę go na dół przywracam mapę z dołu.
 3. A niby jak zapisałeś dwie mapy z możliwością ich wyboru?
 4. Można lać bez problemu..pod jedynym warunkiem..musi to być płyn niepieniący. Chodzi o to że gdy wlejesz zwykły to podczas mopowania wytworzy się piana która uniemożliwi kapanie wody na mop. Wytworzone bąble powietrza "zatkają" filtr wody.
 5. Ja zainstalowałem nowy update..brak multi flooru..no chyba że faktycznie aktualizacja mi home musi wskoczyć..w co wątpię.
 6. Witajcie, dziś dostałem aktualizacje do 3.5.8_002034. Myślałem że dojdzie multifloor..niestety się rozczarowałem. Czy jest jakaś szansa że nasze odkurzacze dostaną obsługę wielu pięter? Ma ktoś jakieś info?
 7. W sumie to można ale lepiej użyć płynu nie pieniącego się. Jeżeli dodasz zwykłego to na skutek ruchów odkurzacza powstanie piana która może zablokować dopływ wody do filtra a tym samym mop nie będzie nawilżany.
 8. quiet

  s5 room clean

  Aaa źle zrozumiałem..u mnie na nowym firmware powiadomienia działają tak samo jak na starym.
 9. quiet

  s5 room clean

  Raczej nikt nie czeka na powiadomienie..większość już od dawna ma nowy soft zainstalowany.
 10. quiet

  s5 room clean

  Panowie potrzebuje pomocy..mianowicie na firmware 3.3.9.x miałem ustawiona automatyzację za pomocą pliku json którą udostępnił Kolega @rezmus. Po wgraniu firmware 3.5.7.x stworzyłem nową mapę przez co automatyzacja się rozjechała..zmieniły się troszkę koordynaty. Stworzyłem katalog vevs/logs w którym tworzy mi się log..lecz za żadne skarby nie mogę znaleźć 4 koordynat. I teraz pytanie..czy składnia pliku json w nowym firmware jest taka sama? Czy koordynaty w nowym firmware nie są podawane jako 4 parametry? Tak wygląda część loga po uruchomieniu sprzątania pokoju: 2020-02-10 17:30:43 ->
 11. Jak w te dziurki w LDS patrzysz nie ma żadnych paprochów? Jeśli nie to pewnie laser padl..więc wymiana całego modułu lds lub samego lasera jeśli czujesz się na siłach. Na youtube znajdziesz filmy z tych procedur.
 12. LDS kręci się w ogóle tzn ten laser? Jak go kręcisz lekko się obraca? Jeśli tak to konieczne rozebranie i sprawdzanie.
 13. I serio to działa? Hmm to ja chyba mojego dziś wytrzepie Czy masz jakiś patent na sprawdzenie czy jest dobrze wytrzepany i zacznie nową mapę rysować? Czy tylko uruchomienie?
 14. Hmm i przenosisz go na górę w taki sposób aby pamiętał mapę z dołu? Mi właśnie o to chodzi aby po przeniesieniu do góry tworzył nową mapę a nie jeździł po mapie z dołu gdy jest u góry.
×
×
 • Create New...