Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. @piquadrat @ewjp Po aktualizacji najnowszej dzisiaj wstawionej na apkmirror Miui AOD już pokazują się ikony sms i nieodebranego połączenia na globalu. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-1-9-234-12311014-release/miui-always-on-mode-1-9-234-12311014-android-apk-download/
  2. Masz to na ekranie ostatnich aplikacji. Wszystkie na które założona jest kłódka to zablokowane i nie czyszczone. To co znalazłeś to inny sposób włączenia tego samego w panelu sterowania.
  3. Miejsce jest dobre, o ile działa AOD. To miało być uzupełnieniem. Jak starczy Ci cierpliwości to vzas powinien zrobić swoje. Mają przywrócić aplikację do sms od Xiaomi, dialer i kontakty. Prawdopodobnie wtedy problemy znikną.
  4. A żarówki ledowe? Jak tak to masz winowajcę. Interferują z aparatem (nie ma globalnych migawek w telefonach) i jedyne co można zrobić to zmienić ustawienia "Usuwania szumów kreskowych" w aplikacji aparatu. U nas teoretycznie powinno to być ustawione na 50Hz. Może zmiana pomoże ale nie musi. Ledy migają, szczególnie tanie. Lepsze miewają podwyższoną częstotliwość i migotania nie widać, ale też niestety może interferować.
  5. @amigo79 Spróbuj zainstalować innego menedżera plików może pomoże (ze sklepu, bo z apk nie możesz). A jak wejdziesz w informacje o tym pliku .apk to masz opcję "uruchom w innej aplikacji"?
  6. Spróbuj wymusić ponowne wgranie FW i zasobów. Zmień język w telefonie na angielski, uruchom Mifta i to powinno spowodować wgranie FW angielskiego. Wróć do języka pl w telefonie, i po uruchomieniu MiFit powinien wgrać ponownie FW pl.
  7. Nie masz, na globalu w Mi 9 lite mam taką opcję.
  8. A iko ma nadane uprawnienia do pokazywania wyskakujących okien podczas pracy w tle?
  9. @cincin27 ze względu na wielkość zastanawiałem się nad Mi 9se, ale za mała bateria i chyba bym żałował bo amoled np przy wertowaniu internetu więcej prądu potrzebuje (większość serwisów ma jasne tła). Wydajność w normalnym użytkowaniu wystarczająca. Działa sprawnie, nie ma problemu z drenażem baterii. Różnica w jakości zdjęć w porównaniu do Mi9 marginalna, w dobrych warunkach żadna. Jedynie to audio takie sobie. Jakby miał jeszcze normalny dialer, kontakty i wiadomości to każdemu mógłbym polecić.
  10. @cincin27 Mieszane. Największa porażka to ten dialer w globalu, ale wszystkie nowe modele to niestety mają. Poza tym to taki mniej wydajny Mi9 z minimalnie gorszymi aparatami i dźwiękiem. Bez ładowania bezprzewodowego, ale większą baterią, gniazdem jack i slotem na sd. Jakość dźwięku po jacku bardzo taka sobie i mam wrażenie że nawet gorsza niż w leciwym budżetowym Redmi 3s.
  11. FromWP

    NC+go = problem Redmi 8T

    Spróbuj instalacji z apk https://m.apkpure.com/pl/nc-go/com.adb.android.app.iti
  12. Nie ma kontaktów i telefonu w systemowych. Import, eksport jest w ustawieniach kontaktów, ale eksportu na SIM nie ma, tylko import z SIM. Ktoś jeszcze trzyma kontakty (eksportuje) na SIM? Ogólnie aplikacja kontakty i telefon jest dosyć ułomna bo od Googla nie od Xiaomi.
  13. Czytnik prawdopodobnie działa tak samo. Różnice są w innych miejscach. Czy warto to trudne pytanie, pod pewnymi względami tak, pod innymi nie (odblokowany bl zawsze zmniejsza bezpieczeństwo).
  14. Masz wersję global, a rom na Europę, nie masz się czym przejmować.
  15. Niewiele ten twój film (test) wnosi, poza tym że masz hulajnogę Xiaomi
  16. A masz w Mifit (czy Amazfit) dodany zegarek? Po resecie zagarka najpierw trzeba go usunąć z MiFit (odparować) i dodać ponownie jako nowy.
  17. A słuchawkami nie możesz odebrać? W Bip-ie działa poprawnie odrzucanie, odbieranie to trochę bez sensu jak masz np telefon w kieszeni i nie masz słuchawek. To chyba działa jak zakończenie powiadamiania, bez odbierania.
  18. Czyli, albo źle trzymasz telefon, albo rom ma problem z obsługą tego czujnika podczas dzwonienia.
  19. Wystarczy uruchomić diagnostykę którą masz w systemie. Ustawienia, informacje o telefonie, wszystkie ustawienia i 4x klikasz w wersję jądra. A tam proximity sensor.
  20. Wręcz odwrotnie, musisz go trzymać blisko bo wtedy czujnik zbliżeniowy (który jest w górnej części telefonu) wyłącza ekran. Jeżeli trzymasz trochę oddalony od ucha to jest na granicy i może dlatego się wybudza ekran. Można sprawdzić poprawność działania tego czujnika, ewentualnie skalibrować, a naklejone szkło, czy etui może mieć wpływ na jego działanie.
  21. To by znaczyło że system chłodzenia masz skuteczny. Ilości wydzielanego ciepła system chłodzenia nie zmniejszy. Może jedynie skutecznie je odprowadzić na zewnątrz, niestety przez obudowę.
  22. Przeglądarce, używam chroma i via (bo ma blokowanie reklam, szybka i funkcjonalna). Szuflada jest ok.
  23. @TheTick a tym sposobem też tylko odinstalowuje aktualizacje systemowej przeglądarki? https://miuipolska.pl/forum/topic/46913-usuwanie-aplikacji-systemowych-bez-root-bez-odblokowanego-bootloadera/ Wiem że już odpuściłeś i z szufladą jest lepiej, ale ta systemowa od pewnego czasu jest nie do użytku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...