Jump to content

TMX

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

TMX's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dla mnie ważne że działa , nie wiem czy prosta naprawa bo w dwóch serwisach we Wrocławiu nie dali sobie z tym rady w tym MiCenter .
 2. IMEI 1 i 2 zgadza się tylko w telefonie jest dodane na końcu po ukośniku 98 na pudełku tego nie ma , a numer seryjny jest całkiem inny.Po sprawdzeniu S/N na stronie Product Authentication MI numer taki nie istnieje. Czy to przysporzy mi jakichś problemów np. przy następnej gwarancji ?
 3. W MiCenter we Wrocławiu nie dali rady ,powiedzieli że niedawno połatali jakieś zabezpieczenia i już się nie da odblokować . Zadzwoniłem do x-kom gdzie kupowałem telefon i dali mi kontakt do ich serwisu CCS w Piasecznie ,tam mi powiedzieli że takie coś podlega naprawie gwarancyjnej . Tym mnie zaskoczyli niby z mojej winy zablokowany a podlega gwarancji , ale nie powiem że mnie ucieszyła ta informacja . Tylko się zastanawiałem czy jak tu w polecanym przez was serwisie nie dali rady czy tam się z tym uporają . Na stronie CCS zamówiłem darmowego kuriera , przyjechał zabrał przesyłkę , po tygodniu musiałem zadzwonić do nich bo status naprawy utknął na dostarczeniu . Miła pani z infolinii napisała prośbę o przyśpieszenie naprawy i na drugi dzień był naprawiony i wysłany ,dzisiaj go odebrałem .W opisie naprawy napisali aktualizacja oprogramowania . Morał z tego taki że najpierw trzeba dzwonić do serwisu gwarancyjnego a nie rozpisywać się po forach , ale jak bym wiedział że zapomniane hasło sprawi tyle kłopotu to może bym tak od razu zrobił .Teraz sam ustawiłem hasła i zapisałem Mimo wszystko dzięki za chęć pomocy .
 4. Nie mam tego konta na kompie
 5. Dobrze zrozumiałem mam zalogować się na konto google żeby wyczyścić telefon bo nie znam hasła do tegoż konta ?
 6. tak zrobię nie będę sobie łamał głowy
 7. Tylko trzeba znać nazwę konta google
 8. Wyszło że konto nie istnieje
 9. Próbowałem , wipe nic nie daje . Konto googla miała ale nie pamięta ani nazwy ani hasła , masakra z tą moją córką .
 10. Ok dzięki za pomoc , w poniedziałek poszukam jakiegoś serwisu we Wrocławiu.
 11. Moja córka ma 11 lat nie potrzebnie jej zostawiłem konfigurowanie telefonu , konto gmail nie wiadomo jakie a hasło też nie mam pojęcia co ona tam wpisała ,czy w ogóle ma konto Xiaomi nie mam pojęcia. Da się z tym coś zrobić czy serwis tylko ?
 12. Nie to nie PIN , na tej karcie nie było PIN-u
 13. Wyczyściłem DATA nie pomogło .
×
×
 • Create New...