-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Mam podobnie. Na to nie ma rady, ale ekran cały. Ostatnio żonie wymieniłem, bo pokruszone odłamki brzegów kaleczyły.
-
Nie chodzi o rzucanie, tylko ogólne wrażenia z użytkowania. Ten Nillkin nie sprawia problemów, ma niezłe powłoki oleofobowe co powoduje że używanie telefonu z nim nie wpływa na nic negatywnie. Co do hydrożela napisałeś że poślizg gorszy. Ja ma tego Nillkina i nic się nie dzieje. Żona też, ale w innym telefonie i już dwa razy jej wymieniałem, bo co chwila jej telefon ląduje na podłodze (mam jeszcze dwie sztuki w zapasie).
-
Czyli spełnił swoją rolę. Ciekaw jestem wyników testów tego hydrożela. Ten Nillkin to chyba najlepsza opcja, ale oczywiście potrafi się uszkodzić.
-
Raczej nie, dlaczego miało by być zresetowane? Google może pamiętać ID urządzenia i poprosić o hasło do ostatniego konta na którym było zalogowane w momencie próby zalogowania na inne konto googla. Nie zawsze tak się dzieje, ale widzę że mechanizm googla działa coraz lepiej.
-
Tyle że nie wiadomo jakie konto googla, o haśle nie wspomnę. Wgranie romu MiFlashem powinno pomóc, tylko nie ma pewności, że po uzyskaniu dostępu do sieci nie wyświetli się komunikat, że to urządzenie było przypisane do konta googla z prośbą o podanie hasła do tego konta.
-
Chyba nie ma. To wygląda jakby pamiętało hasło blokady ekranu, ale konto googla raczej założyła. Próbowałeś jeszcze raz zrobić wipe z poziomu tego ekranu recovery?
-
U mnie ciągle działa. Jedyny błąd to rozpoznawanie numeru dzwoniącego w nagraniu, potrafi bzdury pokazywać. Może dlatego że używam VoLTE.
-
To była wada jakiejś jednej serii Tianmy. Nie martw się na zapas. W iPhonach tego nie zgłaszali, a w wielu lcd Tianmy były fabrycznie montowane.
-
Jak ten z prawej nie ma włączonego trybu czytania i takie same ustawienia kolorystyki w wyświetlaczu, to raczej różne wyświetlacze. A który lepszy, to trzeba by jakiś obraz testowy wyświetlić i ocenić.
-
https://miuipolska.pl/forum/topic/41867-xiaomi-mijia-360°-home-security-1080p-problem-z-połączeniem/?do=findComment&comment=555003
-
A jaki preferowany typ sieci masz ustawiony w Informacje o telefonie 1 (jak karta włożona do slotu 1). Próbowałeś wkładać do drugiego slotu? U siebie mam tak:
-
Zapomniane hasło do konta xiaomi
FromWP odpowiedział(a) na kubson320 pytanie w HyperOS - korzystanie
Nie nie wiem czy i jak to działa. -
Zapomniane hasło do konta xiaomi
FromWP odpowiedział(a) na kubson320 pytanie w HyperOS - korzystanie
Konkretnie to nie wiem, trzeba poszukać. Na stronie supportu globalnego polskiego kontaktu brak. https://www.mi.com/global/support/contact czyli globalny. Może serwisy autoryzowane w Polsce też mogą pomóc, albo Mi center z tego forum. -
Zapomniane hasło do konta xiaomi
FromWP odpowiedział(a) na kubson320 pytanie w HyperOS - korzystanie
Nie ma innej drogi, tylko kontaktu z suportem Xiaomi. Trzeba udowodnić że się jest prawowitym właścicielem telefonu (dowód zakupu), jak uwierzą, może pomogą. -
Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
FromWP odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje techniczne
Jest na liście nie wspieranych, czyli nic nowego nie ma i nie będzie -
Niezbyt dobry pomysł z tym etui. Twój telefon chyba nie ma czujnika Halla, a tylko z takim czujnikiem moim zdaniem, etui z klapką ma sens. U Ciebie może to działać tylko w oparciu o czujnik zbliżeniowy. Musisz w tym programie pogrzebać w opcjach czujnika zbliżeniowego (proximity sensor).
-
Niezbyt dobry pomysł. Twój telefon nie ma czujnika Halla, a tylko z takim czujnikiem moim zdaniem, etui z klapką ma sens. U Ciebie może to działać tylko w oparciu o czujnik zbliżeniowy. Musisz w tym programie pogrzebać w opcjach czujnika zbliżeniowego (proximity sensor).
-
Możliwość wyłączenia GPS pomimo zablokowanego telefonu
FromWP odpowiedział(a) na louw temat w Problemy techniczne
Nie, nigdzie nie ma takiej opcji. Telefon zawsze można wyłączyć. -
Tak słychać rozmówcę. Czy będzie działać zawsze, nie wiem, ale ze zwykłym acr nie było słychać.
-
Możliwość wyłączenia GPS pomimo zablokowanego telefonu
FromWP odpowiedział(a) na louw temat w Problemy techniczne
Wyszukaj w Ustawieniach, Powiadomienia ekranu blokady i odznacz Otwórz panel powiadomień... -
Spróbuj Cube ACR, u mnie na tym samym telefonie działa. Było chyba na tyle dobre, że ze sklepu Google wywalił, ale na apkmirror jest https://www.apkmirror.com/apk/catalina-group/call-recorder-cube-acr/call-recorder-cube-acr-2-3-173-release/call-recorder-cube-acr-2-3-173-5-android-apk-download/
-
Nie da się. Ale jak już sobie poustawiasz to zapamięta obydwa układy z i bez szuflady.
-
Całkowitą. Nie umiesz po prostu skonfigurować launchera z szufladą. Ustawienia ekranu bez szuflady nie mają nic wspólnego z tymi z szufladą. Trzeba wszystko od początku poustawiać. To są dwie różne rzeczy. Przytrzymaj jakąś ikonę w szufladzie i przesuń na ekran główny. Zrób tak ze wszystkimi ikonami które chcesz mieć na ekranie głównym. Te które chcesz mieć w doku przesuń z ekranu w pole doka. To wszystko.
-
A mi wygląda na to że masz słownie jedną ikonę na ekranie głównym i żadnej w doku. Czyli nie skonfigurowany. Nie da się dodać ikon? Po przesunięciu palcem do góry na ekranie, tak jak wskazuje strzałka nie masz wszystkich aplikacji?
-
I co się dzieje, wywala się launcher, czy brak wyboru w Ustawieniach, Ekran główny szuflady?
