-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Amazfit Bip s zmiana ustawienia wyświetlacza
FromWP odpowiedział(a) na Lopez1986 temat w Amazfit BIP
Przecież wytłumaczyłem Ci łopatologicznie, że opcja wybudzenia przy ruchu nadgarstka zużywa niepotrzebnie energię bo uruchamia podświetlenie (niepotrzebne w dobrym oświetleniu), powinieneś to wyłączyć, a samo podświetlenie ustawić na minimum. Jak było od samego początku tak ustawieone, to od samego początku zużywa niepotrzebnie za dużo energii, trzeba to wyłączyć. Ty zupełnie nie kumasz co, po co kupiłeś i nie chcesz zrozumieć jak to działa. Tu nie można wyłączyć całkowicie ekranu i to jest największa zaleta tego zegarka. Wyświetla, a praktycznie nie pobiera energii. -
Poczekać. Prawdopodobnie to "chwilowy" błąd serwerów. Miałem podobnie na Mi9T też na EEA i po pewnym czasie zaskoczyło, bez dodatkowych zabiegów.
-
Amazfit Bip s zmiana ustawienia wyświetlacza
FromWP odpowiedział(a) na Lopez1986 temat w Amazfit BIP
Dobrze myślałeś. Tak powinno być. Mój ponad dwuletni Bip wytrzymuje co najmniej 30 dni. O ile nie używam treningów odpalonych z zegarka, ale z włączonymi powiadomieniami wielu aplikacji. Inna tarcza może zwiększyć zużycie energii. Najwięcej zużywają te z sekundnikami, bo co chwilę ekran zmienia to co wyświetla. Sporo zużywa podświetlenie, które jest potrzebne tylko jak jest ciemniej. Można spokojnie ustawić na minimalne. W S powinno być podobnie. Może masz niepotrzebnie włączoną opcję podświetlenia, przy ruchu nadgarstka (Podnieś nadgarstek, aby wybudzić). -
Trzeba było kupić telefon z ekranem amoled. Twój ma lcd i nie ma funkcji AOD. Nie ma sensownego rozwiązania, oprócz zmiany telefonu.
-
Niezmieniający się pasek multimedialny (przy zmianie motywu)
FromWP odpowiedział(a) na miuisrui123 pytanie w HyperOS - korzystanie
W tych dwóch które podałem te ikony się zmieniają. Nie znam metody na znalezienie motywów w których te ikony są podmienione. -
Niezmieniający się pasek multimedialny (przy zmianie motywu)
FromWP odpowiedział(a) na miuisrui123 pytanie w HyperOS - korzystanie
Bo było wielokrotnie. Motywy tworzą głownie azjaci i oni nie mają aplikacji Googla: telefonu, kontaktów i wiadomości, dlatego zapominają o zmianie ikon tych aplikacji. Te ikony są zmienione jedynie w nielicznych motywach. Sa zmienione np w motywach New Planet i White Room. -
Przecież nie masz do sms aplikacji producenta, tylko Googla. Tak to możliwe, producent zrezygnował ze swojej aplikacji, nawet zablokował możliwośc jej używania (jakbyś sam ją doinstalował).
-
Tu jest to zdecydowanie bardziej skomplikowane i nieprzewidywalne, bo obróbka obrazu jest duża nawet przy ustawieniach manualnych. Dwa interferencje migotania źródła światła ze "skanowaniem" migawki przy krótkich czasach naświetlania wychodzą najbardziej. W ciemnych partiach tego nie ma bo nie ma co interferować. W lustrzankach (czy bezlusterkowcach) z dużymi matrycami też takie rzeczy się zdarzają przy krótkich czasach naświetlania i sztucznym migającym świetle.
-
Przysłony nie zmienisz, bo ma stałą wartość, zawsze pełna dziura. Krótszy czas naświetlania może mieć wpływ na powstawanie tych przebarwień. W szczególności przy sztucznym migającym oświetleniu, a takie ta lampa prawdopodobnie miała (nawet jak miałeś ustawione szumy kreskowe na 50 Hz). Jakiś szczególny przypadek przy skrajnie trudnych warunkach i sztucznym migającym świetle. Za bardzo bym się tym nie przejmował.
-
Trzeba było robić na manualu, wtedy było by prawdopodobnie tak samo. Automatyka pomiaru światła zadziałała zupełnie inaczej, bo drugie jest ewidentnie ciemniejsze i w sumie niedoświetlone. Przy tego typu scenerii trudno się temu dziwić. A skąd te czerwonawe przebarwienia na drugim to trudno powiedzieć. Przy niedoświetleniach takie cuda się zdarzają. Może Ai aparatu zaszalało z powodu małej ilości światła. Gcam potrafi większe cuda z kolorami robić, nawet w znacznie lepszych warunkach oświetleniowych.
-
Zainteresowany się już wypowiedział w pierwszy poście, niedoczytałeś. Połączenie z routerem sąsiada chyba nie bardzo autora interesuje. A jak sąsiad ma taki sam model routera to się prawdopodobnie nie połączy.
-
Działał z wifi udostępnionym z telefonu. Niestety RN8, RN8T RN8pro potrafią miewać problemy z niektótymi routerami, między innymi z tym Sagemem.
-
Pytałem bo podobno niektóre telefony mają problem jak to jest jedno SSID. Co do tego typu problemu to już kilka razy się z czymś takim spotkałem na różnych routerach i telefonach. Od kiedy mam Mi AIoT AC2350 problemów z wifi brak. Dołożyłem go tylko do obsługi wifi, i działa z Huawei B715 (Lte). Stabilność połączeń z różnymi sprzętami MiHome się znacznie poprawiła. Nie testowałem z RN8.
-
To 2,4 i 5 GHz jest na różnych SSID, czy na jednym? Niewiele tu można doradzić, jakaś niezgodność routera z tym telefonem. To się niestety zdarza, a czasami potrafi to naprawić nowsza aktualizacja softu routera, lub telefonu. Zmień router, albo telefon. Sagemcom to nie do końca pełnosprawne urządzenie, a RN8 też miewa problemy z wifi.
-
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
Ciekawe czy i kiedy EEA wycofają. Co do działania to nie widzę żadnej różnicy w działaniu 12.0.2 i 12.0.3. Niby dużych błędów nie ma, ale nic im ostatnio nie wychodzi dobrze. -
Problem z kliknięciem na numer telefonu w wiadomości SMS
FromWP odpowiedział(a) na matiste39 temat w Problemy techniczne
Poczekaj, na Miui12 powinno zacząć działać. Przynajmniej u mnie z globalem zaczęło. -
Mi 9 SE MIUI Global - wersje stabilne i rozwojowe - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
@fido to musisz wgrać https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/wallpaper/wallpaper-alpha-2-3-95-07221822-release/wallpaper-alpha-2-3-95-07221822-android-apk-download/ a potem Launcher aktywności ze sklepu i zrobić nim skrót do superwallpaper (trzeba nadać mu uprawnienia do robienia skrótów). -
A jak to uruchamiasz? W moim telefonie (Mi9Lite) są dwie możliwości: poprzez kafelek tzwn Projekcja (i to nie działa), druga to Ustawienia, Połączenia i udostępnianie, Ekran bezprzewodowy. Ta druga opcja działa (nie wiem która z nich to Miracast). Możesz też sprawdzić jaką wersję Cast masz zainstalowaną. Najnowszą, chyba z wczoraj można pobrać stąd: https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/cast/cast-12-2-4-2-release/cast-12-2-4-2-android-apk-download/
-
Bez dokładnych oględzin przez serwis nie da się nic powiedzieć. Znajomy przejechał (Suzuki Grand Vitarą) po leżącym na pokrywie studzienki Mi9SE który mu wypadł przy wsiadaniu do samochodu. Telefo o dziwo przeżył. Plecki całkowicie zniszczone, ramka metalowa na wysokości gniazda USB mocno wygięta, ale telefon działał i ekran cały! Naprawa polegająca na wymianie metalowej ramki i tyłu kosztowała bodajże około 300 zł. W nieautoryzowanym serwisie.
-
Niestety z programem do wiadomości od Googla nie Xiaomi. Nic z tym nie zrobisz, jedynie zmiana języka na angielski w telefonie może pomoże. W Mi9 Lite naprawili to w nowych romach z Miui12, to może i w twoim kiedyś naprawią.
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Ale teraz żadnej prośby się nie składa. Powinna się odpalić strona z której pobierasz program do odblokowania MiUnlock. https://en.miui.com/unlock/download_en.html- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Gdzieś tam powinna być możliwość zmiany języka na angielski (o ile dobrze pamiętam).- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
Tak, ale musiał przejść weryfikację, a ta weryfikacja ostatnio im szwankuje, w różnych usługach, nie tylko aktualizacjach. -
Mi 9 Lite / Mi CC9 – Official Global & EEA Stable ROM
FromWP odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
To bardziej prawdopodobne. Jak chcę pobrac pełną paczkę przez aktualizacje (Pobierz najnowszy pakiet) to każe czekać i spróbować ponownie. Taki komunikat pojawiał się jak aktualizacja była wycofana. -
@Exodisss Nie ma w telefonie opcji która by wyłączała szybkie ładowanie. Jedyny sposób to użycie ładowarki, czy powerbanka które ładują tylko przy napięciu 5V. Jak twój powerbank nie ma tego, to nic nie zrobisz.
