Jump to content

Lopez1986

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Lopez1986

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam sprawa jest nieco dziwna: używam na chwilę obecną 3 telefonów. Używam ich naprzemiennie do oppo a12 mam opaskę mi band 4 a do mi note 10 zegarek amazfit bip s. Gdy używam jednego telefonu powiedzmy z opaską to pozostałe 2 telefony są wyłączone. Gdy przychodzi moment, że chcę akurat używać telefonu który był wcześniej połączony z opaską lub zegarkiem to muszę ponownie ręcznie parować telefon z opaską bądż zegarkiem. Gdy włączam jeden z tych telefonów to muszę od nowa łączyć zegarek lub opaskę. Aplikacja w dodatku często zamiast od nowa łączyć zegarek to często chce sama łączyć opaske. Poz
 2. Witam jest mały problem z aplikacją kontakty google na mi note 10. Posiadam w sumie 3różne telefony. W momencie gdy przychodzi pora na używanie tego mi note 10 to za każdym razem po włączeniu muszę ponownie ustawiać dzwonki do określonych kontaktów na nowo. Próbowałem ostatnio w tej apce przenieść kontakty z konta googlowego na urządzenie, jednakże wtedy kontakty są zdublowane a po ponownym uruchomieniu muszę znowu ręcznie do niektórych kontaktów ustawiać określone dzwonki. Próbowałem również innej aplikacji telefon aby to już było na stałe i wybrać aby na telefonie były widoczne tylko kontakt
 3. No dobrze a w takim razie gdzie to wyłączyć? Nawet jak wybieram opcje blokada to i tak ekran potrafi się wybudzić przy ruchu nadgarstka. Przy okazji trochę grzeczności by się przydało. Stworzyłem ten wątek aby szukać pomocy a nie czytać obraźliwych tekstów.
 4. GPS wyłączony a trening to na innym urządzeniu włączony. Średnio to ładuje go jak ma około 30% a następuje to po około 10 dniach. Od razu jak poziom spadnie do 40% to bateria zaczyna lecieć w oczach.
 5. Patrząc na poradę osoby wyżej aby w ustawieniach wybrać opcję wyłącz powoduje to całkowite wyłączenie zegarka. Choć nie wiem czy to na tym samym modelu gdyż u mnie wygląda to inaczej.
 6. Czyli w nim aby zobaczyć godzinę i wszystkie powiadomienia po czasie to mam go ponownie włączyć. To się mija w takim razie z sensem posiadania tego zegarka. Wyłączyć go aby oszczędzać baterię, po paru godzinach go włączam aby sprawdzić sobie jaką obecnie mamy godzinę i czy jakieś powiadomienia do mnie przyszły. Brak jakiegokolwiek tutaj sensu.
 7. Gorszej opcji jeszcze nie widziałem. No nic a zatem muszę z tym żyć, że bateria będzie trzymała znacznie krócej niż producent podawał. Wyłączenie całkowite zegarka jest kompletnie nieopłacalne.
 8. W ustawieniach zegarka nie ma takiej opcji albo jej nie widzę. No chyba, że faktycznie w nim nie ma takiej opcji i ma być cały czas włączony.
 9. Krótko mówiąc chciałbym mieć tak, że ekran nie jest w trybie stand by i podświetlenie następuje dopiero w momencie ruchu nadgarstka lub jedynego klawisza. U mnie jest cały czas widoczne co się dzieje na ekranie a podczas tych czynności do budzenia ekranu wówczas robi się ekran jaśniejszy. Od samego początku tak było ustawione ale ja tak nie chcę aby po prostu bateria znacznie dłużej trzymała.
 10. Aha czyli nie można zmienić tego aby cały czas ekran nie był widoczny, to trochę słaba opcja z tym zegarkiem. Ehh zaczynam chyba żałować zakup, w porównaniu do mi banda 4 to o połowę słabsza bateria a myślałem, że będzie właśnie odwrotnie.
 11. A czy jak bateria zejdzie poniżej 40% to procenty jeszcze szybciej schodzą? U mnie wtedy w bardzo szybkim tempie.Dziwne zmieniłem tarczę na inną i ekran mam cały czas widoczny a jak wybudz go to tylko delikatnie się podświetla. Cyli jest to spowodowane inną tarczą niż standardowa, która utrzymuje włączony ekran?
 12. Witam jak ustawić w amazfit bip s aby ekran ciągle nie był wybudzony a reagował dopiero po kliknięciu fizycznego guzika bądź ruchu nadgarstkiem. Nie wiem jak to zrobić bowiem u mnie ekran jest ciągle widoczny i przez to muszę ładować zegarek średnio co 10/12 dni a nie jak niektórym trzyma 30/40 dni.
 13. Witam od dnia wczorajszego mam zegarek Amazfit Bip S no i mam mały problem. Jak w aplikacji Amazfit ustawić aby zegarek wyświetlał powiadomienia z innych aplikacji prócz telefon i wiadomości. Chodzi o tą całą resztę typu gmail, messenger itp. Mam a alertach aplikacji zaznaczone potrzebne mi aplikację a mimo to nie dostaję żadnych powiadomień na zegarku właśnie z tych innych aplikacji.
×
×
 • Create New...