Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Normalna stable, żadna beta. Nie wiem skąd masz takie info ze to beta.
  2. Jest stabilna EEA 12.0.6.0, ale na razie tylko recovery https://bigota.d.miui.com/V12.0.6.0.QJFEUXM/miui_CITRUSEEAGlobal_V12.0.6.0.QJFEUXM_2e9352639d_10.0.zip
  3. @Maciejos82 Jak masz oficjalny EEA to nie musisz go wgrywać od nowa MiFlashem. Wystarczy zablokować komendą w fastboot. "fastboot oem lock" będąc w katalogu minimaladb&fastboot tools z tel podłączonym do pc w trybie fastboot. Niestety to też czyści dane (przywraca do ustawień fabrycznych).
  4. Nie da się bez zmniejszenia wyświetlania o pasek z obiektywem (Ukryj i przenieś pasek statusu w Centrum kontroli &panel powiadomień). W trzech kropkach są te które się nie mieszczą. Za dużo tego masz. Po ściągnięciu belki w dól powinny być widoczne.
  5. Może trzeba poczekać. Miałeś tam w bezpieczeństwie konta dodany mail i nr telefonu, czy teraz dodałeś? Zanim te chińskie serwery to załapią potrafi chwilę potrwać, szczególnie w weekendy. W logowaniu do Strawy ten sposób zmiany działa.
  6. Oczywiście jak zwykle, tak jest u Ciebie to musi być u wszystkich. Sprawdziłem i ze starym działa to (Mi9Lite) tak jak napisał kolega @frrancuz, wybudzenie dwuklikiem nic tu nie zmienia. To że GPay traktuje ekran blokady jak odblokowany telefon to błąd i też prawdopodobnie nie występuje u wszystkich.
  7. Nie zmieniaj konta, tylko sposób logowania, a w zasadzie dodaj drugi. Zaloguj się do konta Mi tym Googlem, dodaj e-mail (jak nie dodany). Wyloguj się, spróbuj zalogować podając w loginie adresem e-mail i kliknij forgott password. W niektórych serwisach ten sposób działa, trzeba spróbować.
  8. Jak jest ustawione stare centrum kontroli to nie da się po zablokowaniu rozwinąć. Jedynie z nowym bo rozdzielili centrum kontroli i zapomnieli o nim.
  9. @janek125 a nie możesz zmienić tego logowania na normalne z loginem i hasłem? Przy logowaniu innym kontem podpis w modowanym Zeep jest sprawdzany, a że nieoryginalny to nie pozwala. Takie uzależnienie wszystkiego od Googla jest trochę bez sensu.
  10. A jak to wygląda? Masz region Pl? U mnie niby jest GetApps ale nigdy nie używane i nawet w aktywnościach niewidoczne.
  11. Nie ma do niej dostępu, nie wiadomo jaka pojemność. U siebie widzę nagrania z danego dnia, a czasem kulku godzin. Tam samo się kasuje, możesz sie nie przejmować. Nawet z karty SD zrezygnowałem, bo jakieś problemy ta moja kamera z nią ma.
  12. Nie wiem jak w tej twojej ale w Mi Home Security Camera 1080p bez karty SD wykrywanie ruchu w asystencie monitorowania zapisywane jest w chmurze (9sek nagrania). Interwał to chyba częstotliwość powiadomień (odstęp pomiędzy alarmami).
  13. O wygląd też chodzi. Ten Googla jakiś domorosły grafik projektował, łącznie z ikonami.
  14. @Dawid Ka Nju to Orange? Zmień w telefonie w punktach dostępowych APN protokoły IPv na tylko IPv4. Teraz masz prawdopodobnie IPv4/IPv6. Może pomoże.
  15. Firmware może być trochę inne i możliwe że inaczej działają z chińskimi romami.
  16. A żarówka tez Tuya? Bez połączenia z tym hotspotem nie podłączysz jej. Może trzeba ja zresetować, albo wadliwa.
  17. Nie rozumiesz. Tak żarówkę masz połączyć z domowym wifi. Masz jakaś aplikację w telefonie która ma sterować żarówką. Jaka to żarówka i aplikacja? Masz liveboxa bez wifi? Niemożliwe.
  18. W ustawieniach routera, bo chyba chcesz połączyć żarówkę ze swoja siecia wi-fi 2,4GHz, a nie z telefonem. Musisz mieć sieć Wifi 2,4 GHz. W telefonie to możesz sobie hotspot WiFi zrobić i tam wybór częstotliwości jest, ale nie o to chodzi.
  19. Tak te są ok i w oficjalnej dystrybucji np tu https://mi-home.pl/audio/mi-true-wireless-earphones-2-basic , mi-store.pl mimarkt.pl Eurortv, Mediaexpert, Mediamarkt itd. Obecnie Air 2 se chyba tylko na allegro i w mpiku mają. Musiał je jakiś nieoficjalny dystrybutor sprowadzić.
  20. Teoretycznie to inne oznaczenie tego samego modelu tylko na inne rynki. Widać nie do końca. W oficjalnej polskiej dystrybucji sprzedają Mi TWE 2 Basic i w tych rozmowy są ok. Dziwiły mnie narzekania na rozmowy z tych słuchawek.
  21. Wyjmij kartę sd i spróbuj.
  22. Zapisuje do pamięci wewnętrznej, czy używasz SD? Możliwe że z twoją wersją romu jest cos nie halo ze współpracą z galerią.
  23. A co przez to rozumiesz? Przy stabilizacji cyfrowej potrafi trochę skakać, ale klatkowaniem tego bym nie nazwał. Odtwarza płynnie. Może to jeszcze kwestia ustawień i komunikacji z chmurą, mam tylko lokalne wideo i wyłączone synchro z chmurą.
  24. @roger1 a jaką masz wersję galerii? Najnowsza to 2.2.16.29-global. Może trzeba ręcznie z aktualizować. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-gallery/miui-gallery-2-2-16-29-global-release/miui-gallery-2-2-16-29-global-android-apk-download/download/ Jak w innych odtwarzaczach działa dobrze, to bym się tym bardzo nie przejmował. Prawdopodobnie aktualizacja to naprawi (romu, lub galerii). Jest jeszcze nowsza wersja z chińskich romów i u mnie działa bezproblemowo na globalu 2.2.17.19
  25. To nie wyłączaj, po co to robisz. Dodatkowo jak masz włączone Funkcje czatu w aplikacji wiadomości (a prawdopodobnie masz) wtedy nawet proste sms-y idą po danych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...