Skocz do zawartości

szjeee

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia szjeee

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam, mam problem, ze gdy przy wyłączonym internecie w telefonie (WI-FI lub internet sieciowy) nie mogę wysłać smsów, ani do mnie nie dochodzą. Pod wiadomością pojawia się komunikat "czekam na połączenie" ( tel Mi 10t pro) z góry dziękuje za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...