Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Nie widzę innego wyjaśnienia, powinno działać.
  2. No bo root w tym chińskim romie podobno jest ale trzeba go samemu uruchomić. Jak tego nie zrobiłeś to nie działa. Najprawdopodobniej masz problem ze sterownikami w Windows.
  3. Stworek sam się nie pojawi ty musisz go wywołać uruchamiając tel. vol- i power bo to jest tryb fastboot i w takim trybie podpinasz telefon przy instalacji twrp. Stworek sam zniknie jak się twrp zainstaluje. A root tu nie ma nic do rzeczy.
  4. Moja przeróbka w podpunkcie Windows, ale jeszcze nie upubliczniam (wersja beta). Muszę sprawdzić na telefonie bez twrp, niedługo będę miał okazję.
  5. To ja się pochwalę, że sam w końcu zajrzałem do tych skryptów Acida i cofface, przerobiłem skrypt Acida własnoręcznie "na chłopski rozum" i też mi działa. Czy zapamięta konfigurację języka sprawdzę przy najbliższej okazji. Okazało się to banalnie proste, aż dziwne że tyle osób męczyło się z tym wgrywaniem twrp tak długo.
  6. Przypuszczam że się pojawiła już po pierwszym wipe cache, tylko w folderze i tego nie zauważyłeś. Z kopią w twrp nie ma to nic wspólnego, do tego nie była pottzebna.
  7. Jakby miał to już by wołał o pomoc, jak odceglić telefon. 3s to land nie ido, zupełnie inne twrp i romy. Już podałem ci linka do właściwego twrp w odpowiedzi na twoje identyczne pytanie w innym poście.
  8. FromWP

    Root --> Redmi 3S ?

    Nie pasuje, 3s to nie ido, jest inne, poszukaj a znajdziesz. 3s to land. Tu masz link do wszystkich: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678
  9. A w pierwszym wpisie piszesz " Twrp- Wipe cache i dalvik nie pomoglo" To robiłeś ten wipe cache i dalvik/art cache w twrp? To powinno pomóc bo dialer nadal masz i z poziomu kontaktów chyba możesz zadzwonić. Spotkałem się z podobną sytuacją gdzie kolega w jakiś sposób skasował sobie ikonę kontaktów, ale nadal mógł w te kontakty wejść z poziomu telefonu i wipe cache i dalvik/art cache w twrp naprawił problem.
  10. Jak mu działają karty sim i czytnik palca to nie może. Na wersji pro ten rom się wgrywa, ale telefon nie działa. Nie ma to i tak znaczenia, chiński dev niezbędny (chyba że w piątek pojawi się chiński dev global)
  11. Niestety dopóki ktoś tego skryptu nie poprawi tak żeby działał z naszymi modelami to albo flashify, albo cofface i potem instalacja .img tego najnowszego 3.0.2 z pl. A jakby zamienić w samej paczce cofface sam plik img wstawiając ten 3.0.2 z pl ze zmienioną nazwą to powinno się chyba wgrać.
  12. Raczej nie masz go "fabrycznie wgranego" tylko coś co się zgłasza jako rom xiaomi.eu Nie ma to w sumie znaczenia i tak musisz wgrać chiński dev żeby odblokować.
  13. Jest już na Ali? Kilka bym nabył, trudno o dobry długopis za 11 zeta. Czekam też na pióro, będzie moim drugim chińskim po HERO/
  14. No ale gifta dostaniesz za zarejestrowanie karty. Ci co teraz kupią w salonie już muszą zarejestrować i gifta nie będzie.
  15. Z en.miui tu masz takie wersje dla wszystkich telefonów (do instalacji przez MiFlasha): http://en.miui.com/a-234.html
  16. Na 100% masz modyfikację sprzedawcy, a nie oficjalny i w przypadku 3s naa oficjalny trochę poczekasz, jeżeli w ogóle wydadzą.
  17. Zdjęcia nocne to chyba najgorszy motyw dla aparatu w tym telefonie, ale z powodu braku stabilizacji nie ustawień manualnych. Czas otwarcia migawki jest ściśle związany z iso a wartość przysłony jest stała f2 (nie ma mechanicznej przysłony która by przymykała obiektyw). Najdłuższy czas jaki ustawia automatyka aparatu to chyba 4 sekundy, czyli max co możesz mieć przy słabym oświetleniu to f2, czas 4 sekundy i iso800. Oczywiście przy 4 sekundach naświetlania bez statywu z ręki wykonanie nieporuszonego zdjęcia graniczy z cudem. Nie rozumiem co miałeś na myśli pisząc "i chcemy je wyostrzyc zwiększając czas otwarcia migawki" bo zwiększanie czasu otwarcia migawki nie ma wpływu na wyostrzanie. A ekspozycję (jaśniej ciemniej) to możesz zmieniać nawet bez trybu manualnego, dotykasz w dowolne miejsce kadru, pokazuje się kółeczko z małymi strzałeczkami po prawej i przesuwając palcem góra-dół w miejscu tych strzałeczek zmieniasz parametry ekspozycji (jaśniej-ciemniej).
  18. I na razie nie będzie miał globala. Poza tym teoretycznie lepszy. Wyboru trzeba dokonać samemu na własną odpowiedzialność.
  19. FromWP

    Recovery

    Wszystkie 3 (jak ma zainstalowane)
  20. Jak download to właśnie tryb do wgrania przez Miflasha. Jak ci wyskoczył błąd brak pamięci to chyba miałeś Win32.
  21. Weź wersję Redmi 3pro 3/32. Różnica w cenie niewielka a dwa razy większa pamięć, ram i gadget na palec też się przydaje. Mi5 też fajny, ale na pewno nie jest 3 razy lepszy, a bateria gorsza i nie ma radia.
  22. Oszczędzanie baterii w określonych godzinach nie powinno mieć znaczenia, ale spróbuj wyłączyć, może pomoże. Włączenie oszczędzania baterii niewiele daje.
  23. Na tym romie były problemy z usługami googla na tyle duże, że został po kilku dniach zdjęty z serwerów. Zainstalowanie innego romu powinno pomóc.
  24. Nic. Klikasz install, wskazujesz plik zip z romem i przesuwasz suwak na dole. Wszystkie dane zostaną zachowane. Dane kasuje wipe (faktory reset). Ale można użyć w advanced wipe dwóch rzeczy wipe cache i dalvik/art i to również nie kasuje danych, a potrafi czasami naprawić ewentualne błędy systemu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...