Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Przy aktualizacjach nic nie będziesz musiał ustawiać od nowa, wszystko zostaje, no może tapeta ekranu blokady się zmieni na tą podstawową z motywu. Tak odpalasz w twrp wskazujesz zipa i spokojnie czekasz.
  2. To jeszcze nie uwaliłeś, możesz wgrać twrp w trybie fastboot. Tu masz link do tematu jak wgrać i do, pobrania twrp cofface: https://xiaomi.eu/community/threads/cofface-twrp-3-0-recovery.30647/ (bez hasła bo na forum en.miui jest link do pliku z hasłem) używam tego i jest ok. Skrypt jest w dziwnym języku, ale działa i chyba po trzech enterach telefon uruchamia się od razu w twrp. Trzeba potem tylko zmienić język z chińskiego na angielski klikając w globus.
  3. Zawsze można wgrać twrp cofface, działa i instaluje się bezproblemowo i nie potrzeba Flashify i roota, tylko brak pl.
  4. W niektórych aplikacjach się da z poziomu aplikacji, np w Whatsapp-ie można zmieniać kolory diody dodatkowo inne dla powiadomień indywidualnych i grupowych.
  5. Tak tylko w tym przypadku, numer z drugiego sim-a podczas rozmowy z pierwszego będzie chwilowo niedostępny. Jakby telefon był dual activ (miał dwa modemy) wtedy była by informacja o połączeniu przychodzącym na drugi numer i można by było się przełączyć na drugą rozmowę,
  6. A spróbuj włączyć telefon trzymając równocześnie trzy przyciski vol+, vol- i power. Może się uruchomi w twrp (recovery) i wtedy podłącz do komputera, wgraj plik z romem eu/pl HM3 ostatni i uruchom install
  7. Dodzwonić się będzie można zawsze, co najwyżej w trakcie rozmowy w niektórych wypadkach rozłączy ci internet, ale po zakończeniu samo powróci. Rozłączy internet np jak korzystasz z LTE i masz zasięg 2G, a nie masz 3G, bo na LTE póki co nie można mieć połączeń głosowych.
  8. Faktory reseti przy tym sofcie nie pomoże, szkoda czasu.
  9. 10 godzin sot tak, ale bez przerwy, bo tak się robi testy.
  10. Znaczy że twrp się nie zainstalowało. Z działaniem tego skryptu sporo osób ma problemy, musisz próbować jeszcze raz albo znaleźć inną metodę wgrania twrp
  11. Faktura jest dowodem zakupu (zastępującym paragon) uprawniającym do skorzystania z gwarancji lub rękojmi. Oni nie dają oddzielnego dokumentu w postaci karty gwarancyjnej. Problemem może być jedynie wyegzekwowanie od nich swoich praw, może to być trudne, ale prawo jest po twojej stronie.
  12. Nie ma, jest inne prostsze i po angielsku. Możesz tam wejść też z samouczka. Jak chcesz to można jeszcze wejść do innego menu serwisowego z poziomu chińskiego ekranu który się odpala po włączeniu telefonu vol+ i power.
  13. Tak masz ten trochę gorszy, ale różnicę zauważysz dopiero jak położyć obok ten z lepszym przy takich samych ustawieniach jasności, kontrastu i kolorów.
  14. Takie pytanie to musisz zadać sprzedawcy. Większość nie robi problemów.
  15. Raczej tak, nie pamiętam takiej wersji dla Redmi3. Masz tam inne języki poza chińskimi i angielskim?
  16. Stan kompa jest chyba najważniejszy, szczególnie win10 potrafi robić cuda instalując jedynie słuszne sterowniki i czasem nijak nie można ich zmienić. Na świeżym systemie wszystko przebiega bezproblemowo, nawet nie trzeba instalować w trybie niepodpisanych sterowników, wystarczy akceptować w trakcie instalacji.
  17. Ma temat na wietnamskiej choimobile.vn gdzie jest adminem, ale ogólnie robi to chaotycznie, a na en.miui oprócz niego dwóch innych userów udostępnia linki do jego romów. Link: http://choimobile.vn/threads/locked-rom-tieng-viet-miui-8-redmi-3-pro-redmi-3-v6-6-30-khong-can-unlock-booloader-30-06.66360/
  18. To teraz nie panikuj i poczekaj aż się zainstaluje.
  19. Spróbuj jeszcze przy wyłączonym telefonie włączyć go trzymając równocześnie 3 klawisze vol+, vol- i power. Jak miałeś wgrane twrp to powinno zostać i przy takiej kombinacji tel powinien uruchomić się od razu w twrp
  20. Jak możesz do fastboot to można twrp zainstalować ponownie i ponowni wgrać rom który ściągnąłeś. Rom pobrałeś dobry, może za krótko czekałeś bo wgrywanie tego romu trwa dosyć długo i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Dopóki kropeczki na dole pod logo Mi na czarnym ekranie migają to trzeba czekać, potem jeszcze pasek postępu i wszystko razem może trwać kilkanaście minut.
  21. Jak masz twrp to bl masz odblokowany, ale to wszystko co można powiedzieć na podstawie tego co napisałeś. Jaki rom pobrałeś i na jaki wgrywałeś? Aktualizacje robi się przez twrp i jeżeli wybrałeś odpowiedni rom nowszy od tego który miałeś wgrany i masz wgrane dobre twrp, to wszystko powinno się udać.
  22. Jest dużo nowszy bo z 23.06,2016.Ten 7.1.3 jest jednym z najstarszych romów i jego największą zaletą jest długi czas pracy na baterii, ale poza tym wszystkie wbudowane aplikacje są dosyć leciwe. Odblokować zawsze warto bo będziesz mógł wgrywać romy eu/pl i dodatki Acida przez twrp, a nie MiFlashem, romy przerabiane. Wersja 6.6.23 nie była najgorsza jeśli chodzi o baterię, jest nowsza 6.6.30 ale nie ma wielkich zmian co do zużycia energii.
  23. Pytałeś co zaznaczyć jak się chce zrobić "factory reset" czyli tzwn przywrócenie do ustawień fabrycznych. Wipe system kasuje system. Jak go wgrasz od nowa z zipa to nie ma problemu, ale skasowanie systemu to raczej nie jest przywrócenie do ustawień fabrycznych. Jak wgrywasz przez twrp nowy system to i tak partycja system jest formatowana i tam wgrywa się nowy.
  24. Przy faktory reset trzeba zaznaczyć internal storage. Nie zaznaczał bym "system" bo tam jest system i po wipe nie będzie żadnego systemu, chyba że ktoś nie chce mieć działającego telefonu.
  25. Chyba nie było takiej wersji MiuiPolska eu dla Redmi 3pro. Były wersje 7.3 i teraz się pojawiła 7.5. Kto ci sprzedał z takim romem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...