DukeN

Użytkownicy
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

About DukeN

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

1,000 profile views
 1. RN7 po dzisiejszej aktualizacji ok, asystent google działa, voice match działa, i jestem słyszalny podczas rozmowy tel.
 2. RN7 ok, tylko konieczne ręczne wyłączenie voice match - nie pamięta ustawień sprzed instalacji.
 3. DukeN

  MIUI 20.1.9

  Po wgraniu niestety mikrofon nie działa z włączonym Voice Match, dopiero po wyłączeniu jest ok. Czy to zostanie naprawione? Dla mnie przydatna funkcja, jadąc można napisać sms bez odrywania rąk lub dzwonić. i nie tylko.Reszta raczej jest ok poza szyfrowaniem partycji, czy wgrywając sugerowany Orangefox problem znika czy coś trzeba innego wykombinować?
 4. DukeN

  MIUI 9.9.26

  Działa ci aparat na 9.9.26? Tak nie ma najmniejszych problemów
 5. DukeN

  MIUI 9.9.26

  RN7 jak na razie ok, błędów nie stwierdzono. Bateria podobnie jak 9.9.3
 6. DukeN

  MIUI 8.7.26

  U mnie nie ma takiego problemu. Mam ustawione 2 różne sieci i tylko kiedy jestem w zasięgu przełącza się z LTE na wi-fi. Messengera nie mam więc nie wypowiem się. Poza tym reszta u mnie działa bez problemu.
 7. DukeN

  MIUI 8.7.26

  Kenzo is OK. Pobieranie aktualizacji około 30 minut instalacja może 5.
 8. Kenzo, rn3pro Być może to tylko u mnie ale po instalacji telefon przestaje reagować po kilkunastu sekundach. Wyświetla powiadomienie o zatrzymaniu systemu i tylko twardy reset ale to znów tylko kilkanaście sekund i znów to samo. Wróciłem na 8.4.12. tu już żadnych problemów.
 9. Dziękuję, u mnie niestety nie działa. Czary chyba.
 10. @fred Jak masz rom? Xiaomi.eu cotygodniowe, czy jakoś inny, stable, global? Możesz powiedzieć jak masz ustawiony magisk?
 11. Czy ktoś ma działający showmax na miui9? Rom xiaomi.eu. u mnie mimo zainstalowanego magiska wywala komunikat że fon zrotowany i kiszka.
 12. DukeN

  MIUI 8.1.11

  Redmi note 3 pro, bez problemu, skaner działa ale trzeba ręcznie zainstalować aplikację przed lub po instalacji aktualizacji.
 13. DukeN

  MIUI 7.12.21

  Jest to jakaś możliwość. U niektórych działa lepiej a u niektórych gorzej. Być może Miui8 było bardziej uniwersalne i współpracowało z większą tolerancją, a 9 już nie. Pewnie za jakiś czas poprawią gdyż problem jest zgłaszany. Nie jest to jakoś b. uciążliwe bo to tylko zasięg trochę ograniczony ale wifi działa bez innych błędów.
 14. DukeN

  MIUI 7.12.21

  To nie jest jednoznaczna że jak ktoś siedzi cicho to ma wszystko ok. Z wifi jest taki problem ze owszem działa tylko w porównaniu do miui 8 skuteczny zasięg zmniejszył się o mniej więcej 1/3. I tyle albo aż tyle, poza tym działa.
 15. DukeN

  MIUI 7.12.21

  Na Kenzo bez problemów, poza tym wifi nie naprawiono, router trzeba nosić razem ze słuchawką.