Jump to content

DukeN

Użytkownicy
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

1,773 profile views

DukeN's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

22

Reputation

 1. Dziękuję, u mnie niestety nie działa. Czary chyba.
 2. @fred Jak masz rom? Xiaomi.eu cotygodniowe, czy jakoś inny, stable, global? Możesz powiedzieć jak masz ustawiony magisk?
 3. Czy ktoś ma działający showmax na miui9? Rom xiaomi.eu. u mnie mimo zainstalowanego magiska wywala komunikat że fon zrotowany i kiszka.
 4. Ano, widzę że cechuje Twoja wypowiedź swoistą empatia a i język swoiście kwiecisty. I nie pisz o logice bo za przeproszeniem pieprzysz odrobinkę. Jaśnie szan. Pan wgrał najnowszą wersję, dla mnie 7.6.10 jest najnowszy, nowszych xiaomi.eu na mój tel. nie ma. I tyle w temacie, z mojego 1 krótkiego zdania robisz ot na pół strony. Ja kończę temat. Miłego weekendu.
 5. Tak opadają, wyrażaj się jasno to nie będą opadać, dla xiaomi.eu 7.0! Większość nie śledzi wszystkich postów na forum tym bardziej że 7.6.29 nie jest na moje urz.
 6. Mam xiaomi.eu 7.6.10 a certyfikacji nie mam, tak że nie do końca tak jest.
 7. Na allegro jest, bateria BM46, poza tym aliexpress, micenter i pewnie wiele innych miejsc.
 8. Wielkie dzięki, szukałem plików dot w tematach zw z twrp i dlatego się nie doszukałem rozwiązania. Spróbuję ale to już następnym razem, teraz jakoś tak zakombinowalem że zrobiłem wipe cache i przywróciłem kopię z chmury z tym że z zeszłego roku. Ale spróbuję w wolnym czasie jeszcze raz przewrócić kopię z twrp tą z którą miałem problem i hasło mnie już nie zaskoczy. Dzięki.
 9. Niestety wyszukiwarka znalazła tylko o usuwaniu dot i emmc przy kłopotach z instalacją twrp, ja twrp mam i kopię zrobiona w twrp , problem jest z t że po przywróceniu z kopii przy uruchomieniu systemu wyrzuca błąd i nie przyjmuje pinu.nie chciałbym miflashowac bo może jest jakiś sposób.
 10. Co może być nie tak: Po przywróceniu systemu z kopii po uruchomieniu telefonu jak normalnie system prosi o wpisanie 4cyfrowego pinu. Niestety nie przyjmuje pinu jaki miałem ustawiony o po którymś razie blokuje telefon. Co może być nie tak? Jak to rozwiązać?
 11. Najprościej słuchać YT w tle przez przeglądarkę Firefox trzeba tylko włączyć tryb na komputer. Reklamy to już inna bajka.
 12. Czy znacie jakiś odtwarzacz który miałby pływający widget tak jak ma np Yanosik. Na pierwszym planie np podczas korzystania z map Google żeby dało się zmieniać uwor lub wcisnąć pauzę.
 13. Tak miałem taki pasek na 7.1.12, teraz mam 7.1.19 mówię o xiaomi.eu, i paska nie ma.
 14. Ja używam Network Cell Info Lite. Powinno spełniać Twoje oczekiwania.
×
×
 • Create New...