Jump to content

DukeN

Użytkownicy
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7

Recent Profile Visitors

1,613 profile views

DukeN's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

22

Reputation

 1. Redmi note 7, instalacja bez problemów, system wydaje się działać tez raczej dobrze chociaż używam dopiero z jakieś pół godziny. Apki chodzą ok ale nie wszystkie zdążyłem nawet otworzyć.
 2. RN7 po instalacji poprawki Orangefox wszystko hula, data nie jest zaszyfrowana, subiektywne odczucie to odrobinę wolniejsze działanie ale to może przez przeczytanie kilku postów w tym temacie.
 3. Tak jest w folderze z adb, adb działa gdyż z niego instalowałem orangefox i poszło (jakiś czas temu)
 4. próbuje zainstalować przez sideload ale coś nie teges, mam info że "cannot read 'xiaomi.eu_multi_HMNote7_20.3.12_v11-10.zip". Nigdy tego nie robiłem i mam zagwozdke, może ktoś życzliwy objaśni o co chodzi. Plik jest dobry, MD5 zgodne, nie jest uszkodzony więc.....?
 5. DukeN

  MIUI 20.3.5

  Fajnie, tylko że stracę wszystkie dane i apki. A czy ponownie zainstalowanie orangefox nie zdejmie szyfrowania, przez adb np.?
 6. DukeN

  MIUI 20.3.5

  RN7 lavender, pojawiło się szyfrowanie partycji jakieś sugestie? Poza tym raczej ok.
 7. RN7 po dzisiejszej aktualizacji ok, asystent google działa, voice match działa, i jestem słyszalny podczas rozmowy tel.
 8. RN7 ok, tylko konieczne ręczne wyłączenie voice match - nie pamięta ustawień sprzed instalacji.
 9. DukeN

  MIUI 20.1.9

  Po wgraniu niestety mikrofon nie działa z włączonym Voice Match, dopiero po wyłączeniu jest ok. Czy to zostanie naprawione? Dla mnie przydatna funkcja, jadąc można napisać sms bez odrywania rąk lub dzwonić. i nie tylko.Reszta raczej jest ok poza szyfrowaniem partycji, czy wgrywając sugerowany Orangefox problem znika czy coś trzeba innego wykombinować?
 10. DukeN

  MIUI 9.9.26

  Działa ci aparat na 9.9.26? Tak nie ma najmniejszych problemów
 11. DukeN

  MIUI 9.9.26

  RN7 jak na razie ok, błędów nie stwierdzono. Bateria podobnie jak 9.9.3
 12. DukeN

  MIUI 8.7.26

  U mnie nie ma takiego problemu. Mam ustawione 2 różne sieci i tylko kiedy jestem w zasięgu przełącza się z LTE na wi-fi. Messengera nie mam więc nie wypowiem się. Poza tym reszta u mnie działa bez problemu.
 13. DukeN

  MIUI 8.7.26

  Kenzo is OK. Pobieranie aktualizacji około 30 minut instalacja może 5.
 14. Kenzo, rn3pro Być może to tylko u mnie ale po instalacji telefon przestaje reagować po kilkunastu sekundach. Wyświetla powiadomienie o zatrzymaniu systemu i tylko twardy reset ale to znów tylko kilkanaście sekund i znów to samo. Wróciłem na 8.4.12. tu już żadnych problemów.
×
×
 • Create New...