-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Pinu nie wyłączy, bo na tej karcie jest to niewykonalne (orange). Nie rozumiem tylko dlaczego po sracie sieci ponownie chce pinu. Może coś namieszałeś w ustawieniach kart sim. Przy automatycznym wyborze sieci nie powinno tak być i nie jest. Też używam tego telefonu, na romie xiaomu.eu i nigdy po stracie zasięgu nie prosi o pin.
-
To wgraj rom xiaomi.eu tu działa chyba supersu do opcjonalnej instalacji, albo rom przerobiony przez Wietnamczyka na zablokowany bl, tam supersu jest już w romie.
- 34 odpowiedzi
-
- jak zrootowac xiaomi redmi 3
- xiaomi redmi 3 root
- (i 2 więcej)
-
I co zawiesił się? Jak tak długo działał to znaczy że daje radę. Jak się przymocuje do szyby i jest dodatkowo nagrzewany przez słońce to żaden telefon tego nie przetrzyma przy ekstremalnych upałach. Uchwyt na kratce jest zdecydowanie bezpieczniejszy, nawet bez włączonej klimy przepływ powietrza robi swoje. Paradoksalnie w czasie mrozów jak jest włączone ogrzewanie i wieje gorącym powietrzem jest dużo cieplejszy niż w upał z włączoną klimą.
-
Miui7 6.5.26, ale jaki rom, eu czy sam wgrywałeś czy z takim kupiłeś? Nie jest to normalne i raczej nikt takich problemów nie zgłaszał. Inny pomysł (oprócz zmiany operatora bo chyba tylko orange daje karty bez możliwości wyłączenia pinu) to zmiana romu.
-
Niewiele z tego co napisałeś wynika, to jakieś ogólne stwierdzenia. Na polu to chyba tylko kombainista, ale oni też teraz mają klimy w "maszynach". Na razie nigdy Redmi 3 mi się nie zawiesił z powodu przegrzania, no ale w tym roku jeszcze nie było ekstremalnych upałów. A taka Nokia 735 zawiesiła mi się z tego powodu kilka razy, nawet leżąc na ładowarce bezprzewodowej która potrafi podnieść temperaturę.
-
Czemu w etui "książkowym" jest wycięcie na głośniczek a nie ma na diodę?
FromWP odpowiedział(a) na zygmunt999 temat w Dyskusja ogólna
Jak ktoś lubi rytuały to nie ma nic lepszego. A to że etui mają wycięcie na słuchawki to chyba dobrze. Jakbyś chciał posłuchać muzyki czy porozmawiać, bez wycięcia było by trudno. Jakby ktoś zadzwonił, a głośnik byłby zasłonięty w etui też chyba nie było by dobrze. Może dlatego etui mają wycięcia na gniazdo słuchawkowe i głośnik? Nie wiem mogę się mylić. Telefon bez etui ma najlepszą funkcjonalność, a w przypadku Redmi 3 biorąc pod uwagę jego cenę i dosyć solidne wykonanie, darowałem sobie wszelkie etui, naklejane szkła ochronne itd. Nic złego bez etui się nie dzieje. -
Dla Redmi 3 też jeszcze nie ma. Ten global to nie od Xiaomi, jakiś śmieciowy na 100%.
-
Na pewno nie, nie ma Official Global ROM dla tego modelu. Może będzie, ale na razie Xiaomi zapowiedziało globala dla Redmi 3/pro może dla 3s też będzie, ale to przyszłość. Romy xiaomi.eu nie mają w nazwie "global".
-
W sumie nigdy nie miałem żadnej zwiechy z jakiegokolwiek powodu (może jakiejś aplikacji, nie telefonu). Tak naprawdę najbardziej nagrzewa się podczas instalacji nowych romów, ale wtedy ma sporą robotę do zrobienia, sporo baterii żre i trwa to ze 30minut od momentu wypuszczenia romów z Miui 8. Jedynie z powodu aluminiowej tylnej obudowy trzymając telefon w ręku sprawia wrażenie cieplejszego niż jest w rzeczywistości, bo aluminium jest świetnym przewodnikiem ciepła. Może dlatego też dobrze oddaje to ciepło otoczeniu i się nie wiesza. Jak ktoś używa telefonu do wszystkiego (oprócz gier) to mogę ten model śmiało polecić. Wszystko działa tak jak powinno, bateria i stosunek jakości do ceny nie do pobicia.
-
Chyba dobra wiadomość. Xiaomi podobno zdecydowało się na wypuszczenie oficjalnego romu Global/dev dla Redmi 3/pro. Pierwsze wydanie miało wejść już 21.07, ale jest opóźnienie. Jest bardzo prawdopodobne że już w przyszły piątek będzie pierwsze wydanie bety oficjalnego Globala od Xiaomi. Link do forum z info na en.miui: http://en.miui.com/thread-313692-1-1.html
-
Telefon gubi zasieg w 2 gniezdzie sim
FromWP odpowiedział(a) na mieetekk temat w Problemy techniczne
Bo szuka sieci 3G, lub 2G która jest potrzebna do połączeń głosowych. Na 4G nie pogadasz. Może jesteś w takim miejscu że masz zasięg 4G a nie masz 2 i 3G -
A ja mam Redmi 3 i przy włączonej nawigacji online, odpalonym Tidalem, transferem muzyki bo BT do Roidmi i sparowanym z zestawem głośnomówiącym telefon jest lodowato zimny. Oczywiście zamocowany w uchwycie do kratki nawiewu z włączoną klimą. To najskuteczniejszy sposób na nadmierne nagrzewanie się telefonu w samochodzie, każdego.
-
Coś mu dolega, trudno cokolwiek doradzić. Zielona dioda zapala się przy pełnym naładowaniu. Może to wina romu aczkolwiek wątpię.
-
Ale jest chyba jedynym skutecznym sposobem. Dodatkowo na chińskim romie doinstalowane usługi googla niby działają ale są problemy z powiadomieniami itd. Problem z chińskim romem nie leży w braku języka polskiego, tylko w chińskich usługach nie do końca przydatnych w naszych warunkach, których nie można w prosty sposób się pozbyć bo są zintegrowane z systemem.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Możesz mieć różne backupy dla dwóch telefonów na tym samym koncie. Plusem posiadania drugiego konta jest dodatkowa pojemność masz wtedy po 5Gb na każdym. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Na jednym koncie możesz mieć podpiętych kilka telefonów i jak masz już zgodę, minęło te 30 dni od odblokowania to nie musisz czekać. Drugiego konta nie musisz tworzyć chyba że z jakiegoś powodu chcesz. Telefon może być zalogowany tylko do jednego konta, ale w każdej chwili możesz go wylogować (poprosi o hasło logowania) i zalogować na inne. Karta sim jest rejestrowana po pierwszym włożeniu do nowego telefonu po to żeby na koncie mogły być robione kopie zapasowe danych związane z tą kartą (historia połączeń, kontakty itd) i może być zarejestrowana w kilku telefonach przypisanych do jednego lub różnych kont. -
A dla nas to zupełna nowość i trudno wytłumaczalny przypadek.
-
Kolega ahr podał ci prawidłowe linki twój telefon to HM2XTDPro, lub HM2014813.
-
"ojojoj" widzę ze lubisz kłopoty i potrafisz je sobie stwarzać. Musisz odzyskać hasło do konta, bez tego będziesz miał mało gustowny przycisk do papieru zamiast telefonu.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Xiaomi żadnego narzędzia im raczej nie dało. Mogą mieć zarejestrowanych kilka kont i na każdym co jakiś czas odblokowywać, albo robią to jakimś nieoficjalnym sposobem. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Jeżeli tak to ciekawe jak ci ten rom wgrali i czy odblokowali bl. Jak odblokowali bl to powinieneś mieć twrp, przy pomocy którego możesz wgrywać nowsze romy eu. -
A nie było w instrukcji, że telefon powinien być w trybie download? Rozpakowałeś ten rom i wskazałeś rozpakowany katalog z folderem images i innymi plikami, oczywiście nie na pulpicie tylko bezpośrednio na dysku c:?
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Niestety raczej na 99% nie masz romu xiaomi.eu. To co tam jest napisane o niczym nie świadczy. Jakbyś screena wrzucił, to może było by łatwiej stwierdzić. Taka wersja romu była na serwerach przez parę dni i potem ją zdjeli, bo były z nią problemy. Nigdzie w nazwie romu nie ma słowa "Global"? -
Spróbuj zmienić port usb, jak nie pomoże to tylko cierpliwość jak wszystko dobrze zrobiłeś
-
Obawiam się że wgraniem nieodpowiedniego romu sporo sobie namieszałeś w telefonie i najlepszym rozwiązaniem było by wgranie na nowo romu przez MiFlasha, bo taka operacja naprawi wszystkie błędy. A jak to instalujesz, przez updater, czy przez wskazanie pliku w recovery? I czy jesteś w stanie stwierdzić jakie recovery masz zainstalowane.
