Cześć. Wiem, że podobny tematy były ale do końca nie wiem czy to ta sama sytuacja.
Przyszedł mi niedawno telefon z Honk Kongu....
Niby zainstalowane miui xiaomi.eu z polskim tłumaczeniem. Wszystko na początku ładnie działało. Na drugi dzień przestały działać usługi google.
Załączam zdjęcie z info.
Czy i jak mam przeinstalować koma. Proszę o pomoc