Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Literka R oznacza że nie jesteś zalogowany do macierzystej sieci tylko w innej z którą twój operator podpisał umowę roamingową i masz roaming (krajowy). Co do LTE to jakbyś miał starą kartę Orange, to by na pewno była wina karty. Nie wiem jak to jest w Plusie, ale jest wielce prawdopodobne, że podobnie. Możliwe też że jesteś w zasięgu B20 (LTE800) a twój telefon tego pasma nie obsługuje. Najlepiej zadać to pytanie Plusowi (tylko trzeba trafić na kogoś kumatego co może być trudne).
  2. Jak chcesz wgrywać rom z Androidem 5.1 to to: https://www.androidfilehost.com/?fid=24459283995314651 a jak na andku 4.4 to to: https://www.androidfilehost.com/?fid=24421527759888029 Trenowałem niedawno jedno i drugie. Rozumiem że masz Redmi2 813 bo próbujesz wgrać rom od tego modelu.
  3. A skąd czerpiesz takie informacje, masz jakąś dobrą szklaną kulę? Wyślij mi dzisiejsze numery lotto tylko tak do 20.00. Tylko na priva! (za mało w puli, żeby się dzielić)
  4. Chyba nie, bo przychodzi z zablokowanym trybem EDL, trzeba odblokować bl, albo użyć magicznego kabelka (kupionego lub zrobionego).
  5. Oprócz aparatów, fizycznie większa matryca w Mi 5s musi robić różnicę.
  6. Zainstaluj tłumacza googla to ci przetłumaczy np ze zrzutu ekranu.
  7. Następną będziesz miał w piątek już bez udziału komputera, przez updater. A to żądanie hasła to nowy pomysł Googla, niestety realizacja na razie kuleje.
  8. Na XP nie pójdzie, możesz sobie darować. Jeżeli wszystko robisz dobrze, to wina leży po stronie systemu w komputerze. Masz dwa wyjścia, albo znaleźć inny komputer ze sprawnym win7 64Bit lub nowszym, albo postawić na nowo system na obecnym (jak masz system 64bit).
  9. Przecież jak nr tel (karta sim) jest przypisana do konta to wszystko jedno, nie można się zalogować do nr telefonu, tylko na konto z którym ten nr jest powiązany. Chyba że ktoś ma dwa różne konta i na obydwu zarejestrowany ten sam nr tel. Niestety coś jest na rzeczy przy niektórych romach z prawidłową identyfikacją telefonu. Przy ostatnim romie eu 6.9.22 na Redmi 2 niby Micloud identyfikuje mój telefon, ale już nie chce go pokazać jako zarejestrowany telefon. Zmiana romu na china dev może pomóc.
  10. Panowie, wszystko się wyjaśniło z tym moim skryptem. W oryginalnym moim poście do którego jest skrót z kompendium wiedzy był dobry skrypt z "boot" nie "flash". Niestety zmieniłem to po tym jak kolega jarekm95 dodał skrót do mojego postu w Kompendium wiedzy. W tym skrócie link się nie zmienił i ciągle jest z błędem, bo "głupi dysk googla" nadal pamięta udostępniony link i plik który dawno wykasowałem i powinno go nie być! Czyli osoby które pobierały instalator z mojego postu dostawały dobry, a ci którzy klikali na link w kompendium wiedzy zły. Sam bym na to nie wpadł, ale niestety tak jest.
  11. Nie mam zielonego pojęcia, ale jak im zadasz takie pytanie to może odpowiedzą.
  12. Lepiej poczekaj, fakt że trochę długo. Chyba że dalej tylko zegar biegnie, pasek jest cały zielony i wyświetla się komunikat "paused" i "device busy"
  13. No to jak masz dwa i jeden działa poprawnie a drugi nie, to po prostu reklamuj.
  14. Jak bl nie ruszany to nie przejdzie, musi być download i Miflash A jak przy wyłączonym telefonie włączysz go trzymając vol+ i power to nie odpala ci się to chińskie menu? Tam drugi po prawej od dołu zmienia język na eng i tam masz uruchomienie w download (ciemny ekran). Tylko nie bardzo wiem po co chcesz wracać do stable.
  15. Nikel to nazwa kodowa rn4. Tu link do twrp https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678 Twój link prowadzi do twrp cofface, też powinno zadziałać.
  16. Zgoda jest na odblokowanie na twoim koncie. Sms to tylko info że można już odblokować, żadnego kodu nie ma
  17. Nie to nie jest normalne jak 20% baterii spada w ciągu minuty. Nie trzeba kalibrować baterii po wgraniu romu. Normalne może być to że proces wgrywania romu może pochłonąć 20% baterii, dlatego zawsze zaleca się przed wgrywaniem naładowanie tel do miń 60%.
  18. Miui to mają wszyscy, niektórzy śmieciowe przerabiane przez sprzedawców. CM jest dostępny.
  19. A jaki rom masz w tym telefonie, w podróbie oficjalny by się nie zainstalował. Co to info w różnych serwisach to sporo tam błędów.
  20. Li-polimer to odmiana Li-ion, teoretycznie lepsza. Pojemność jaką podają programy to 4000mAh i to normalne. Nie widzę problemu.
  21. Hardwarowa, globala to już wielu wgrało i nie zrobiła im się wersja international.
  22. Nie ma w romie global chińskich aplikacji. Czy szybszy? Nie wiem, działa normalnie i płynnie.
  23. Tu masz wszystkie informacje i jest różnica czy chcesz zainstalować rom global, czy xiaomi.eu/pl. Globala możesz zainstalować bez czekania i odblokowywania bl. Do wgrania romu eu/pl musisz odblokować bl.
  24. Chyba masz global stable nie istniejący, stworzony przez sprzedawcę, dlatego nic nie znajduje. Poradnik, Miflash odpowiedni rom i będzie znajdowało. Chyba że wersja International ma jakiś inny rom, bo nikt tego jeszcze nie opisał a jest to prawdopodobne.
  25. I od razu najlepiej global dev
×
×
  • Dodaj nową pozycję...