-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Tylko nie aktualizujcie do 2.2.9, bo przestaje działać.
-
Działa, opcja się nie wyświetla, a kto dzwoni tak. A dzisiaj pojawiła się nowa wersja MFita 2.2.9 i kolejna aktualizacja firmware. Niestety nadal brak opcji wyświetlania id dzwoniącego (przynajmniej przy ustawieniu j. polskiego).
-
Kopia zapasowa potrafi czynić cuda, ale ostatnio działała prawie dobrze (tak ze trzy tygodnie temu sprawdzałem, mogło się zmienić).
-
Jak nie możesz go do edl wprowadzić to chiński miflash nie pomoże. Kabel deep flash, jak go zrobić i uzyć masz w sąsiednim wątku "Zbrickowany telefon".
-
To nie takie oczywiste, a przy CM-ie i twrp raczej używałeś trybu fastboot nie download. Miałem podobny problem, poprawnie wszystko skonfigurowane, działało, a po jakimś czasie przestało i nijak nie można było wymusić instalacji poprawnego sterownika do EDL. W moim przypadku pomogło postawienie Windowsa od podstaw (co dobrze zrobiło komputerowi). W sumie nie ma pewności że telefon przeszedł do download. Jakbyś miał inny telefon ze snapem mógłbyś sprawdzić czy to problem sterownika czy jednak braku trybu edl. Jeżeli masz taką możliwość to spróbuj na innym komputerze.
-
A przeinstalowanie Miflasha, wersji 2016.04.01? Powinien wystarczyć sterownik z miflasha, bo to chyba uniwersalny do trybu edl i żaden specjalny do mi5 nie jest potrzebny.
-
W Play-u powinien działać bez problemu i dodatkowych ustawień. 6.9.1 to stary rom dev, nawet na nowszym 6.9.29 były problemy (wycofano tą wersję). Z aktualizuj do najnowszego 6.12.8 i powinno zadziałać.
-
Też mogę się tego podjąć. Co do powielanych błędów przy zwykłych aktualizacjach recovery to już empirycznie o tym się przekonałem w modelu Redmi3.
-
To prawda, ale nie wszyscy o ty wiedzą, a błędy w romach chociażby takie że nie można z trybu serwisowego przejść do download tylko to potęgują.
-
Jeżeli tak jest to by wskazywało na problem sprzętowy, czyli chyba reklamacja, niestety u sprzedawcy bo on jest gwarantem.
-
Bzdura, używam od dwóch miesięcy i nie mam z tym żadnych problemów. Spójrz na rom tego zgłoszenia. Chyba że to problem sprzętowy a ja mam egzemplarz bez buga. Mam oficjalny global dev. Kupujcie Redmi 3s, to bardzo dobry telefon, nawet z ceną z oficjalnej dystrybucji nie ma konkurencji. Jedno ale, trzeba wgrać Miflashem najnowszy global dev, albo odblokować bl i najnowszy rom eu/pl! Romy global stable rzeczywiście są na razie niedopracowane. Trochę się Xiaomi pospieszyło i nie najlepiej przygotowało do wejścia na rynki globalne. Niestety 90% nabywców używa oprogramowania dostarczonego przez producenta, czyli romów global stable (które nie powinny się tak nazywać).
-
To kup jakiś, nie ważne czy za 10zł czy 50, musi być po prostu sprawny i od sprawdzonego sprzedawcy, żeby w razie czego wymienił. Każdy normalny kabel powinien działać, oprócz tych które obsługują tylko ładowanie, bo taki chyba kupiłeś. Jak chcesz najlepszy to szukaj Blitzwolfów (po obydwu stronach symetryczne wtyczki i wysoki prąd ładowania).
-
Tu masz wszystko i po polsku, raczej chodzi o to żeby zewrzeć dwa piny ze sobą, ale nie do masy (obudowy wtyczki).
-
Bez problemu, to tylko z Mibandem chyba potrafi działać. Dzisiaj nawet po aktualizacji przez ota i restarcie nie musiałem rysować wzoru bo chwilę odczekałem, wykryło opaskę i się odblokował. Musisz jeszcze w samym mifit ustawić odblokowanie opaską, wtedy powinno znaleźć.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Ta przypadłość nie dotyczy twojego Redmi 3 tylko chińskich serwerów. Wszyscy tak chwilowo mają. Wprowadzili autoryzację pobieranych motywów (wraz z Miui8) i to chwilowo przestało działać. To co pobrałeś wcześniej i już używałeś kiedyś taką autoryzację przeszło i możesz to ustawić. -
U mnie bez problemu na global dev 6.12.1
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Tak to dokładnie to samo, do 3s jest tylko jeden rom, niezależnie od prime, pro czy international. -
A próbowaliście najpierw wgrać najnowszego global dev, albo china dev miflashem? Na najnowszym 6.12.1 global dev wygląda na to że wszystko działa prawidłowo. Nawet przechodzi bez problemu do download z tego chińskiego menu serwisowego, co na wcześniejszych romach było niewykonalne.
-
Sterownik powinien się zainstalować razem miflashem, tylko trzeba zezwolić na niepodpisany cyfrowo.
-
Tak, są 3, Redmi4a, Redmi4, Redmi4pro/prime. Ten ostatni jest 3/32 Gb.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
1. Ustawienia ogóle dźwięki i wibracje, wibracje przy dotknięciu. 2. W ustawieniach klawiatury, nie wiem jakiej używasz, w googlowej jest w preferencjach. -
Ten typ tak ma, po prostu nie ma.
-
Jak mogą nie działać, przecież bez tego to nie da się używać. Może sobie w ustawieniach zablokowałeś, bo jest taka opcja. Jak nie to masz problem.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
To chyba wgrałeś złe twrp i nic ci się nie instaluje, bo zadziałało zabezpieczenie w twrp przed wgraniem złego romu (prawdopodobnie dla Redmi3 bo ten nazywa się ido) Musi być land, tu masz do twojego: https://www.androidfilehost.com/?fid=24591020540823855 Albo masz inny telefon, Redmi 3 pro nie 3s. -
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
FromWP odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
Mi4c? Przecież ten telefon odblokowuje się oficjalnie bez żadnej zgody, masz temat jak to zrobić z linkami co jest potrzebne poszukaj "rozblokowanie bootloadera".- 8 779 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
