Falcon337

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Falcon337

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sęk w tym, że na innych słuchawkach jest to samo - równie strasznie głośno ROM napisany wyżej
 2. Witajcie. Redmi 3S, ROM: Najnowszy MIUI Polska z dnia 20.10.2016 Mam problem z ogromnie przesadzoną głośnością w czasie rozmowy na słuchawkach - mam ustawione na minimum, a słyszę jakbym miał na max i aż mi uszy rozsadza Przy rozmowie normalnym ( w sensie telefon przy uchu ) głośność jest "normalna" i akceptowalna Jest jakieś rozwiązanie na to? PS: próbowałem już edytować build.prop , wstawiając na jego końcu ro.config.vc_call_steps=20 , lecz nic nie pomogło - dalej 4 kroki głośności
 3. Działa mi w taki sposób, że resetuje do fastboot, wtedy Volume +, - oraz power - za 2 razem wchodzi do twrp
 4. Falcon337

  Problem z motywem

  Cześć Pobrałem sobie motyw, a konkretniej ios9 afterglow ( na xiaomi redmi 3s ), lecz występuje błąd w tym motywie Otóż na liście aplikacji nie ma tła - i to strasznie przeszkadza i utrudnia multitasking Czy istnieje jakies rozwiazanie na to? Dołączam Screenshoty
 5. TWRP wgrywa się poprawnie, lecz telefon nie restartuje to owego TWRP Próbując wejść do TWRP przez Volume + i Power - nie da sie aktuzalizacja i reboot to recovery - nie da sie przez Volume +, Volume - i Power- nie da sie Za każdym razem chwila logo MIUI, restart, normalne ładowanie systemu Jakieś pomysły?
 6. Jakieś pomysły? Może potrzebne są jakieś włączone usługi w windowsie? Albo sterowniki?
 7. To samo, chwila logo MIUI, restart, normalne włączanie telefonu
 8. Witam, Redmi 3S mam problem z instalacją TWRP - po próbach instalacji komendami, TWRP Installer i innych - za każdym razem telefon restartuje się do logo, a później do systemu - w ogóle nie chce się zrestartować do Recovery Gdy wbijam do fabrycznego i klikam "zangloszczone" Recovery - restartuje do loga, później do systemu - jak wyżej Bootloader odblokowany, na telefonie nabity MUI Polska ( jakimś cudem 1 raz się TWRP włączyło, ale tylko raz z dziesiątek prób ) Jakieś pomysły?
 9. Dobra, dzięki wielkie Panowie za pomoc. Jesteście wielcy. Ale jeszcze jedno pytanie - jak zrootować urządzenie na tym romie?? (MIUI Polska)
 10. Dobra, podziałało - mam TWRP Pytanie czy zachować system tylko do odczytu, czy go zmodyfikować.
 11. fastboot devices fastboot flash recovery twrp.img fastboot format userdata fastboot flash boot boot.img ( z romu, który chcę zainstalować ) fastboot boot twrp.img Czyli co mam zrobić? Pragnę MIUI Polska oraz root, więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
 12. Wszystkie komendy wpisałem w dokładnej kolejności - wciąż nie otwiera mi TWRP Wciąż odblokowany bootloader Odblokowałem go, gdyż chciałem zainstalować sobie MIUI Polska 2016, a do tego root-a. Jakiś sposób?