yarbin

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About yarbin

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  REDMI 3S 3/32
 1. yarbin

  MIUI 8.8.2

  Nie pomyślałem, po wyczyszczeniu działa bez zarzutu.
 2. yarbin

  MIUI 8.8.2

  Redmi 3S - aplikacja "Aktualizacja" crashuje po kliknięciu "pobierz".
 3. yarbin

  MIUI 8.7.26

  Ponadto w Redmi 3S nie działa zmiana dziennych tapet blokady a w temacie dźwięków, to pomimo wyciszonych dźwięków aplikacji co jakiś czas "odzywają się" same z siebie.
 4. yarbin

  MIUI 7.10.26

  Na Redmi 3S wszystko działa bez problemu?
 5. yarbin

  MIUI 7.9.21

  Redmi 3s - zwłaszcza w Excelu przywiesza się klawiatura, cały system chodzi wolniej, niż poprzednia wersja, po zamknięciu aplikacji "krzyżykiem" znacznie mniej wolnego RAM-u zostaje.
 6. Cześć, od jakiegoś czasu przy próbie zalogowania na pc przez Facebook-a pojawia się komunikat "coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie". Próbowałem na 2 różnych komputerach i było to samo, na Tapatalk działa bez problemu. Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 7. Cześć, od 2 aktualizacji systemu mam problem z kopią zapasową, ta robiona "na życzenie" działa bez zarzutu, natomiast automatyczna wywala błąd "aplikacja przestała działać". Co może być przyczyną i jak to rozwiązać?
 8. yarbin

  MIUI 7.3.9

  Widzę, że po raz pierwszy od kilku aktualizacji przeważają pozytywne opinie, czy ktoś może potwierdzić, czy na Redmi 3S również wszystko działa jak należy?
 9. Czyli taki kabel będzie mi potrzebny: klik ? Czy w praktyce nie ma problemu z odtwarzaniem filmów w 720/1080p z napisami?
 10. Czołem, w związku z brakiem Smart TV i aktualzacji dla odtwarzacza BD coraz częściej mam zagwozdkę jak odtworzyć na TV pobrane filmy i seriale. Czy Redmi 3S z zainstalowanym VLC playerem + jakiś dongle, np chromecast to dobry pomysł? I czy da się podłączyć do telefonu dysk przenośny po USB, czy trzeba korzystać jedynie z karty pamięci + wbudowanej?
 11. yarbin

  do usunięcia

  proszę o usunięcie, zły dział
 12. Ok, dzięki. Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 13. Bug ostatniej wersji Skype czy xiaomi.eu? Wkurzyło mnie to dzisiaj, bo chcąc zadzwonić do firmy znalezionej w google maps musiałem to robić na okrętkę
 14. Mam Skype jako domyślną aplikację funkcji telefon i nie mogę tego zmienić - nawet, jak przełączę na "kontakty i dialer" to po wyjściu do menu znowu jest ustawiony Skype. Odinstalowałem, przestawiłem na aplikację "telefon" i po zainstalowaniu skype znowu jest domyślny i nie da się tego zmienić. Jakiś pomysł jak go "poskromić"?
 15. A jeszcze pytanie, korzystam z launchera Google Now i wcześniej pod jedną ikoną miałem wszystkie skróty do aplikacji Google maps, Gmail i tak dalej a teraz otwiera się jedynie wyszukiwarka, jak przywrócić ten poprzedni skrót? Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka