Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Bardzo prosty, z poziomu tego twrp które już masz (najpewniejszy moim zdaniem) 1. Rozpakowujesz pobrany zip z linku który podałem i masz plik twrp.img 2. Wgrywasz ten plik do pamięci telefonu 3. Uruchamiasz twrp, na przykład klikając trzy kropki w aktualizacjach, wybierasz uruchom w recovery (twrp) 4. W twrp wybierasz install image, wybierasz wgrany plik zapyta cię w którymś momencie na jakiej partycji, wybierasz recovery, przesuwasz suwak na dole i zainstalowane. 5. Możesz jeszcze po instalacji zrobić reboot do recovery i masz już uruchomione nowe twrp. Jak wgrałeś już wcześniej plik z romem (zip) to możesz od razu install i wybierasz ten plik. Zawsze najlepiej instalować nowy rom od razu z poziomu twrp,
  2. Musisz najpierw wgrać nowsze twrp (recovery) to: https://www.androidfilehost.com/?fid=24459283995314652 bo romy na Androidzie 5.1 wymagają nowszego twrp.
  3. FromWP

    Mi Band 2

    Nie, jedyna różnica jaką zauważyłem to animowany ludzik jak ustawi się bieganie nie bieżnię w trybie treningu. Animacja była tylko przy pierwszym uruchomieniu. Zauważalnych zmian brak.
  4. Nie potrzebujesz, pod MiFlasha są romy fastboot i można je wgrywać w trybie fastboot (jak telefon ma odblokowany bl), lub w edl j(ak ma zablokowany bl). Najlepiej wrzuć screena z Miflasha może coś po drodze robisz nie tak.
  5. Tak odpalasz zapłon i się włącza, nic nie trzeba ręcznie. Przy temperaturze do 35 C nic się nie działo. Czytałeś jakieś niepochlebne źródło.
  6. Tak zaczyna nagrywać w pętli. Nie chodziło o przegrzewanie, ale o złe ustawianie ostrości (za blisko) w ekstremalnie wysokich temperaturach w których normalny człowiek nie powinien się znajdować w samochodzie. Testowałem jeden egzemplarz w lecie i nie zaobserwowałem niczego podobnego, przynajmniej do 35 stopni C. Wczoraj dostałem od Mikołaja własną ale mamy niby zimę, wszystko działa i jakość nagrań jest bardzo dobra. Obsługa prosta jak budowa cepa.
  7. FromWP

    Mi Band 2

    Zmiana wersji aplikacji, czy firmware nic nie da, po prostu trafiłeś na wadliwy egzemplarz, a prezent udany tylko popsuty.
  8. Nie da rady bo jeszcze nie odblokowałeś bl. Tylko download (edl), jak komendami nie daje rady to najpewniejszym sposobem jest kabel deep flash. Samemu można go w miarę łatwo zrobić:
  9. Jak jest wykrywany pod portem com w miflashu to chyba jest w trybie download i wtedy kabel nic nie zmieni bo służy właśnie do wprowadzenia w tryb dowload (edl). Chyba ze nie jest, ale wtedy trzeba by go wyłączyć albo wprowadzić w fastboot.
  10. A na pewno pobrałeś odpowiedni rom, rozpakowałeś go prawidłowo, czyli dwukrotnie, umieściłeś bezpośrednio w katalogu głównym dysku c:, w nazwie katalogu nie ma spacji itd. to co piszą w poradnikach?
  11. Chyba bardziej z twoim systemem Windows bo to on z reguły (oprócz błędów użytkowników) powoduje problemy przy wgrywaniu romów.
  12. Wystarczy że zainstalujesz tą starszą (lepszą) wersję Miflasha a sterowniki same się zainstalują, tylko trzeba im na to pozwolić.
  13. Tak wgranie jeszcze raz romu w tym trybie którym jest czyli download, tylko najlepiej wcześniejszą wersją Miflasha, 2016.04.01. Trupem nie jest tylko w trybie w którym nic się nie wyświetla, ale jest rozpoznawalny pod portem com. Tu masz link do pobrania tej wersji: https://drive.google.com/file/d/0B2nl3rTqSisEM3JTQ1VqZWpudkk/view?usp=sharing
  14. To miflash widzi ci dobrze, czyli jesteś w trybie download. Win 64 bit i miflash 2016.04.01?
  15. Niby się robi, a postępu nie widać, coś chyba nie tak, ale nie wiem co ci doradzić. Normalnie to z reguły trwa poniżej 200 sek.
  16. Jakiś ostatni na 4.4.4, nie pamiętam który to był, sam musisz poszukać. Jakbyś miał wersję 2Gb to bym ci polecił ostatnie wydanie na 5.1 czyli 6.12.15, ale nie wiem jak to działa na 1Gb ramu.
  17. Nie pamiętam, ale chyba na tej wersji romu były problemy z galerią i innymi rzeczami. Jak nie możesz wysłać z galerii to najlepiej wgrać nowszy rom. Albo sprawdź w ustawieniach czy dobrze skonfigurowane MMS-y.
  18. Na tym romie nijak, jak zainstalujesz rom eu/pl to będzie lepiej.
  19. Da się wszystkiego co transmituje dźwięk przez BT, to działa jak słuchawki czy zewnętrzny głośnik.
  20. Przeczytać "Kompendium wiedzy" z tego działu, albo inne poradniki z forum, trochę tego jest, nie da się w dwóch zdaniach, a dwa że już wszystko napisane.
  21. Nie ty masz prawie na pewno globala, tam też jest wszystko po polsku. Jakbyś miał eu to by ci to działało.
  22. http://en.miui.com/a-234.html tu masz do wszystkich telefonów.
  23. Jak wgrasz rom eu/pl to tak. Na globalu to nie działa. Videorozmowy to tylko Skype, Whatsapp, Duo itd. Sam rom nie ma tej funkcji.
  24. Postawisz go na nogi wgrywając MiFlashem chiński rom fastboot. Masz odblokowany, możesz to zrobić w fastboot. Potem jeszcze raz twrp.
  25. To błędne założenie w przypadku tego modelu (chyba nie tylko tego). Aktualizacje i powiadomienia o nich można wyłączyć, a telefon będzie działał stabilniej i mniej błędów w romie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...