mihaujp

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mihaujp

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Telefon kupiłem w sklepie X-kom.pl. Ponieważ brałem go dla innej osoby, wolałem wybrać firmę, która ma sieć sklepów w całej Polsce i nie będzie problemów z gwarancją etc. Co ciekawe, specjalnie wybrałem się później do sklepu komputronik i okazało się, że w modelu, który był u nich na wystawie jest ten sam problem ze spolszczeniem. Więc zastanawiam się czy to może taka partia towaru czy standardowe, niedopracowane tłumaczenie. Screeny wrzucę ok 19 jak wrócę do domu. Ale spróbuję najpierw zrobić aktualizację. Może to pomoże. Ja akurat nie potrzebuję żadnej instrukcji, dla mnie obsługa telefonu jest intuicyjna. Ale w przypadku osoby starszej, która nie radzi sobie za bardzo z tego typu produktami (a już zwłaszcza z korzystaniem z internetu) to już inna sprawa. Musi być papierowa instrukcja. Czasami człowiek traci cierpliwość mówiąc 10 raz jak coś włączyć Dlatego teraz zabieram się za amatorskie spolszczenie instrukcji.
 2. Witam, Kupiłem kilka dni temu dla osoby z rodziny Xiaomi Redmi 3S. Ogólnie telefon ok, ale mam 2 problemy: 1/ Telefon nie jest w pełni spolszczony np. W głównym ekranie zamiast Galeria jest Gallery, gdy przytrzymam zdjęcie pokazują się wszystkie możliwe opcje w j. ang (np. delete). Dla mnie nie stanowi to problemu, ale telefon został kupiony dla osoby, która średnio radzi sobie z nowinkami technicznymi oraz nie zna angielskiego. Czy to niepełne spolszczenie to standart?? 2/ Szukałem instrukcji obsługi do telefonu (zależy mi zwłaszcza po polsku), znalazłem tylko zbiorczą do telefonów ze strony https://drive.google.com/file/d/0Bwc7infyEIBcM3FCdndNbEVUeW8/view Zakładam, że to jedyna instrukcja na jaką mogę liczyć?
 3. Jeśli chodzi o klatkowanie na redmi 3S to potwierdzam. Włączyłem filmy na youtube 360 i mimo dobrego obrazu to przy skręcie głowa klatkuje. Szkoda
 4. Podobnie jako kolega wyżej szukam instrukcji obsługi .