-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Tak napisałem, nawet z uzasadnieniem dlaczego. A tobie nie zablokował się tryb edl, tylko wejście w ten tryb "normalnymi" metodami.
-
Jakbyś wskazał folder images to prawdopodobnie nic by się nie stało, ale wywaliło by błąd że nie może znaleźć komendy, pliku, bo pliki wykonawcze (skrypty) między innymi ten którego trzeba użyć "flash_all.bat" jest w katalogu romu, nie w images. Na filmie też nie wskazuje images, zobacz jeszcze raz. Wejście w download zazwyczaj we wszystkich Redmi może być przez menu serwisowe, tylko w Redmi 4 i Redmi 3s często niestety nie działa (na niektórych romach i z zablokowanym bl).
-
Jak masz zablokowany bl i chcesz go odblokować, to ci powinien ułatwić odblokowanie bo to oficjalny rom i dalej już wgrywasz twrp i rom eu w trybie fastboot. Tryb edl nie zablokuje się, jedynie przejście do tego trybu w prosty sposób może być utrudnione (za pomocą kabla zawsze przejdziesz). Tryb EDL= download. to dwie różne nazwy tego samego i zawsze w MiFlashu wskazuje się cały rozpakowany katalog z romem, a nie folder Images w nim zawarty.
-
Mi pomógł program Fix-it for mi band 2, bez niego nawet po wylogowaniu w MiFicie nie chciała się sparować z innym telefonem i kontem. To się instaluje na chwilę, uruchamia i jak zrobi co trzeba można wywalić. Tylko przy ponownej próbie nie parój ręcznie w bt tylko przez MiFita.
-
Otwarcie obudowy- dostęp do dolnego mikrofonu
FromWP odpowiedział(a) na schizofrenic temat w Problemy techniczne
A ile orientacyjnie taki port kosztuje? -
To powinno ci się wgranie zipa romu eu udać, sprawdź może coś robisz po drodze źle. Jak nie to niestety to co napisałem wcześniej.
-
Otwarcie obudowy- dostęp do dolnego mikrofonu
FromWP odpowiedział(a) na schizofrenic temat w Problemy techniczne
Ale ciągle nie wiem czy ten mikrofon jest przyspawany do płyty głównej, czy jak pisałeś portu (innej małej płytki z czymś tam jeszcze), którą można w całości razem z mikrofonem wymienić. -
A to twrp jesteś w stanie uruchomić? Jak nie to niestety teraz musisz wgrać miflashem w trybie download, tylko jak znam życie i twój telefon to ten download bez kabla deepflash będzie trudny do uzyskania. Masz chwilę na przestudiowanie forum, w kompendium wiedzy dla Redmi 3 wszystko znajdziesz.
-
Możesz, tylko chyba musisz wgrać jakiś oficjalny rom MiFlashem. Po wgraniu twrp nie można robić restartu do systemu, tylko od razu wgrać rom eu. Bo rozumiem że wgrywałeś na globala.
-
Otwarcie obudowy- dostęp do dolnego mikrofonu
FromWP odpowiedział(a) na schizofrenic temat w Problemy techniczne
A co na tym porcie jeszcze jest? Tak drążę temat, bo może problemy z dźwiękiem, mikrofonem to problem zastosowania wadliwego czy jakiegoś innego mikrofonu i wymiana tego niektórym może by pomogła. -
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Który? Może dla konkurencji robi, bo to w sumie interesujące info. -
Otwarcie obudowy- dostęp do dolnego mikrofonu
FromWP odpowiedział(a) na schizofrenic temat w Problemy techniczne
Wymienia się całą płytkę, czy trzeba wylutowywać gorącym powietrzem? -
A ja dzisiaj zamówiłem takie cudo z brązowym skórzanym paskiem, za całe 28zł (płatne przez przelewy24 na Ali) jak dojdzie to napiszę, czy pieniądze wyrzucone w błoto, czy zdaje egzamin. https://pl.aliexpress.com/item/Adjustable-Xiaomi-MiBand-2-PU-Leather-Strap-Metal-Frame-Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Bracelet-Wristband/32785181622.html?isOrigTitle=true&isOrig=true
-
Wszystkie romy Redmi 3s są na Androidzie 6, a Miui 8.1.1 to wersja Miui, może taka być w różnych romach. Ale prawdopodobnie masz ostatni global stable Global Stable V8.1.1.0.MALMIDI. Sprawdź w ustawieniach sieci co tam masz poustawiane (preferowany typ sieci, apn dla orange). Być może masz problem zgłaszany wielokrotnie z przechodzeniem z sieci 2G do 3G i 4G. Jak to jest Orange to jeszcze kwestia karty sim, jak stara to lte nie obsłuży.
-
Pod Win10 tak to powinno wyglądać przy podłączonym telefonie w fastboot: A tu masz link do tego Kedacoma, to jest driver od googla: http://drivers.softpedia.com/get/MOBILES/Google/Google-Kedacom-KDB-Interface-Driver-11000-for-Windows-10.shtml
-
Ktoś licytuje? Limitowana edycja. http://aukcje.wosp.org.pl/jedyny-w-polsce-xiaomi-mi-mix-6gb-256gb-dualsim-i4074107
-
Bez sterowników nie odblokujesz, jak masz niepowodzenie to to jest właśnie przyczyna. Sterowniki powinny ci się zainstalować przy instalacji MiFlasha (trzeba zezwolić na instalację sterowników), Minimal ADB&Fastboot lub można samemu znaleźć w sieci Minimaladb&fastboot driver i zainstalować.
-
Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy
FromWP odpowiedział(a) na Strawqens temat w Dyskusja ogólna
Podobno już wypuścili wersję 4A z b20 przeznaczoną na rynki globalne. Nawet Acid o tym wspomniał. -
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Podobno jak się nie wykorzysta to potrafi wygasnąć, Jak się przynajmniej raz odblokuje to podobno już nie wygasa. Odblokowanie nie przeszkadza w korzystaniu z globala. Można też samemu zablokować po odblokowaniu, np komendą fastboot oem lock w konsoli w katalogu minimal adb&fastboot (sprawdziłem i w 3s to działa). Po takiej operacji z odblokowaniem i ponownym zablokowaniem już nie powinno wygasnąć. -
Jest spoko i wystarczająco duży, jak nie gra w ping ponga to plus nie potrzebny. Niech kupi jakiś Xiaomi przynajmniej czymś się wyróżnia z tłumu.
-
Opinia jest twoja, na pewno się innym przyda. Osobiście w swoim zadnego szkła nie używami to jest najlepsza moim zdaniem opcja. Testowałem na swoim i kilku innych różne szkła. Mocolo, po miesiącu zaczęło sie odklejać, podobnie oryginalne firmowane przez Xiaomi. Jakieś mniej firmowe pękło po niegroźnym upadku na dywan. Niestety żony telefon ciągle ląduje na glebie i ostatnio ma właśnie Nillkina od dwóch miesięcy i to przynajmniej się nie odkleja i najmniej palcuje. Etui ipaky też miała, ale wymieniłem jej na Nillkina, bo czerwone i nie osłonięte porty i przyciski (większa funkcjonalność) dodatkowo mniej pogrubia i się farba na ramce nie ściera, bo jej nie ma. Co użytkownik to inna opinia. Sam uzywam teraz tylko pleców Nillkina tylko dlatego że mało śliskie, nie za bardzi szpetne i mało pogrubiają.
-
Dziura w dachu? Czy nie zapłacone faktury? Co do recenzji, to jedyny wniosek, omijać urządzenie szerokim łukiem.
-
Jak może niech się chwilę wstrzyma, będzie jakaś wersja globalna (może dwie) Redmi 4, w oficjalnej dystrybucji, dobry telefon za niewielkie pieniądze. Mi 5s (może x) na rynki globalne z LTE b20 też jakiś ma być. Żyjemy w Polsce i lepiej żeby telefon obsługiwał częstotliwości używane u nas i w Europie (może chwilowo mniej istotne, ale to się szybko zmienia). P.S. Rozumiem że dziewczyna chce mieć lepszy od twojego (chce dominować? bo nie sądzę żeby namiętnie grała do czego potrzebuje wyjątkowo wydajnego procesora).
-
Gdzie sobie kupiłeś, jaki masz rom? Bez tych informacji to można tylko wróżyć z magicznej szklanej kuli.
-
KOMPENDIUM WIEDZY REDMI 3/3S/PRO - ROM, BOOTLOADER, RECOVERY, ROOT, FAQ
FromWP odpowiedział(a) na jarekm95 temat w Dyskusja ogólna
Tylko po co czekać, własnoręcznie można zrobić w ciągu kilku minut, szybciej i taniej. Może być bez przełącznika, działa identycznie, tylko trzeba po uruchomieniu w edl podmienić na normalny.
