Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Nie bo to dla Mi4c i polega na wgraniu romu na którym bl nie był jescze blokowany. Dla twojego telefonu taki rom nie istnieje.
  2. Jeszcze możesz spróbować fastboot reboot edl, ale wątpię żeby zadziałało. To jest właśnie zablokowana możliwość przejścia do edl komendami. W jakim telefonie i na jakim romie z tym walczysz?
  3. Mam od pewnego czasu biały z czarnym atramentem. W sumie niczego niezwykłego w nim niema. Po prostu ładny, prosty w formie, dobrze wykonany i nieźle piszący długopis. Trudno znaleźć coś lepszego za 20 zł. Jakość wykonania na wysokim poziomie i powinien długo posłużyć. Sam wkład i atrament w działaniu bardziej przypomina wkłady żelowe.
  4. Czyli po wpisaniu fastboot devices nie masz nr urządzenia? Jak tak to problem ze sterownikiem w windowsie. Jeszcze trzeba zezwolić w opcjach programistyczny na zdjęcie blokady oem? Bez tego komenda fastboot oem unlock nie działa.
  5. Te poznałem dokładnie. Z domowych to tylko jedną najtańszą miałem w rękach ale nie testowałem. W teście zaprzyjaźnionej redakcji nie wypadła źle, ale rewelacji nie było. Ta powinna być lepsza.
  6. To ściągnij, mam odmienne zdanie od galakty co do kamerek Xiaomi. Chyba wyrobił sobie opinie o video na podstawie aparatów w telefonach, ale w kamerach jest trochę inaczej. Mam samochodowego Dashcam-a, testowałem tą prostszą sportową i w swojej klasie cenowej są jednymi z lepszych. Ta też powinna być niezła (za 120zł?).
  7. Wygląda na to że po prostu nad tym nie panują. Jedyną sensowną radą jest odczekanie. Nadmierne nerwowe działania, a w szczególności zakładanie drugiego konta z tym samym numerem telefonu skutkuje zabraniem zgody. Miałem rację pisząc że nad tym nie panują: http://en.miui.com/thread-510085-1-1.html
  8. Wszystkie Xiaomi mają kompas i żaden nie ma plastikowego ekranu. Jak nie ma w specyfikacjii że to Gorilla glass to jest to Dragontraill lub odpowiednik takowego. Powłoki oleofobowe są, moim zdaniem całkiem niezłe.
  9. Jak 3/32 to raczej pro i do takiego ściągasz rom i twrp.
  10. To jest twrp.img, to właśnie się wgrywa i nic z tym więcej nie trzeba robić. Pliki .img to pliki obrazów: dysku, systemu, czy w tym przypadku obraz partycji recovery (twrp). Jak wyłączysz w Windows ukrywanie rozszerzeń plików to będzie ci wszystko pokazywało.
  11. FromWP

    Mi Band 2

    To ja dodam, że zamówiłem do tego paski z prawdziwej skóry, po 5 zeta na alledrogo, szerokość 12mm. Zamartwiania się 'kobiecym wyglądem" zostawmy kochającym inaczej.
  12. Na razie nie ma się czym przejmować, bo nawet nowe Pixele Googla tego certyfikatu nie mają. Xiaomi chyba dobrze teraz żyje z Googlem, a w globalach nawet wybiega przed szereg instalując wszystko co Google chce..
  13. Powinno być na końcu czyli po wersji sklepu.Dlaczego tego nie masz, nie wiem. W sumie to menu aplikacji Googla niezależne od romu. Może zależeć od twojej wersji aplikacji sklepu.
  14. Informacja o certyfikacji urządzenia jest w ustawieniach sklepu. Większość romów stable to ma, dev z reguły nie.
  15. Generalnie to sprowadza się do położenia na płaskiej powierzchni i kliknięcia w klawisz calibration. Tylko żeby ten klawisz zrobił się aktywny, trzeba najpierw przetestować położenie telefonu stawiając go na każdej z krawędzi itd.
  16. Tak jest kalibracja z poziomu menu serwisowego. Tu masz jak do tego menu wejść. https://miuipolska.pl/forum/topic/11144-czujnik-zbliżeniowy-w-połączeniach-przychodzących-nie-działa-redmi-3/?do=findComment&comment=257926 Czy to jest dobrze skalibrowane można sprawdzić w programie kompasu, gdzie na drugim ekranie jest poziomica która powinna pokazywać "0" przy płasko leżącym telefonie. Dużo telefonów ma to fabrycznie źle skalibrowane.
  17. A jakie to ma znaczenie, ten sam telefon raz odblokowany możesz sobie co 5 minut odblokowywać. 30 dni dotyczyło każdego następnego na tym samym koncie. Mogli to zmienić, albo już tego nie przestrzegają. Nie zrozumiałeś bajki.
  18. Nie, do serwisu nie odsyłaj bo nic z tym nie zrobią. Nie wgrają ci romu developerskiego. Jeżeli to problem romu nie ustawień, to trzeba poczekać na aktualizację, albo samodzielnie wgrać wersję dev która z reguły jest lepsza. Sprawdź jeszcze w ustawieniach karty sim i sieci czy masz zaznaczone "zawsze odbieraj MMS"
  19. FromWP

    Mi Band 2

    Ja czekałem równo miesiąc, cła nie ma, VAT-u też nie (dopiero powyżej 20euro mogą naliczyć).
  20. FromWP

    Mi Band 2

    Jastem raczej szczupły i drobnokościsty. W oryginalnej zostają mi jeszcze trzy dziurki, w "skórzanej" tylko jedna, ale tu łatwo zrobić jakby brakowało. Bo głębszej analizie to raczej jest sztuczna (nieźle podrobiona), albo tak zwana ekologiczna skóra. 28 zł to całkowity koszt przez przelewy24, wysyłka darmowa. A tak to wygląda w naturze:
  21. FromWP

    Mi Band 2

    Wczoraj odebrałem i właśnie dzisiaj chciałem zrobić zdjęcia i coś wrzucić. Ogólnie wrażenia pozytywne, dobrze wykonana, dolna część trzymająca pastylkę jest mocowana magnetycznie, dzięki czemu wyjęcie trwa chwilę. Nie wiem jak będzie z trwałością tego metalu, bo to raczej nie stal, a ma ładną satynową powierzchnię. Generalnie wrażenia po założeniu na rękę są przyjemniejsze w porównaniu z oryginalnym silikonowym paskiem. Pasek się chyba da wymienić bo są normalne teleskopy jak w zegarkach. Za 28 zł a tyle kosztowała mogę spokojnie polecić. Jeden minus o którym nie pomyślałem, to trochę mniej odzczuwalne wibracje z powodu większej masy metalowego uchwytu pastylki. Reszta na plus. Jakoś wieczorem wrzucę kilka realnych zdjęć, bo Chińczycy ostatnio tylko renderami się posługują.
  22. Nawet jak masz zablokowany (teoretycznie może tak być), to odblokowujesz komendą "fastboot oem unlock" (lub blokujesz "fastboot oem lock"). Problem popularny w tym modelu http://en.miui.com/thread-119124-1-1.html rozwiązania tam nie ma. Znalazłem że przy takim samym błędzie w jakimś HTC pomogło odblokowanie bl komendą.
  23. Nie nie jest potrzebny, instalujesz w trybie fastboot komendami, a są też wersje instalowane MiFlashem. Wkleiłem ten link bo klient opisuje dokłednie model 2A dlatego ta wersja powinna zadziałać. Są inne romy CM-a nawet 7.0 tylko tam piszą ogólnie 2/2A/2Prime, czy to zadziała to sam musisz sprawdzić, bo chyba mało tych telefonów u nas.
  24. Tu masz wszystko łącznie z recovery CM13: http://en.miui.com/thread-237593-1-1.html , a spolszczenie we własnym zakresie Miui raczej niemożliwe.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...