Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. To prawda, tylko lepiej ją po prosu wyjąć. Trochę to bez sensu, ale komunikat jest i nic z nim nie da się zrobić, poza zamknięciem. Da się z tym żyć.
  2. To przetestuj, stockowa przeglądarka jest spoko. Gdyby nie ten błąd o którym wspomniałem i brakiem synchro to chroma bym nie instalował. W sumie zrobiłeś to samo co ja, tylko ja mam równolegle, a ty tylko zamienniki.
  3. Na 8.0.6 mogło jeszcze to działać, na nowszych gdzie to zablokowali skutecznie od 8.1 widać już nie działa, ani to, ani kabel.
  4. Sprawdziłem przed chwilą na Redmi 3S global dev 7.1.19 i nie zadziałało, po prostu się zrestartował system. Zwarcie test pointów chyba nadal działa, ale to już nie takie proste jak kabel.
  5. On jest showmanem, nie musi być nieomylny we wszystkim.
  6. Twój to chyba Natrium https://www.androidfilehost.com/?fid=385035244224387312 A instrukcję instalacji już miałeś czyli tu: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
  7. Widać Chińczycy utrudniają odblokowanie na razie na globalach, a w najnowszym global dev to jest. Tylko ciekawe że przez aktualizację z pliku global dev nie chciało zweryfikować, a china dev tak. Ważne że odblokowałeś.
  8. FromWP

    Problem z zasięgiem...

    Samo nie znajdzie, musisz pobrać rom, wgrać do telefonu i uruchomić aktualizację z pliku, albo najlepiej od razu z poziomu twrp. Tylko musisz jeszcze zweryfikować jaką masz wersję Redmi 2, bo ze zrzutu wynika że chyba 813 ale trzeba by sprawdzić np. pod baterią. Jak 813 to tu masz najnowszy rom na Androidzie 4.4.4 który wgrasz bez problemu bez zmiany twrp https://www.androidfilehost.com/?fid=457095661767132680 Jak chcesz na Androidize 5.1 to musisz najpierw wgrać nowsze twrp.
  9. A czym to się różni? Nie udało ci się zainstalować global dev z pliku przez updater, to prawdopodobnie i china dev się nie uda. Możesz spróbować, jak zweryfikuje i się zainstaluje to na china dev też odblokujesz.
  10. Trochę prawdy w tym jest, jak odblokujesz bl w swoim R3s, to będzie wchodził w edl z tego chińskiego menu serwisowego. Z zablokowanym po prostu się uruchamia system.
  11. Możesz spokojnie używać, nic złego tam nie ma, co najwyżej jakieś niedoróbki w stosunku do nowszych dev.
  12. No bo to wprowadzili całkiem niedawno. Bez tego romu dev nie ruszysz. Raczej od razu poczytaj jak ten kabel zrobić, bo na twoim romie on jeszcze zadziała, a na nowszych już przestał.
  13. https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/?do=findComment&comment=309157 https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/?do=findComment&comment=308330 Tylko w twoim romie może tego nie być.
  14. W sumie sam sobie odpowiedziałeś. Ja podtrzymuję.
  15. Konta ma te same, tylko Xiaomi niedawno wprowadziło dodatkowe utrudnienie i trzeba się jeszcze dodać i zalogować telefon w opcjach programistycznych, w "status blokady Mi". Stąd komunikat o innych kontach, bo MiUnlock tam nie znajduje konta. Jak w oficjalnym romie to jest to powinno dać się na nim odblokować. W Mi 5s na bliźniaczym global stable tego nie ma. W romach dev jest i wtedy odblokowuje się bez problemu.
  16. Nic, po prostu się nie zainstaluje. Taka próba raczej niczym złym nie grozi.
  17. Raczej się nie uda, ale spróbować możesz.
  18. Nazwa wskazuje na oficjalnego global stable, czyli niebezpieczeństwa raczej nie ma.
  19. Tak, czasami działa komenda fastboot oem edl i przechodzi z fastboot do edl. Możesz spróbować, nic się od tego nie zepsuje, co najwyżej nie zadziała i telefon po prostu się uruchomi. Pewnym sposobem wejścia w edl jest kabelek deep flash który łatwo sobie zrobisz, jak znajdziesz w poradniku lokalnym.
  20. Na razie na pewno zadziała kabel deep flash. Jak wgrasz nowszego globala stable, to i to nie pomoże.
  21. Bo musisz nadać uprawnienia tym aplikacjom do dostępu do sd. I jeszcze uruchomić aplikację dokumenty bo jest prawdopodobnie zatrzymana.
  22. To pozostaje trudniejsza droga, MiFlash i edl. Tylko nie wiem jak w twoim telefonie na tym romie z przechodzeniem do edl.
  23. Najpierw spróbuj z pliku przez aktualizacje, to jest prostsze, jak nie zadziała to nic się nie stanie.
  24. Jak się pospieszysz to wgrasz w trybie edl. A jak będziesz miał farta to może pozwoli ci na aktualizację z pliku przez updater. Pośpiech wskazany bo od wersji romów 8.1 nie można przejść do trybu edl nawet kablem deep flash, takie dodatkowe "ułatwienie" od Xiaomi.
  25. To widać w twoim telefonie już to w tej wersji zablokowali. Kolega mezutelni który napisał poradnik jak zrobić kabelek, ma Mi5s, sprawdzał na eu 7.1.19 i też mu przestało działać. Po prostu się normalnie ładuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...