Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 477
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Jak oficjalny global rom to jak najbardziej, a tak napisane. Polski to ma też ten z pierwszego linku, bo rom global, tylko nie ma LTE 800Mhz b20.
  2. Tak, tylko potem zauważyłem że napisałeś w złym dziale (Redmi 4/4pro) i powieliłeś w dobrym.
  3. Oprócz pierwszego pozostałe to wersje International z LTE b20 i ładowarkami bez przejściówek i mają certyfikat CE. (o ile opisy są prawdziwe). Różnica w cenie między 3/32 a 4/64 niewielka to lepiej któryś z dwóch ostatnich.
  4. Masz oficjalnego globala stable i sam się będzie aktualizowa. Nie wiem gdzie wyczytałeś że nie masz możliwości aktualizowania przez Aktualizacje, jak najbardziej masz, tylko oficjalnych romów. Jak pudełko masz z napisami angielskimi i ładowarkę bez przejściówki to na 99% jest LTE 800, jak po chińsku to prawie na pewno nie ma. Czasami podawali pasma na pudełkach, ale nie zawsze. Dokładnie sprawdzić można chyba tylko z rootem. Co do diody to jeszcze możesz sprawdzić w ustawieniach ogólnych powiadomień, ale możliwe że na razie jest z tym problem, bo telefon nowy i romy jeszcze niedorobione.
  5. Z pierwszego linku, pełna wersja International, Snapdragon, z normalną ładowarką (bez przejściówki) i pasmem LTE 800 (b20). Cena nawet znośna jak na telefon z polskiego sklepu. Z dwóch pozostałych linków to wersje bez LTE 800Mhz.
  6. To spróbuj, gorzej raczej nie będzie, a wczoraj ten 7.5.11 już był https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=179101 chyba nikt nic sensownego nie wymyśli. Tak naprawdę tego typu problemy to z reguły wina operatora, miałem kiedyś coś takiego w Playu na Lumii i nawet dali mi z tego powodu zniżkę w abonamencie. Ale jak w jednym slocie działa a w drugim nie, to problem romu.
  7. Jeżeli jest tak jak piszesz to coś w romie i sam tego nie naprawisz. A ten wczorajszy 7.5.11 próbowałeś? Może coś Chińczycy poprawili.
  8. Masz rację, nie ma możliwości wyłączenia, nigdy nie próbowałem tego wyłączyć bo używam. Można tylko zmienić hasło. Można po prostu niczego nie dodawać do prywatnego obszaru, samo tam nic nie wskoczy, trzeba ręcznie ukryć. Ale kolegę lcf666 naprowadziło gdzie ma szukać rozwiązania, bo on sobie zablokował dostęp do aplikacji (pomimo tego że ustawienie tego jest w zupełnie innym miejscu). Chyba nie jest w żaden sposób uciążliwa, dopóki sam czegoś do tego prywatnego obszaru nie przeniesiesz. Raz ustawionego hasła blokady prywatności nie można wyłączyć, co najwyżej zmienić to hasło na inne. W sumie jakby się dało to i tak przy pierwszej próbie ukrycia czegokolwiek zaproponowało by ustawienie hasła. Miałeś inny problem (zablokowałeś sobie dostęp daplikacji), ale go rozwiązałeś.
  9. No nie ma, ale ustawienie ekranu blokady pinem, czy wzorem jest.
  10. Dziwne, ale musiałeś włączyć hasło ochrony prywatności w Ustawienia, Ekran blokady i odcisku palca. Wejdź w ustawienia, Zarządzanie odciskami palca i tam wyłącz Hasło prywatności.
  11. Przeginacie i macie wygórowane oczekiwania, ja tylko oczekuję tego że mi dadzą taki za darmo do testów, nic więcej. Mi się ogólnie podoba, ale na razie to elektryczną hulajnogę od Xiaomi bym kupił, bo parę telefonów już mam, a hulajnogi jeszcze nie.
  12. Niekoniecznie, ale to akurat proste, wejdź w ustawienia, Ekran blokady i odcisk.... Ustaw ekran blokady, i Wyłącz blokadę, albo Zmień ekran blokady i zrób to co chcesz.
  13. FromWP

    Mi Band 2

    To nie wiadomo o co chodzi, ale na apkmirror są dwie wersje tego 2.4.2, nie jest napisane czym się różnią, może trzeba spróbować jednej albo drugiej. O dziwo ta z niższym numerkiem buildu jest wstawiona później. Na pewno zmiana języka nic tu nie zmieni, bo jak nie ma to nie ma też z angielskim.
  14. FromWP

    Mi Band 2

    A jakiego androida masz, może wersja andka ma znaczenie, na Miui z androidem 6 (Redmi 3s) jest.
  15. FromWP

    Mi Band 2

    To nie polska wersja, tylko język menu kolega ma przestawiony na angielski (ja podobnie po to żeby działało ID w powiadomieniach), ale po zmianie na polski nadal to jest, przynajmniej w wersji 2.4.2
  16. Jak wpisałeś wszystkie jak trzeba, to powinno się uruchomić twrp. Wpisywałeś po "fastboot flash recovery twrp.img" komendę "fastboot boot twrp.img" ? Po tej komendzie telefon powinien się uruchomić w twrp.
  17. To znaczy że twrp się nie wgrało (dlatego wstał), bo tak się przedstawia stockowe MiRecovery. Musisz próbować wgrać ponownie, tylko nie rób reboot to system, tylko do recovery i od razu wgrywaj rom, bo jak się uda wgrać twrp, a nie zainstalujesz romu eu to nie wstanie i będzie wisiał na Mi.
  18. FromWP

    Mi Band 2

    Nadal nie będziesz miał (z polskim) http://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=mi+fit
  19. To jest chińskie menu serwisowe i właśnie taką kombinacją klawiszy się uruchamia. Jesr tylko w zwykłych Redmi, czyli twoim też. W Redmi note i Mi tego nie ma. TWRP (czy stock recovery) w Redmi (nie note) uruchamia się kombinacją wszystkich trzech klawiszy, albo wchodzi w nie z tego chińskiego menu, ale ten sposób nie na wszystkich romach działa (jak klikniesz tam drugi po prawej od dołu nad tym niebieskim, to zmieni się język na angielski). A teraz telefon po prostu się restartuje jak migają kropeczki. Problem może być taki, ze jak wgrało ci się to twrp, to może wisieć na logo Mi, bo po wgraniu twrp trzeba od razu wgrać rom eu.
  20. FromWP

    Mi Band 2

    Ale dlaczego wycięta, było i jest, przecież kolega xmacx3 pokazał i zaznaczył gdzie to się ustawia, tylko na jego screenie jest to wyłączone.
  21. Angielskich (lub polskich) napisów.
  22. Model się zgadza, czyli to jest błąd weryfikacji w tym TWRP Cofface. Nie wiem z czego wynika w tym przypadku i musiał bym się zagłębić w temacie. Trzeba edytować jedną linijkę w pliku weryfikacyjnym romu, żeby tą weryfikację pominąć (albo wgrać nowsze, lub inne twrp jeżeli jest). Spróbuj wgrać to twrp markw https://www.androidfilehost.com/?fid=457095661767117638 i w tym powinna weryfikacja przejść bez problemu, albo edytuj ten plik z romu w notatniku, ale to trudniejsze i więcej roboty.
  23. Twierdzi że wgrywasz rom dla Redmi 4pro, a twój telefon zgłasza się jako inny model, tylko jaki się nie wyświetlił, albo nie może go zweryfikować. Możesz wkleić zrzut z informacji o telefonie z ustawień? Może masz Redmi Note 4pro, albo to jakiś błąd z weryfikacją telefonu w twrp i trzeba coś w nim w ustawieniach odhaczyć.
  24. Jak masz pudełko z napisami po angielsku i ładowarkę z normalnym wtykiem, nie chińskim to masz b20. Jak po chińsku, to na 99% nie ma b20. Dokładnie sprawdzić można mając roota, sposobu bez roota nie znam.
  25. FromWP

    Mi Band 2

    Po zmianie języla na angielski to nawet Mi Band Master bez problemu współpracuje z Mi Fitem i mam dodatkowo powiadomienia z innych aplikacji, programów pocztowych, rozłączeniu telefonu i przywołanie opaską. Wyczytałem w FAQ autora MBM że jak jest ustawiony język w którym MiFit nie ma opcji ID dzwoniącego to blokuje w opasce tą opcję i MBM też przestaje powiadamiać. Nawet jak się używa tylko MBM bez MiFita, to zaleca odinstalowanie MiFita z ustawioną opcją powiadomień ID (czyli z językiem np angielskim), wtedy opaska zapamięta to ustawienie i nie będzie problemów z powiadomieniami.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...