Skocz do zawartości

galakty

Użytkownicy
  • Postów

    6 203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    55

Treść opublikowana przez galakty

  1. galakty

    Aparat w Mi6

    Oj chłopie poleciałeś. Oni nie poprawią softu aparatu, tylko go pogorszą, nie znasz chyba historii z Mi5 i MIUI 8...
  2. galakty

    Aparat w Mi6

    OP3T bije na głowę Mi 6 i kupisz go oficjalnie za takie pieniądze, a nie od jakiegoś chińczyka biznesu.
  3. galakty

    Aparat w Mi6

    Po prostu Mi6 ma wszystko co potrzeba oprócz aparatu, czyli to samo co zawsze i każdy flagowiec od nich. Jeden musi mieć najnowszego snapa bo to najtańszy telefon z nim dostępny, a drugi nie wyda tylu pieniedzy bo nie ma po co. Inna sprawa, że OP3T kupimy w tej samej cenie u producenta...
  4. Jak nic nie robiłeś na nim w tle to za dużo. U mnie schodzi 1-5% w zależności czy chce mi się wyłączać Wi-Fi i apki z pamięci.
  5. Już nie o to mi chodzi nawet, tylko o brak podzespołów. Mi5 to świeży telefon, miał wpadkę z płytą ale generalnie to wszystko ze złej strony. Kupi ktoś teraz z Ali, dostanie refurba i pójdzie zła fama, że się psuje i tym podobne. A biorąc telefon z gwarancją np. w Polsce czy z IBG z wykupionym VATem i 2 letnim serwisem już tak tanio nie wychodzi. Zdecydowanie lepiej dołożyć do nowszego telefonu. Ale nie dziwię się, kiedyś Xiaomi robiło mało modeli, a teraz...? Ciągle nowe Redmi, Mi, Note i inne, ciągle nowe technologie, głośniki piezoelektryczne, czytniki zatopione w ekran itp. Na każdy telefon po kilka wersji softów, tego nie da się ciągnąć po kilka lat
  6. Coś szybko te EoL następuje... Niedługo się okaże, że Mi5s nie warto brać
  7. galakty

    Aparat w Mi6

    Jak to mówią bardziej obeznani, antutu srutu Pirzu testował jakiegoś smartfona, co miał super wynik w antutu, a jednak okazywało się że aplikacje działały strasznie wolno.
  8. galakty

    Aparat w Mi6

    Właśnie to Ty zacząłeś dyskusję od "Mi6 ma już globala a ZuK nie" Kończąc już, sam przyznajesz że aparat nie jest flagowy i nie konkurencyjny, o to mi tylko chodziło w tym temacie. Jak na chińską cenę 350$ to jest dobry, ale u nas za tyle nie kupisz a za 450$, a to już lekkie przegięcie pod względem możliwości. Jedyne czym się wyróżnia to najnowszy SoC. Tylko zastanawia mnie czy potrzebujemy aż takich wydajności skoro nie ma co z tym robić?
  9. galakty

    Aparat w Mi6

    Nadal nie rozumiem co ma te porównanie softów do aparatu, ale w porządku.
  10. galakty

    Aparat w Mi6

    No dobrze, masz rację. Ale co to zmienia ten Global? Nadal większość problemów zostaje, czyli niestabilny często GPS i Bluetooth. Do tego global czasem gorzej działa od china dev aka xiaomi.eu.
  11. galakty

    Aparat w Mi6

    Poczytaj co się działo jak Mi4C miał starą metodą odbloku, przyszedł android 7 i masowo Xiaomi cofnęło tysiącom ludzi zgody... Sam dostałem odmowę, złożyłem ponownie, dostałem zgodę i co? Nie da się odblokować. Radzili mi żeby zmieniać softy, jakieś konta, lokalizacje, synchronizacje, cuda... Nic nie pomagało. Potem znajomy dał mi cynk, że jeden gościu z XDA odblokował bootloader na... Custom Romie RR Poczekałem 2 tygodnie nic nie robiąc, odblokowanie przeszło.
  12. galakty

    Aparat w Mi6

    Ale mu chodziło że nie trzeba kombinować, z jakimś adb. Przecież właśnie większość Xiaomi ma chiński soft (syf) i trzeba go zmieniać, z czym sobie nie radzą patrząc po ilości tematów Także argument nie trafiony. Samo odblokowanie bootloadera to sfera mitów i tajemnic, nikt nie wie kto tym steruje.
  13. galakty

    Aparat w Mi6

    Taaa, bo jak kupują Xiaomi to mają super czysty system i nie muszą nic robić... Popatrz na ilość tematów na tym forum "jak wgrać xiaomi.eu", codziennie na każdy telefon to 1 pytanie jest. Do Zuka jest OTA i najnowszy Nougat.
  14. galakty

    Aparat w Mi6

    Nie mieszkam w Chinach, interesuje mnie cena jaką ja mogę mieć. U Goldiego 450$ za Mi6. SoC to nie wszystko, ja siedzę na 808 i mi wystarcza. Po prostu dla osoby takiej jak ja nie ma sensu zmieniać na Mi 6, bo oprócz lepszego procka i pamięci nic nie oferuje... Tak, jest ładny, fajne szkiełko, lubię taki design.Tylko że na moim wydajność wystarcza, GPS działa idealnie, a inne parametry nie są lepsze. 100$ zarobku od pojedynczej sztuki... Ehhh, ustawiony do końca życia
  15. galakty

    Aparat w Mi6

    Dość niska po pewnym czasie, bo nawet takie Redmi w czasie premiery jest nieco drogawe, ale to już prawo rynku. Zawsze warto odczekać, tym bardziej z Xiaomi gdzie wsparcie mają kilkuletnie a nie miesięczne. Kupisz telefon sprzed roku i nie ma to znaczenia, bo wsparcie nadal jest.
  16. galakty

    Aparat w Mi6

    Ja tylko mówię, że aparat jest zły, by wiedział. Na tym forum 99% ludzi wychwala Xiaomi pod niebiosa mówiąc jakie to genialne sprzęty. Ciekawe tylko dlaczego potem codziennie jest kilka tematów z narzekaniami i awariami? Zobacz ile jest postów i tematów, że coś nie działa, albo GPS zrywa, czy Bluetooth czy inne bugi... Jestem przeciwwagą, która obiektywnie pokazuje błędy. I kilka osób uratowałem przed "wtopą życiową", co chcieli oszczędności przeznaczyć na Mi5 bo "fajne 4K i OIS" ludzie mówią że ma. Zazdroszczę? Czego? Dla mnie mogą sobie nawet Mi Mixa kupić.
  17. galakty

    Aparat w Mi6

    "W dzień jest ok" to nawet na starym Redmi w dzień robiłem dobre foty. Mi6 na tę chwilę kosztuje 1800 zł, sorry ale Honora 8 dostaniesz taniej a jest lepszy... Po prostu tego nie kupuję, seria Mi jest coraz droższa a niczego lepszego nie oferuje (ma to co stare Mi, topowy SoC i tyle). Za to seria Redmi zaczyna być lepsza z edycji na edycję, dotykałem dziś w sklepie 4A oraz RN4 i byłem pod wrażeniem, jakość wykonania jest nieziemska, na prawdę. Btw. RN4 w pewnym sklepie w Polsce kosztuje 1300 zł Za to z Chin 650 zł, to jest dopiero parodia. Ale co lepsze, to i tak do tych 1300 zł ten telefon nie ma konkurencji
  18. galakty

    Aparat w Mi6

    Tak, kolory Xiaomi ma dobre, na tym plusy się kończą (sam jestem w szoku co Mi4C potrafi). Filmów nie ma nawet co porównywać do S7, bo bitrate i OIS są tragiczne jak na tę półkę.
  19. galakty

    Aparat w Mi6

    Jak chcesz większy telefon to tak, do tego chyba amoled i lepszy dźwięk, ale poza tym to nie widzę sensu (aparat jest dużo gorszy).
  20. galakty

    Aparat w Mi6

    Ostatni doceniony telefon pod tym względem Dałem za to 500 zł i nic do tego tysiaka nie robi lepszych zdjęć.
  21. galakty

    Aparat w Mi6

    Jak na tę cenę i rozwój + zastosowany sensor to jest padaka. Przy takim świetle zdjęcia powinny być znacznie lepsze, a są po prostu dobre. W takich warunkach uzyskam identyczne rezultaty na swoim Mi4C. Nie widzę postępu między tymi telefonami, a trochę ich wydali.
  22. galakty

    Aparat w Mi6

    Te zdjęcia są na pewno z Mi 6? Przecież to padaka... W takim słońcu i taka kaszanka Brak mi słów, ale to niewiele lepiej (o ile wgl lepiej) niż na moim Mi4c...
  23. Czytnik był dobry od początku. Aparat bez zmian i nigdy się nie zmieni, chyba że przy MIUI9 dostanie nerfa. Soft poprawiany jest regularnie, ale bugi zawsze są i będą. Czyli norma, nic specjalnego się nie działo i nie dzieje.
  24. @slimdick czemu mnie to nie dziwi Te telefony mają nawet na MIUI bogatszy soft (dłuższe naświetlanie) więc to nie był problem by zrobić porta. Największym minusem MIUI jest brak czytania wartości z media_profiles... Gdyby to czytało, to już byśmy mieli pisiont trybów 60 fps i slow-mo i HFR 120 fps.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...