Skocz do zawartości

galakty

Użytkownicy
  • Postów

    6 203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    55

Treść opublikowana przez galakty

  1. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Tylko Apple przygotował słuchawki specjalnie pod tę okazję, jakkolwiek komicznie im to nie wyszło, to zrobili, A czy Xiaomi wraz z usunięciem jacka wydało słuchawki pod ten model? Na czym mam słuchać? Nie mają do własnego sprzętu słuchawek?
  2. Na dobrym sprzęcie i sofcie powinno być zawsze 30, nawet w piwnicy Ale spróbuj nagrać 5 centymetrów od telewizora / monitora z białym tłem.
  3. Włącz sobie pokazywanie użycia procesora to zobaczysz, że mniejsze rdzenie tracą taktowanie a duże jadą na maxa. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć inaczej... Działa i tyle.
  4. Ale mi się Mi6 podoba.
  5. Po padających płytach na deszczu w Mi5 coś musieli z tym zrobić. To się nazywa obrócenie porażki w sukces.
  6. ?? Przecież od początku to działa. A skąd wiesz jakie rdzenie się wyłączają? Z cpu-z? Telefon jest chłodniejszy + bateria dłużej trzyma, więc działa. A kiedy co się wyłącza to mnie nie obchodzi.
  7. Do tego beznadziejny aparat, czyli się nie da. Ale dobra, wiesz swoje szkoda mi czasu.
  8. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Za 2 lata to nic nie będzie miało jacka
  9. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Zobaczymy po roku ilość postów + pobrań na naszym forum. Pamiętaj o tym.
  10. Pewnie przy Mi 10 zrobią specjalną wersję "60 fps Edition, finnaly we did it!"
  11. Natywny governor snapdragona, wyłącza rdzenie, które nie są potrzebne. Czyli np. zamiast chodzić: - 4 słabe + 2 mocne Chodzą: - 0 słabych + 2 mocne. O ile wydłuża? Serio? 30%... Nie wiem kto to liczy... Wydłuża i tyle.
  12. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    A ja mam na kablu, bo jakość dźwięku i wszechstronność jest dla mnie najważniejsza. Mam jeden zestaw do wszystkiego, za który dałem duże pieniądze. Nie podłącze pod telefon = nie kupię go, dopóki konkurencja będzie miała jacka. Jeśli żaden telefon nie będzie miał jacka, wtedy kupię inne słuchawki. Apple niech sobie robi co chce i doi klientów, Xiaomi na takie kroki nie stać. Jeszcze większą głupotą jest brak słuchawek Xiaomi do tego telefonu, no bo stare pistony podłączymy przez przejściówkę? Serio? Nie ma na USB-C? Parodia
  13. 1. Ustawiasz ręcznie jasność pod swoje upodobania. Na żadnym telefonie automatyczna jasność mnie nie satysfakcjonowała :/ 2. Czytnik jeden z lepszych 3. Usunąć powiadomień nie możesz? Przesuwasz i usuwasz, u mnie działa.
  14. Stable =/= stabilny soft. Ja mam siódemkę od 3 wydania i błędów nie zauważyłem, natomiast bateria dłużej trzyma ze względu na Mpdecision.
  15. Ile masz fps w domu w 1080p oraz 4K, jak poniżej 30 fps to już mi wystarczy
  16. Ale wiesz, że DEVa nie musisz aktualizować co tydzień? Na stabilnej jak macie jakiś błąd, to czekacie tygodniami. Ja DEV aktualizuję co miesiąc-dwa, nie co tydzień i jest idealnie. A jak zdarzy się błąd, to cofam albo czekam na kolejną wersję. Co kto lubi...
  17. Znajdź mi flagowca, który trzyma na baterii kilka dni bez ładowania i z ostrym użytkowaniem. Jest? Nie ma. A dlaczego? Bo wtedy budżetowce by się nie sprzedawały. Dlatego masz podział bateria / wydajność.
  18. A to już nie ma?
  19. MIUI jest niepotrzebnie skomplikowane, a niektóre opcje zbyt głęboko pochowane. W sumie tyle. Czy głupsze... Jest inne po prostu. Jeden woli brunetki, drugi blondynki, a trzeci kobiety
  20. We flagowcu nie liczy się, żeby bateria trzymała długo, ma wystarczyć na jeden dzień i koniec. To nie jest minus. Albo potrzebujesz wydajności, albo baterii.
  21. Zastanawia mnie czemu używacie Stable. Lubicie czekać długo na poprawki?
  22. Mi5 ma jeszcze OiS, które jakkolwiek nie działa, to jednak jest.
  23. Jezu... Napisałem, że jest zły? Tak? NIE. Napisałem, że OP3T jest LEPSZYM wyborem. I tylko tyle. Zacznij czytać uważnie, ze zrozumieniem. Nie jestem hejterem marki, tylko doradzam z sercem, nie będę jak głupi polecał gorszego telefonu... Ja nagrywam często, ale dzięki za troskę.
  24. Masz nadzieję, że Mi6 nagle odbije w górę pod każdym względem? Szkoda, że do tej pory żaden telefon tego nie zrobił... OP3T jest już sprawdzony, pewny, działa szybko, ma super aparat. Mi6 może po 3 msc wyjść, że padnie płyta główna jak w Mi5. Ludzie nakupowali, a potem co tydzień temat "Wyciągam z kieszeni a tam czarny ekran". Ale jak ktoś lubi ryzyko, to niech kupuje. Ja nie polecę w ciemno. OP3T mogę, bo opinie są od dawna.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...