Skocz do zawartości

galakty

Użytkownicy
  • Postów

    6 203
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    55

Treść opublikowana przez galakty

  1. Jeśli chodzi o Xiaomi, to w cenie Mi5 nic lepszego nie ma Dopłata do Mi5s może być bez sensu, chociaż lepszy proc ma, ale nie wiem czy różnicę zauważysz. Tak czy siak, przeskok będzie nieziemski.
  2. OP3T bez dwóch zdań, ile jeszcze trzeba Ci tłumaczyć? Xiaomi to dobry wybór, jeśli nie masz pieniędzy na flagowca. Skoro stać Cię na oneplusa, to go weź.
  3. I później się dziwić, że nie naprawiają aparatu, skoro ludzie i tak kupują.
  4. Ale nigdy nie usuwali Jacka. Poczekamy, zobaczymy... Wszystko zależy od ceny. @tpawel Ja właśnie planuję Honora 8, albo coś nowszego, nie wiem kiedy zmienię. Aparat ma jeden z najlepszych na rynku
  5. Jeśli jeden człowieczek, potrafi naprawić biblioteki, żeby z 26 fps w 4K zrobiło się 30 fps, to nie mam pytań. Xiaomi specjalnie osłabiło możliwości Mi5, by napędzić sprzedaż. Wystarczyło kilka wpisów w bibliotece i już problem naprawiony (w Mi4C, ale idea ta sama). Osobiście czekam na MIUI 9 i co stanie się z Mi5s / Mi5S Plus. One jeszcze mają 30 fps 4K (pozdro dla Plusa i Mi4c, te same sensory, ale inne możliwości). Jeśli zostaną osłabione, to czas się pożegnać. Zapominasz, że Mi6 nie ma jacka. Nie będzie hitem sprzedaży, co zobaczymy po naszym forum i liczbie pobrań softu. Ale zapewne Ty wiesz lepiej bo masz szklaną kulę
  6. No nie wiem. Niby przesłona 1.7, sam w to nie wierzę, duże piksele do tego, ale coś sobie w kiepskim świetle nadal nie radzi... Nie mam pojęcia już, podzespoły dobre, wyniki słabe. Soft kuleje. Nie no brawo, żeby telefon działał, wgraj stary soft, hurra XD
  7. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Tu nie chodzi czy ktoś złamie telefon siadając tłustym pupskiem, tylko o samą jakość i użyte materiały, jezu....
  8. Wiesz, gdyby był jack, to sądzę że telefon dobrze by się sprzedał. Ale skoro nie ma gniazda słuchawkowego, to w Polsce mało kto go kupi. Xiaomi aspiruje do marki premium, ale są może w połowie drogi... Usuwając jacka, bo taka moda u Apple i Samsunga niczego nie zdobędą, a mogą jedynie stracić... Ogarnąć softy, bootloadery, po co to blokować skoro crackerzy wgrywają swoje softy... Do tego aparaty porządne i wtedy się bawcie w premium
  9. MTK to suszarki, lubią grzać uszy. Ktoś mnie ostrzegął przed Snapem 808, taaa... Do MTK mu daleko, a z wyłączaniem mpdecision jest chłodny...
  10. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Póki co jest wybór, jakoś nie wierzę że wszystkie chińczyki usuną jacka. Na Xiaomi świat się nie kończy.
  11. O tak. Redmiaki to najlepsze telefony w swoim budżecie. Solidne, szybkie, cholernie tanie i "ujdą" jeśli chodzi o aparat. Serio, tu nie można narzekać. Ale flagowce obecnie to jest jakaś pomyłka i równia pochyła w dół. Tak, takiej różnicy czasu nie sposób zatrzymać. Ma lepszy, co nie znaczy, że dużo lepszy i dobry jak na najnowszego flagowca.
  12. I co z tego że bebechy lepsze. Potrzebny Ci lepszy SoC? Do czego te punkty? Jak już masz zmieniać, to OP3T, gniecie softem, jakością, aparatem tego Xiaomi.
  13. Jak już to OP3T, Mi6 byłby krokiem wstecz.
  14. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Gorzej jak ktoś przewróci butelkę szklaną itp i spadnie akurat na Twój telefon. Nie widzę kompletnie sensu zmiany, nic ten telefon sobą nie wnosi nowego / lepszego oprócz SoC.
  15. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Tył się rysuje od nożyka? To żart?
  16. Przy OnePlusie nie masz co się obawiać u support i soft, bo jest stabilny, dostaje pacze, łatki, a poza tym ma szeroką scenę moderską, nawet za 3 lata ludzie będą robić softy na to. Xiaomi ma co tydzień aktualizacje, bo widocznie tyle łatać trzeba a poprawy i tak nie widać
  17. Mi Note 2 ma jeden z najgorszych aparatów. Jakbyś go rozpatrywał, to miej to na uwadze.
  18. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    Wątpię. Mi5s Plus szału nie zrobił, a miał 2 aparaty. Tu też mamy 2, więc Plus byłby jedynie większy. Chociaż z nimi nigdy nic nie wiadomo.
  19. I to jest dowód na brak API2, a co sobie ludzie wypisują na forach to inna sprawa. Żadna apka z manualnym sterowaniem nie działa w 100%. Od 2015 roku Xiaomi nie potrafi skopiować plików z natywnego androida do MIUI, albo nie chce tego zrobić.
  20. Zapewne to samo co kilka miesięcy temu, dopisek w build.prop HAL3. No chyba, że nagle mamy pełne prawdziwe sterowanie, przesłonę do 1/30000, zmianę FPS w wideo i takie tam.
  21. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    A czy czasem powoli się nie kończą Mi5? Bo z Mi4c sytuacja była identyczna... 130-140$, potem promocja na święta za 102$, a po świętach nagle 140$ i za chwilę telefon niedostępny.
  22. Elektronika.
  23. Może masz gdzieś zwarcie między układami i przez to ucieka. Chociaż wymiana baterii dużo nie pomaga, dzisiaj jedynie nowy telefon :/ Zmieniałem ostatnio w Xperii SP na używaną z demobilu i telefon nawet się nie włączał...
  24. galakty

    Mi 6 bez jacka?

    A najlepiej to poczekaj nieco dłużej, żebyś nie musiał potem jadu wylewać, że na deszczu padła płyta główna :F
×
×
  • Dodaj nową pozycję...