galakty
Użytkownicy-
Postów
6 203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
55
Treść opublikowana przez galakty
-
Jeśli chodzi o Xiaomi, to w cenie Mi5 nic lepszego nie ma Dopłata do Mi5s może być bez sensu, chociaż lepszy proc ma, ale nie wiem czy różnicę zauważysz. Tak czy siak, przeskok będzie nieziemski.
- 6 239 odpowiedzi
-
OP3T bez dwóch zdań, ile jeszcze trzeba Ci tłumaczyć? Xiaomi to dobry wybór, jeśli nie masz pieniędzy na flagowca. Skoro stać Cię na oneplusa, to go weź.
-
I później się dziwić, że nie naprawiają aparatu, skoro ludzie i tak kupują.
-
Ale nigdy nie usuwali Jacka. Poczekamy, zobaczymy... Wszystko zależy od ceny. @tpawel Ja właśnie planuję Honora 8, albo coś nowszego, nie wiem kiedy zmienię. Aparat ma jeden z najlepszych na rynku
-
Jeśli jeden człowieczek, potrafi naprawić biblioteki, żeby z 26 fps w 4K zrobiło się 30 fps, to nie mam pytań. Xiaomi specjalnie osłabiło możliwości Mi5, by napędzić sprzedaż. Wystarczyło kilka wpisów w bibliotece i już problem naprawiony (w Mi4C, ale idea ta sama). Osobiście czekam na MIUI 9 i co stanie się z Mi5s / Mi5S Plus. One jeszcze mają 30 fps 4K (pozdro dla Plusa i Mi4c, te same sensory, ale inne możliwości). Jeśli zostaną osłabione, to czas się pożegnać. Zapominasz, że Mi6 nie ma jacka. Nie będzie hitem sprzedaży, co zobaczymy po naszym forum i liczbie pobrań softu. Ale zapewne Ty wiesz lepiej bo masz szklaną kulę
-
No nie wiem. Niby przesłona 1.7, sam w to nie wierzę, duże piksele do tego, ale coś sobie w kiepskim świetle nadal nie radzi... Nie mam pojęcia już, podzespoły dobre, wyniki słabe. Soft kuleje. Nie no brawo, żeby telefon działał, wgraj stary soft, hurra XD
-
Tu nie chodzi czy ktoś złamie telefon siadając tłustym pupskiem, tylko o samą jakość i użyte materiały, jezu....
-
Wiesz, gdyby był jack, to sądzę że telefon dobrze by się sprzedał. Ale skoro nie ma gniazda słuchawkowego, to w Polsce mało kto go kupi. Xiaomi aspiruje do marki premium, ale są może w połowie drogi... Usuwając jacka, bo taka moda u Apple i Samsunga niczego nie zdobędą, a mogą jedynie stracić... Ogarnąć softy, bootloadery, po co to blokować skoro crackerzy wgrywają swoje softy... Do tego aparaty porządne i wtedy się bawcie w premium
-
MTK to suszarki, lubią grzać uszy. Ktoś mnie ostrzegął przed Snapem 808, taaa... Do MTK mu daleko, a z wyłączaniem mpdecision jest chłodny...
-
Póki co jest wybór, jakoś nie wierzę że wszystkie chińczyki usuną jacka. Na Xiaomi świat się nie kończy.
-
O tak. Redmiaki to najlepsze telefony w swoim budżecie. Solidne, szybkie, cholernie tanie i "ujdą" jeśli chodzi o aparat. Serio, tu nie można narzekać. Ale flagowce obecnie to jest jakaś pomyłka i równia pochyła w dół. Tak, takiej różnicy czasu nie sposób zatrzymać. Ma lepszy, co nie znaczy, że dużo lepszy i dobry jak na najnowszego flagowca.
-
I co z tego że bebechy lepsze. Potrzebny Ci lepszy SoC? Do czego te punkty? Jak już masz zmieniać, to OP3T, gniecie softem, jakością, aparatem tego Xiaomi.
-
Jak już to OP3T, Mi6 byłby krokiem wstecz.
-
Gorzej jak ktoś przewróci butelkę szklaną itp i spadnie akurat na Twój telefon. Nie widzę kompletnie sensu zmiany, nic ten telefon sobą nie wnosi nowego / lepszego oprócz SoC.
-
Tył się rysuje od nożyka? To żart?
-
Przy OnePlusie nie masz co się obawiać u support i soft, bo jest stabilny, dostaje pacze, łatki, a poza tym ma szeroką scenę moderską, nawet za 3 lata ludzie będą robić softy na to. Xiaomi ma co tydzień aktualizacje, bo widocznie tyle łatać trzeba a poprawy i tak nie widać
-
Mi Note 2 ma jeden z najgorszych aparatów. Jakbyś go rozpatrywał, to miej to na uwadze.
-
Wątpię. Mi5s Plus szału nie zrobił, a miał 2 aparaty. Tu też mamy 2, więc Plus byłby jedynie większy. Chociaż z nimi nigdy nic nie wiadomo.
-
A czy czasem powoli się nie kończą Mi5? Bo z Mi4c sytuacja była identyczna... 130-140$, potem promocja na święta za 102$, a po świętach nagle 140$ i za chwilę telefon niedostępny.
-
Może masz gdzieś zwarcie między układami i przez to ucieka. Chociaż wymiana baterii dużo nie pomaga, dzisiaj jedynie nowy telefon :/ Zmieniałem ostatnio w Xperii SP na używaną z demobilu i telefon nawet się nie włączał...
-
A najlepiej to poczekaj nieco dłużej, żebyś nie musiał potem jadu wylewać, że na deszczu padła płyta główna :F
