Jump to content

Ryszes

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

About Ryszes

 • Birthday 04/24/1993

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4c

Recent Profile Visitors

369 profile views

Ryszes's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Rozebrałem telefon w celu wymiany wyświetlacza (robię to nie pierwszy raz) i złożyłem go tak jak zawsze. Próbowałem uruchomić telefon, odpalił się, ale zaraz się wyłączył gdyż bateria była rozładowana. Zostawiłem telefon na 15h, aby dobrze się wyświetlacz przykleił do ramki. Rano podłączyłem telefon do ładowarki i stało się coś dziwnego. Ekran zaświecił na biało i nagle przycisk HOME zrobił się strasznie gorący, telefon się nie ładuje, przycisk się grzeje, że nie idzie go dotknąć. Po ponownym podłączeniu telefonu do ładowania, znów przycisk zaczął się grzać, ale w tle było słychać, że telefon się uruchomił, ale zaraz wyłączył. Próbowałem później na samej baterii, ale ekran się nie świeci, zapala się na chwilę dioda powiadomień i zaraz telefon gaśnie. Czy ktoś miał taki problem ze swoją Mi5? Gdzie szukać przyczyny? Czy to może być wina wyświetlacza? Trafił się może jakiś z wadą. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc!
 2. Witam, dziwny problem ze Sklepem Play. Mam połączenie do Wi-Fi, ale nie mogę pobierać aplikacji gdyż ciągle pokazuje "Oczekiwanie na Wi-Fi". Przełączam się na dane, również to samo, a wcześniej mogłem pobierać i z danych pakietowych i z Wi-Fi i nie było problemu. Dodam, że aplikację Sklep Play wyczyściłem i wgrałem aktualizacje od nowa i nadal ten sam błąd.
 3. Witam, dziwny problem ze Sklepem Play. Mam połączenie do Wi-Fi, ale nie mogę pobierać aplikacji gdyż ciągle pokazuje "Oczekiwanie na Wi-Fi". Przełączam się na dane, również to samo, a wcześniej mogłem pobierać i z danych pakietowych i z Wi-Fi i nie było problemu. Dodam, że aplikację Sklep Play wyczyściłem i wgrałem aktualizacje od nowa i nadal ten sam błąd.
 4. Wyczyszczenie całego telefonu do zera oraz wgranie MIUI od nowa pomogło, można zamknąć.
 5. Okej, będę czekał na informację. U mnie na razie po wgraniu nowego softu oraz zrobieniu Wipe Cache/Dalvik jest okej.
 6. Więc tak: - pozwoliłem aplikacją działać w tle - najbardziej baterie wcina snapchat oraz messenger - zrobiłem wipe cache/dalvik Po wgraniu najnowszego software było okej do jakiegoś czasu. Telefon znów zaczął zamulać. Czasami telefon ma takie dni, że działa płynnie, bez zarzutu, a czasami, że w ogóle nie idzie nic zrobić, aplikacja potrafi zamykać z 30 sekund żeby wrócić do pulpitu.
 7. Dodam jeszcze, że podczas ładowania telefonu to już lepiej nie korzystać z niego, niech się naładuje i dopiero bo inaczej to nic zrobić nie idzie czasami. Co do softu, to tak: Wersja android - 7.0 Wersja MIUI - MIUI 8.3 by xiaomi.eu 7.3.23 (rozwojowa) Jeśli będzie potrzeba więcej informacji to oczywiście podam. Pozdrawiam.
 8. Witam, posiadam wersję 2/16 i telefon od jakiegoś czasu zaczyna mnie denerwować. Nie mam dużo aplikacji, wiadomo - podstawowe tj. facebook, messenger, instagram i snapchat. Aplikacje w tle zamknięte, a telefon po odpaleniu snapa lub messengera zamula. Klawiatura pokazuje się po chwili, czasami aparat zacina, powrót do pulpitu trwa dość długo, czasami aż pokazuje się napis: "trwa ładowanie pulpitu...". Nie chcę resetować telefonu do ustawień fabrycznych, ale chyba się bez tego nie obędzie. Czy ktoś miał już podobny problem? Dodam, że dzieje się tak nawet podczas używania tylko jednej aplikacji.
 9. Witaj, miałem ten problem również. Posiadasz TWRP Recovery? Polecam odpalić telefon w trybie Recovery, dać WIPE wszystkiego co możliwe, nawet systemu oraz Internal Storage (wiąże się to z tym, że utracisz wszystko z telefonu łącznie z systemem). Następnie pobrać z MIUIPolska software dedykowane dla telefonu, podłączyć telefon kablem USB i zgrać software na niego i zainstalować na czysto. Mi pomogło, problem zniknął, pozdrawiam. Jeśli zrobisz WIPE wszystkiego to telefon podczas uruchamiania będzie cały czas wisiał na logo Mi.
 10. No właśnie to jest bardzo denerwujące, że otrzymuje jakieś SMS z reklamami, usuwam je, a po jakimś czasie one wracają na telefon. Dlatego muszę logować się na chmurę i każdego SMS jeszcze raz usuwać. Szkoda, że działa to tylko w jedną stronę. Mam nadzieję, że jakoś to poprawią.
 11. Witam serdecznie. Założyłem sobie konto Xiaomi i uruchomiłem darmową chmurę, zawsze się przyda do zdjęć oraz SMSów. Zauważyłem, że gdy usuwam SMS z telefonu to w chmurze one zostają, nie usuwają się, natomiast zdjęcia z galerii usuwają się i z telefonu i chmury. Czy da się jakoś usuwać SMSy z telefonu i chmury jednocześnie? Nie chce mi się logować co jakiś czas na chmurę i czyścić skrzynkę SMS. Szukałem takiej opcji w telefonie, ale niestety nic nie znalazłem. Może ktoś z Was rozwiązał już ten problem? Dziękuje z góry za pomoc, pozdrawiam!
×
×
 • Create New...