-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
Kacper Skrzypek znalazłem sapphiren. Tylko sciąga się juz chyba 2 godzinę. Zainstaluję no bo cóż. Nawet gdzieś mi przemknęło HyperOS ale global więc nie wiem, czy to ma nagrywanie czy nie. A po wtóre czy mi się wydaje, czy mi to skosi wszystko z telefonu i zostanie na czysto. Bo jak tak muszę zrobić kopie wszystkiego więc się raczej dzis nie wyrobię, bo wstałem już o 2 w nocy. Tak musiałem.
-
No, a nie robisz kopii softu z telefonu. Co prawda trzeba ikonki potem poukładać, ale przynajmniej mniej za to instalowania, które też zabiera czas a można spożytkować na coś innego. Jest trochę aplikacji do robienia kopii nie licząc kopii na Google, którą też robię.
-
No i co zrobiłeś ten reset do fabrycznych jak Ci Panowie radzili czy czekasz na wydanie nowego softu. Dla mnie to ewidentnie albo jakiś bug w ROM-ie, albo się coś źle zainstalowało. No ja u siebie mam chyba ponad 200 aplikacji, no jakby któregoś dnia coś sie wysypało z powodu na brak miejsca to bym się załamał.
-
Ma ktoś może jakieś namiary na najnowszy soft na Redmi Note 13 ?? W sieci znalazłem już takie głupoty, ze w środku siedzi Mediatek a u mnie w specyfikacji jak byk pisze: Snapdragon 685. Wersje miui mam 14.0.4. Indonezja zresztą, bo ma nagrywanie. Ktoś znalazł namiary na coś nowszego może, albo tez działającym TWRP. Bardzo proszę o informacje.
-
Problemy z przychodzącymi połączeniami
kris68 odpowiedział(a) na Dawid Kurleto pytanie w Problemy techniczne
Tak jak ci napisał Master albo Micenter, albo samemu to zrobisz to przecież proste jak konstrukcja cepa. A serwis sklepu to ci na 100% tego nie zrobi. A ja mam ROM Indonezja , bootloader otwarty, kilka myków i zero problemów. Aha i telefon też z PLAY. Zapomniałem napisać. -
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Tylko pytanie moje niedyskretne, po kiego diabla blokować ?? -
Zablokowany telefon po przeprowadzeniu diagnostyki
kris68 odpowiedział(a) na pritchart pytanie w HyperOS - korzystanie
Tak musisz przypomniec sobie hasło bo bez tego nie ruszysz, chyba ze Acid odpłatnie w swojej firmie ci to zrobi choc nawet nie wiem czy te usluge maja. A w ogóle po kiego czorta zamykac jak jest otwarty nic ci sie nie stanie niby pisza o tym ale nie syszałem na zywo o takim problemie. Ja mam zawsze kazdy otwarty i nigdy nic sie nie stało a miałem ich kilkanaście, wiec...... -
Mi 11 Ultra i problem po aktualizacji do V14.0.23.9.18.DEV
kris68 odpowiedział(a) na pawel_b78 temat w Mi 11 / PRO / ULTRA
Spróbuj zrobic najpierw jak napisal kolega wyżej. -
Mi 11 Ultra i problem po aktualizacji do V14.0.23.9.18.DEV
kris68 odpowiedział(a) na pawel_b78 temat w Mi 11 / PRO / ULTRA
Nie da sie musisz zrobić full format niestety. Jezeli zdjecia czy dane czcesz byc pewny to wykupujesz za 13 zl 200 GB google one i masz spokojna glowe jak ustawisz synchronizacje - a tak jezeli nie zgrywasz danych i zdjęc czesto to kicha. Wyczyść wszystko wtedy pojdzie inaczej sie zatrzyma na tym i koniec. Kiedys przerabiałem to 4 razy. -
Mam dożywotnią licencję na 3 urządzenia za 89 zł. Akurat znalazłem taką ofertę.
-
Żadnego tylko nie rozumiem czemu ktoś nie wgrywa romu, w którym to działa ?
-
Ja na innym modelu mam wgrany ROM Indonezja, otwarty bootloader, wgranego Magiska i wszystkie aplikacje nawet bankowe działają.
-
pl shibby po pierwsze spiesząc się każdy może się pomylić, po drugie nie miałeś połowy telefonów Xiaomi co ja, po trzecie jesteś ............
-
Nie chcę cię straszyć, ale miałem podobnie-matryca - LG 50' ale jeszcze na gwarancji-wymienili i znów 2 lata gwarancji. Chyba że się dekoder uwalił, ale wątpię, znając objawy mojego TV.
-
Nie ma możliwości wgrania Tajwanu czy Indonezji bez odblokowania bootloadera. Próbowałem. Oczywiste kłamstwo.
-
Bo nagrywa z zewnętrznego głośnika, a to nigdy nie będzie tak czyste jak nagrywanie z xiaomi.eu-już to przerabiałem FromWP wybacz.
-
Wyjaśnione. Dziękuję.
-
Nie ma innej opcji niż zdjęcie bootloadera i wgranie miui.eu lub HyperOS. Tylko tam masz nagrywanie. Przetestowałem wszystkie nagrywające rozmowy, kupione legalnie w Sklepie Play - stracilem pieniądze - żadna aplikacja, nawet najdroższa nie nagrywa. Jedyny sposób powyżej. Jak masz z tym problem , pomogę wystarczy napisać do mnie wiadomość.
-
Jak napisałem powtórzę się, IMEI telefonu, zablokowane, jeżeli się uda to, śledczy wkroczą, w poniedziałek lub wtorek do przychodni (miejsce kradzieży), po dane kobiety. Jak się uda, a nie znam się na tym, to chyba prokurator daje zezwolenie na przeszukanie, oby tylko nie zobaczyła, że telefon zablokowany i nie wyrzuciła do kosza lub oddała na narządy, bo przecież telefon miał 1 dzień, a pełno jest dziwnych serwisów. Boję się, że nie odzyskam......
-
Jest na podstawie zaświadczenia z Policji o zgłoszeniu przestępstwa (2,5 h ze śledczą), Play zablokował IME,I więc ktoś ma cegłę, boję się, że wyrzuci i nie znajda......
-
Paweł z tego co przeczytałem co się dzieje, to mnie głowa boli. Zobacz na wiadomość prywatną. Ciekawe co będzie....
-
Acid, Master - macie racje ale z powrotem poprosiłem, żeby odblokowali kartę, Sprawdzałem prawie całą noc i nie da się połączyć i zlokalizować-sprawdzam mój drugi RN 13 - na włączył dźwięk wył jak skur.......n przez 5 minut aż się MAMA obudziła. Tamten na samym początku dzwonił. Po chyba 24 .00 - włącza się tylko poczta głosowa. Więc wyłączony. I wróci mi tylko jak ją złapią wartość telefonu 1000 zł, być może-a abonament za 24 mies. 1780 zł sam muszę płacić. Osoba namierzona. Podałem dokładny opis i zachowanie i wygląd. Jako, ze lekarka nie da mi danych, bo RODO wkroczy tam Policja. 2,5 h siedziałem na Policji, jedna śledcza wszystko pospisywała, poskanowała, wydala zaświadczenia o zgłoszeniu. Przekazała drugiemu śledczemu, który od poniedziałku rusza sprawę. Jak ze wartość tel. około 1000 zł to już przestępstwo. Sprawa zahaczy o prokuratora jeżeli uda się ja capnąć i udowodnić. Jestem mściwy i z żadnym złodziejem nie pójdę na układy. Powinno się ręce ucinać, jak mówi kolega. To tyle. Policja drąży sprawę.
-
Ale lekarka nie wyda mi danych pacjentki, bo RODO - musi Policja.
-
Master Pierwsze co zrobiłem, to podpiąłem pod konto Google, a potem zaraz pod konto Xiaomi, żeby odblokować za tydzień bootloader. Jednak z tego co pisze Adam Blażejewski to jeżeli ktoś wyłączył telefon to kupa. Próbowałem zdalne zablokować nie dało się. Co ciekawe. Leżący obok mnie drugi telefon Redmi Note 13 jak mu kazałem, to dzwonek wył pełne 5 minut, ale lokalizacji też nie chce pokazać a podłączone oba konta. Coś to device find nie działa, jak należy, bo mimo obu kont nie pokazuje gdzie jest, a lokalizacja była na początku włączona. Jestem w kropce. Dziś pewnie rano policja,ehhh....
-
Dzięki Adam. Eh od 2 tygodni prześladuje mnie pech, nie powinienem tego pisać, ale 8 lat 24h/dobę opiekuje się MAMĄ chorą na Alzheimera, jest zdrowa ogólnie oprócz mózgu. Nie mówi, nie chodzi, opieka nad małym dzieckiem. Sorry, że to napisałem, ale wiecie, że jestem gorącym uczestnikiem forum, a coś takiego przez moje 55 lat jeszcze się mi nie zdarzyło. Edit/ do obu telefonów miałem podpięte konto Google mój drugi telefon, dałem znajdź, ale nie znajduje - kazalem mu odtworzyć dźwięk to owszem jako dzwonek mam ustawiony kawałek numeru AC/DC - TNT- ale tez, nie da rady, określić gdzie jest. Ktoś rozumie dlaczego ??
