Robinson

Użytkownicy
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Robinson

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7/R4A/Mi8Lite

Recent Profile Visitors

778 profile views
 1. To zdjęcie było zrobione w jakim trybie? Jako portret?
 2. Jak przytrzymam przycisk do zrobienia zdjęcia, to nagrywane jest video. Czy można gdzieś ustawić, żeby to były szybkie zdjęcia seryjne zamiast video?
 3. Miałem włączoną, ale już w międzyczasie zaktualizowałem do 7.3.020, więc nie sprawdzę już na starym sofcie. Zobaczymy jak ta nowa wersja będzie się sprawować. Wgrałem też config banhammer.
 4. Rozumiem, że ta powyższa to inny mod niż ten, który mam teraz (MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk), czyli konieczna jest deinstalacja przed ewentualnym zainstalowaniem powyższego GCAM Parrot043? Ciekawe, czy mój problem z video, o którym to problemie napisałem powyżej, zostałby rozwiązany.
 5. Mam pewien problem, gdy używam GCam. Proszę zwrócić uwagę na nagrany obraz. Na domyślnej kamerze nie ma takiego efektu. Co może być tego przyczyną? Chodzi mi o to delikatne zbliżanie i oddalanie obrazu. Video: MPEG4 Video (H264) 640x352 59.94fps 2057kbps [V: h264 high L3.0, yuv420p, 640x352, 2057 kb/s] Audio: AAC 44100Hz stereo 183kbps [A: aac lc, 44100 Hz, stereo, 183 kb/s] VID-20200327-WA0003.mp4
 6. Udało Ci się? Na Redmi Note 7 mam podobny problem po usunięciu wszystkich zdjęć zrobionych aparatem. W chmurze Xiaomi było już nabite 5GB, więc zdjęcia z ostatnich miesięcy już się nie zapisywały. Czy ma ktoś skuteczny sposób odzyskania danych z pamięci flash telefonu?
 7. Czy to jest najnowsza wersja MGC? Czy aktualizacja odbywa się z poziomu aplikacji czy konieczne jest zainstalowanie pliku APK? I czy konieczna jest wcześniejsza deinstalacja?
 8. Było wiele tańszych testowanych, a ranking Xiaomi wg baterii wygląda tak przy domyślnym dziennym wykorzystaniu, tj. 1 godzina rozmów, 1 godzina przeglądania internetu i 1 godzina odtwarzania video:
 9. Rzeczywiście jest tam mnóstwo telefonów z tymi testami. Szkoda, że akurat jak na złość nie ma Redmi 7.
 10. Czy jest jakaś strona internetowa, na której można znaleźć porównanie czasów pracy na baterii dla różnych telefonów Xiaomi? Pytam, bo odnoszę wrażenie, że Redmi 7 spisuje się bardzo dobrze w tym względzie, ale ciężko go już oficjalnie kupić na fakturę. Czy może jest jakiś podobny model o podobnych osiągach pracy baterii, gdyż potrzebuje stale włączony GPS, wi-fi i dane komórkowe, co dość zżera baterię.
 11. Zauważyłem, że w moim Mi 8 Lite mam dużo słabsze światło w latarce niż na Redmi 7 czy Redmi Note 7. Gdzieś wyczytałem w jakimś poście sprzed kilku lat, że można wejść w ustawienia mocy światła przez naciśnięcie słowa "latarka" po wysunięciu belki z przełącznikami. Ale tamto dotyczyło Samsunga. Niestety w żadnym z tych trzech telefonów (aktualne wersje MIUI) nie da się w ten sposób wejść w jakiekolwiek ustawienia latarki. Czy ktoś zna rozwiązanie zwiększenia siły światła latarki?
 12. OK. Dzięki. Dodam do autostartu jak będę miał dostęp do telefonu. Zobaczę jeszcze jakie tam są opcje z tym oszczędzaniem energii, a uprawnień na pewno Whatsapp ma dużo.
 13. Witam, Zdarza mi się dzwonić za pomocą Whatsappa do osoby, która używa Redmi 4A, ale nie ma wi-fi. Internet ma tylko z sieci GSM. Nie wiem z czego to wynika, ale mimo że u mnie jest sygnał dzwonienia, to u odbiorcy w ogóle nie ma sygnału dzwonienia i odbiorca nie wie, że do niego dzwonię przez Whatsappa. Wydaje mi się, że ani sieć ani Whatsapp nie są uśpione. Co można zrobić, żeby zapewnić, że Whatsapp zawsze dzwoni u odbiorcy? Ma ktoś jakiś pomysł, co należałoby jeszcze zmienić w ustawieniach telefonu?
 14. To być może mam ustawiona losowość? Gdzie to sprawdzić?
 15. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że wchodząc do Google, czyli tam gdzie wyświetlają się różne artykuły internetowe, a następnie w dowolny artykuł, wyświetla mi się dużo chińskich reklam. To chyba nie jest normalne? Domyślam się, że jakieś ustawienie za to odpowiada? Mam Mi 8 Lite z MIUI 11.0.7. Czy ktoś też tak ma?