Jump to content

Robinson

Użytkownicy
 • Posts

  196
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7/R4A/Mi8Lite

Recent Profile Visitors

1,189 profile views

Robinson's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

2

Reputation

 1. Witam, Czy w Redmi 9 istnieje możliwość używania dialera Xiaomi i Wiadomości SMS Xiaomi zamiast apek od Google? Jeśli tak, to proszę o nakierowanie na wskazówki jak to zrobić. Dziękuję.
 2. Jak wrażenia po tych kilku tygodniach? Ja jeszcze nie aktualizowałem.
 3. Hehe, moja mama też tak ma. Nie wiem tylko jak. Palcem? Uchem?
 4. No tak, wygląda na to, że przedmuchanie sprężonym powietrzem bez rozbierania telefonu pomaga, ale tylko na chwilę. Ciekawe, czy jakiś serwis podejmie się rozebrania i lepszego przeczyszczenia? Sam nie za bardzo wiem jak się zabrać za rozebranie Redmi 4A. Szkła z wyświetlacza chyba nie trzeba zdejmować do ewentualnego rozebrania Redmi 4A?
 5. No i z powrotem to samo. Może jednak spróbuję wgrać cały soft telefonu od nowa?
 6. OK, na razie przedmuchałem mikrofon sprężonym powietrze (bez otwierania obudowy) i wyłączyłem Google Assistant (bo gdzieś w necie też była taka porada) i chyba działa. Ciekawe na jak długo.
 7. A jak się dobrać do bebechów i rozebrać R4A, żeby nic nie spartolić?
 8. To znaczy trzeba spróbować rozebrać telefon? Mam jednak wrażenie, że w aplikacji Whatsapp działa normalnie, ale może się mylę. Sprawdzę też na dyktafonie.
 9. Od niedawna mam jakiś problem z mikrofonem na 4A. Otóż gdy dzwonię lub odbieram telefon, to rozmówca mnie nie słyszy. Jedyny sposób, żeby rozmówca mnie słyszał, to włączenie głośnomówiącego. Nie wiem czy dzieciak mógł coś namieszać w systemie. Spróbuję przywrócenia ustawień fabrycznych. Jeśli to nie pomoże, to ewentualnie wgranie oprogramowania jeszcze raz? Może nie będzie to aż tak bardzo skomplikowane?
 10. To zdjęcie było zrobione w jakim trybie? Jako portret?
 11. Jak przytrzymam przycisk do zrobienia zdjęcia, to nagrywane jest video. Czy można gdzieś ustawić, żeby to były szybkie zdjęcia seryjne zamiast video?
 12. Miałem włączoną, ale już w międzyczasie zaktualizowałem do 7.3.020, więc nie sprawdzę już na starym sofcie. Zobaczymy jak ta nowa wersja będzie się sprawować. Wgrałem też config banhammer.
 13. Rozumiem, że ta powyższa to inny mod niż ten, który mam teraz (MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk), czyli konieczna jest deinstalacja przed ewentualnym zainstalowaniem powyższego GCAM Parrot043? Ciekawe, czy mój problem z video, o którym to problemie napisałem powyżej, zostałby rozwiązany.
 14. Mam pewien problem, gdy używam GCam. Proszę zwrócić uwagę na nagrany obraz. Na domyślnej kamerze nie ma takiego efektu. Co może być tego przyczyną? Chodzi mi o to delikatne zbliżanie i oddalanie obrazu. Video: MPEG4 Video (H264) 640x352 59.94fps 2057kbps [V: h264 high L3.0, yuv420p, 640x352, 2057 kb/s] Audio: AAC 44100Hz stereo 183kbps [A: aac lc, 44100 Hz, stereo, 183 kb/s] VID-20200327-WA0003.mp4
×
×
 • Create New...