Robinson

Użytkownicy
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Robinson

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  R3/R4A/Mi8Lite

Recent Profile Visitors

642 profile views
 1. Czy taka naprawa nie powinna nadejść ze zwykłą aktualizacją? Jeśli to kwestia gps.conf to chyba aktualizacja OTA powinna naprawiać takie rzeczy?
 2. A co chcesz wgrać? Może się mylę, ale żeby wgrać Global to chyba nie trzeba odblokowywać bootloadera. W każdym razie informuj o swoich poczynaniach, bo sam chcę u siebie zmienić ten stary ROM (xiaomi.eu) na coś nowszego, ale nie mogę się za to zabrać.
 3. Cześć, na serwerze brak pliku. Czy mógłbyś go wrzucić ponownie? Dziękuję.
 4. Czy to jest nadal aktualne? W Sklep Play nie widzę Jeejen, a przydałoby się dla starszej osoby. W poprzedniej wersji oczywiście było, a aktualizacja systemu usunęła to z Redmi 4.
 5. Dziękuję. Ściągnę ten plik i będę na weekendzie instalował. ido_xhdpi_global_images_V9.5.2.0.LAIMIFA_20180405.0000.00_5.1_global_d8fb1afaaa.tar Mam nadzieję, że to właściwy plik dla Redmi 3 (bez pro). Rozumiem, że nie muszę mieć odblokowanego bootloadera, przechodząc z xiaomi.eu na Global?
 6. OK, czyli mając jakieś bardzo stare xiaomi.eu (telefon był już kupiony z takim systemem), to do wgrania Global mam użyć MiFlash? A gdybym chciał wgrać jakieś najnowsze xiaomi.eu to też za pomocą MiFlash? Gdzie znajdę najnowszy Global, a gdzie najnowszy xiaomi.eu? Z góry dziękuję za pomoc.
 7. Jaki jest najnowszy soft Global do Redmi 3? Mam xiaomi.eu nigdy nie aktualizowane, a telefon ma ładnych parę lat. Rozumiem, że wskazówki co do instalacji znajdę w pierwszych postach tego wątku? PS. Chyba że lepiej lub łatwiej będzie zainstalować najnowsze możliwe xiaomi.eu? Rozumiem, że żadnych aktualizacji OTA już do tego modelu nie uświadczę bez względu na ROM?
 8. Robinson

  Szkło

  Kupiłem case i szkło z tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/etui-nillkin-frosted-xiaomi-mi-8-lite-szklo-h-pro-7726208939 I jestem zdziwiony, ale szkło Nillkin Amazing H+ PRO wydaje się nie pasować, tzn. tak jakby miało klejącą stronę po złej stronie, bo gdy odwrócę szkło to idealnie pasuje do lampy błyskowej i głośniczka. Chyba że czegoś zupełnie nie rozumiem. PS. Dostałem informację, że tak ma być, co rzeczywiście widać zresztą na załączonym zdjęciu (szkło przysłania przedni aparat): https://allegro.pl/oferta/etui-nillkin-frosted-xiaomi-mi-8-lite-szklo-h-pro-7726208939 Trochę dziwne mi się to wydaje.
 9. Witam, Wchodzę w Menadżer Plików, ale nie ma tam ikony FTP. A chciałem ściągnąć sobie zdjęcia i zrzuty ekranu na kompa. Mi 8 Lite, Android 9, MIUI Global 10.3.2 Być może jest to sytuacja podobna do tej: PS. OK. Znalazłem. Jest to opcja "Podłącz do komputera".
 10. Robinson

  Szkło

  Rzeczywiście to szkło z AliExpress jest godne polecenia? Xiaomi Mi 8 Lite Glass Nillkin CP+ Full Cover Xiaomi Mi8 Lite Tempered Glass Screen Protector for Xiaomi 8 Lite Nilkin HD Glass
 11. To jeszcze żeby Ci utrudnić wybór, to proponuję uwzględnić trzeci model - Mi 9T i wybrać z tej trójki. Sam stoję przed identyczną decyzją i chętnie poczytam wszelkie za i przeciw tych 3 modeli.
 12. Jesteś pewien, że aparat w K20 i K20 Pro będzie gorszy niż w Mi 8? Wiadomo jakie tam siedzą sensory? Coś znalazłem: https://www.right-brothers.net/sony-imx586-vs-sony-imx582-whats-the-difference/ Jeśli obydwa aparatu różnią się tylko możliwością nagrywania 4K w 60/30 fps, to OK, ale jakoś nie wierzę, że nie odbije się to na jakości zdjęć.
 13. Ciekawe jak wydajność telefonu i jakość zdjęć będą wyglądać w Mi 8 w porównaniu do Redmi K20.
 14. Ale mając włączone wi-fi zamiast danych mobilnych, spadek poziomu baterii jest chyba jeszcze szybszy?
 15. Czyli mając 2 karty SIM i mając włączone dane mobilne można się spodziewać szybkiego spadku poziomu baterii?