GregorJan

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About GregorJan

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W aplikacji Jakdojade pojawiły się reklamy, nie aktualizowałem pliku ani aplikacji więc nie wiem jak. Nie wiem jak sprawdzić skąd pochodzą.
 2. A gdzie to jest napisane?
 3. Mi na Redmi 4X nie wykrywa aktualizacji przez OTA.
 4. Czy można ładowarką z QC ładować telefon, który nie posiada żadnego QC?
 5. Chodziło mi bardziej o to co znaczy "dla starszych" i "nowszych" telefonów.
 6. Mógłbyś w pierwszym poście dopisać czym się różnią v1 i v2?
 7. Czy logowanie do tego MicroG jest bezpieczne? Tu podaje się dane googlea obcej aplikacji?
 8. Działa komuś blokowanie reklam na YouTube? Wydaje mi się, że wcześniej działało.
 9. Witam, chciałbym się dowiedzieć dlaczego na niektórych kablach usb pokazuje się ikonka ładowania i w ustawieniach jest napisane "Ładowanie zasilaczem" a na innych nie pokazuje ikonki i jest tylko "Charging"? Czy to oznacza jakieś inne parametry ładowania? O różnicach w szybkości ładowania na różnych kablach nie wspomnę bo już wiem, że jest duża różnica (nawet 4x).
 10. Witam, mam mały problem z aplikacją ASR, w której jest możliwość włączenia alternatywnej ikonki powiadomień, jednak opcja ta nie działa na moim Redmi 4X. Wg twórcy programu mój telefon zastępuje w jakiś sposób ikonkę powiadomień ikonką aktywności aplikacji (cokolwiek to znaczy). Podobno nie jest to standardowa cecha androida i producent telefonu musiał zmodyfikować pewne części androida. Na innych modelach to normalnie działa, nie wiem czy problem dotyczy tylko Xiaomi i nakładki MIUI. Przeszukałem wszystkie ustawieniach związane z powiadomieniami i żadne nie naprawiają problemu. Aplikacja ma normalnie swoją ikonkę w powiadomieniach (gdy pracuje), ale zastąpienia ją inną poprzez pewne ustawienie w tej aplikacji nie zmienia jej na tą drugą. Co może być przyczyną?
 11. 10.4 / 9.4.11 Ta opcja usuwa też zapisane odciski.
 12. No właśnie szukałem jakiejś prostej opcji tylko wyłączenia odblokowywania odciskiem a nie usuwania już zapisanych odcisków i hasła blokady, ale chyba niestety nie ma czegoś takiego.
 13. Jak wyłączyć blokadę za pomocą odcisku palca? Nie rozumiem jak może nie być tak podstawowej funkcji, albo ja jej nie widzę.