Jump to content

GregorJan

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About GregorJan

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.8.29 nie ma tej opcji więc lipa.
 2. U mnie nie ma czegoś takiego jak "optymalizacje MIUI" (Redmi 4X). Pomimo tego spróbowałem zainstalować przez ten SAI, ale z błędem (po usunięciu poprzedniej wersji YTVanced). Pozostałe 2 metody zbyt trudne lub niebezpieczne. Chyba nie mam wyjścia i zostanę przy wersji 14.
 3. 1. Tapety Blokady przestały działać pokazując ciągle błąd przy ich włączaniu, odblokowaniu ekranu lub wchodzeniu na pulpit 2. Funkcja "Wypełnij miejsca po odinstalowanych aplikacjach" przestała działać, jest włączona, ale nie działa. Czy jest możliwość jeszcze naprawienia tego w Redmi 4X czy już będzie trzeba z tym żyć?
 4. Tak, napisałem, że reinstalowałem. Może by zainstalować starszą wersję? Dziwne bo problem występuje nawet po zastosowaniu motywu, który używa swojego launchera... Gdzie dostać starszą wersję niż xiaomi.eu_multi_HM4X_9.8.29_v10-7.1 ? Btw, nie wiem czemu temat jest w dziale Bugi skoro to nie bug. Po zainstalowaniu Romu wszystko było ok, to się stało w trakcie. Btw 2, oczywiście rozumiem, że ostrzeżenie za napisanie jednego posta pod drugim było tylko pretekstem za to, że ośmieliłem się wypowiedzieć o dziwnym przeniesieniu tematu? Jeśli tak to żenada.
 5. Dalej to samo, choć trochę inny tytuł i treść :/ Tzn czasem działa ok, po restarcie jest powyższy lub poniższy błąd, tak różnie.
 6. Chcąc wgrać najnowszy plik blokady reklam przez twrp w trakcie jego uruchamiania podłączyłem ładowarkę. Po restarcie po każdym odblokowaniu ekranu zacząłem dostawać taki błąd o takiej treści Czy przyczyną mogło być właśnie podłączenie ładowania? Nie pomogło przywrócenie oryginalnego pliku hosts ani reinstalacja systemu (rozwojowa 9.8.29).
 7. Gdzie znaleźć changelog Stable do Redmi 4X? Przykładowo jeśli używam teraz rozwojową 9.8.29 to która wersja jest lub będzie nowsza?
 8. A moim zdaniem niesłusznie, jak pewnie wiele innych, ale nie ma sensu z niektórymi walczyć. Trzeba sobie samemu plik hosts za każdym razem edytować.
 9. W aplikacji Jakdojade pojawiły się reklamy, nie aktualizowałem pliku ani aplikacji więc nie wiem jak. Nie wiem jak sprawdzić skąd pochodzą.
 10. A gdzie to jest napisane?
 11. Mi na Redmi 4X nie wykrywa aktualizacji przez OTA.
 12. Czy można ładowarką z QC ładować telefon, który nie posiada żadnego QC?
×
×
 • Create New...