Jump to content

GregorJan

Użytkownicy
 • Posts

  62
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 4X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

GregorJan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Dzięki, było w opcjach programisty pod Bezpośredni dostęp.
 2. Witam, czy w Redmi 4X da się gdzieś wyłączyć ekranu blokady? W każdym smartfonie chyba coś takiego było od zawsze... android 7.1.2, miui 10.5
 3. Witam, próbuję zainstalować Youtube Vanced z aplikacji Vanced Manager (z vancedapp.com). Czy da się w MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.8.29 wyłączyć miui optimization? Nie mam jej w opcjach programisty i nie znajduję sposobu.
 4. Na MIUI 10.5 by xiaomi.eu 9.8.29 nie ma tej opcji więc lipa.
 5. U mnie nie ma czegoś takiego jak "optymalizacje MIUI" (Redmi 4X). Pomimo tego spróbowałem zainstalować przez ten SAI, ale z błędem (po usunięciu poprzedniej wersji YTVanced). Pozostałe 2 metody zbyt trudne lub niebezpieczne. Chyba nie mam wyjścia i zostanę przy wersji 14.
 6. Tak, napisałem, że reinstalowałem. Może by zainstalować starszą wersję? Dziwne bo problem występuje nawet po zastosowaniu motywu, który używa swojego launchera... Gdzie dostać starszą wersję niż xiaomi.eu_multi_HM4X_9.8.29_v10-7.1 ? Btw, nie wiem czemu temat jest w dziale Bugi skoro to nie bug. Po zainstalowaniu Romu wszystko było ok, to się stało w trakcie. Btw 2, oczywiście rozumiem, że ostrzeżenie za napisanie jednego posta pod drugim było tylko pretekstem za to, że ośmieliłem się wypowiedzieć o dziwnym przeniesieniu tematu? Jeśli tak to żenada.
 7. Dalej to samo, choć trochę inny tytuł i treść :/ Tzn czasem działa ok, po restarcie jest powyższy lub poniższy błąd, tak różnie.
 8. Chcąc wgrać najnowszy plik blokady reklam przez twrp w trakcie jego uruchamiania podłączyłem ładowarkę. Po restarcie po każdym odblokowaniu ekranu zacząłem dostawać taki błąd o takiej treści Czy przyczyną mogło być właśnie podłączenie ładowania? Nie pomogło przywrócenie oryginalnego pliku hosts ani reinstalacja systemu (rozwojowa 9.8.29).
 9. Gdzie znaleźć changelog Stable do Redmi 4X? Przykładowo jeśli używam teraz rozwojową 9.8.29 to która wersja jest lub będzie nowsza?
 10. A moim zdaniem niesłusznie, jak pewnie wiele innych, ale nie ma sensu z niektórymi walczyć. Trzeba sobie samemu plik hosts za każdym razem edytować.
 11. W aplikacji Jakdojade pojawiły się reklamy, nie aktualizowałem pliku ani aplikacji więc nie wiem jak. Nie wiem jak sprawdzić skąd pochodzą.
 12. Czy można ładowarką z QC ładować telefon, który nie posiada żadnego QC?
×
×
 • Create New...