Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. Testpoints lub serwis.
  3. To Cię w konia wrobili, bo MiA1 nie ma różnic między wersją na nasz rynek, a rynki poza UE. Soft jest 1, ten od Google. Możesz zrobić 2 rzeczy, wymienić kartę SIM, bo może coś z nią nie tak lub spróbować ponownie wpisać APN. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  4. http://en.miui.com/thread-629059-1-1.html Tutaj masz tutorial co mniej więcej robić w przypadku birck Note 4, powinno też działać na MiNote, tylko trzeba pobierać odpowiednie dla modelu romy.
  5. Nezumi

    Problem z motywami

    I będą białe, bo widocznie tak ma motyw... Motywy też się aktualizują i zmieniają, to że kiedyś było tak, nie znaczy, że dziś będzie tak samo... Zmień motyw i żyj dalej... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. Powinien załapać połączenie po wejsciu do recovery. Spróbuj zassać chińską wersję MiPC (z tego co wiem, ang nie działa poprawnie).
  7. Tak, tylko nie klikaj opcji "flash all and lock". Pobierz MiPCSuite i zobacz, czy ten programik załapie.
  8. Bez root'a nic nie zrobisz.
  9. Nezumi

    Aktualizacja

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Na moje coś z baterią jest nie tak, ew dopadł cię problem z płytą, który jest dość częsty przy Mi5.
  11. Nezumi

    Zasięg

    Zaktualizuj telefon....
  12. Zobacz w ustawieniach apki SMS (Ustawienia->Systemowe->SMS) masz wszystko co trzeba zaznaczone. Upewnij się, czy karta SIM nie jest uszkodzona.
  13. Kontaktowaliście się z BOK A2mobile? Niekiedy do wysyłania/odbierania MMS potrzebne są włączone dane mobilne, z tego co pamiętam to Hiszpania wchodzi pod ROAM, więc jeżeli ma internet w Polsce to i za granicą powinna mieć do niego dostęp w ramach abonamentu, jeżeli nie ma dostępu do internetu/mms to albo ma źle wprowadzony APN (który znajdziesz pewnie na stronie a2mobile), albo operator zablokował jej internet za granicą...
  14. Nezumi

    Zasięg

    Yep, a na forum siedzą wróżki ze szklanymi kulami . Podaj konkrety, wersja miui (dokładna) oraz gdzie telefon zakupiony... Siedzisz na miui 7 i andku 6, gdy mi 5 już od dawna dostało andka 7 i 8, a miui 9.5....
  15. Nezumi

    Budzik Timely

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  17. Problem jest już rozwiązany. Od soboty rana jest już reup romów bez tego błędu..
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Tu nie ma co naprawiać, bo nic zepsute nie jest, chyba że prawo w UE, bo to z jego powodu masz okrojone apki i dostęp do chmurki od Xiaomi. Majfriendy po prostu muszą dostosować te apki pod nowe prawa w UE (bodajże chodzi o RODO, ale głowy sobie uciąć nie dam).
  19. Masz Xiaomi.eu czy Global? Na Xiaomi.eu jest wszystko ok, ludek (a raczej okrąg jakby z uśmiechem) znajduje się w prawym dolnym rogu apki motywy.
  20. Nadal jest w tym samym miejscu.
  21. "Problemy"... Nie wchodzi w ogóle . W żaden sposób...
  22. A nie masz czasem lejka? Play wkleja lejek w ofercie "nielimitowanego internetu" w telefonach po przekroczeniu 10Gb do ~130kb/s. Play powinien działać bez większych ustawień APN w Xiaomi. W spoilerze masz ustawienia:
  23. 150zł, buty Xiaomi na promce z GB . Właśnie są "W doręczeniu".
  24. A to nie wiem, na 7.0 takich cyrków nie miałem, a na 8.0 równe 4 tygodnie się z tym męczyłem i kombinowałem, a co gorsza, na Oreo na Mi5 jakoś topornie root wchodzi, wiec instalacja WLD i sprawdzanie czegokolwiek to droga przez mękę....
  25. Nezumi

    "This device is locked"

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Support Xiaomi lub PW do sprzedawcy, nic innego nie zrobisz. Jeżeli będą jakieś dalsze pytania w tej sprawie, to pisz do kogoś na PW lub w temacie, który już taki problem porusza (jest takich pewnie kilka na forum pod hasłem "Konto Xiaomi").
×
×
  • Dodaj nową pozycję...