-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Testpoints lub serwis.
-
system. zmiana softu na eu Xiaomi Mi A1
Nezumi odpowiedział(a) na darek2341 temat w Problemy techniczne
To Cię w konia wrobili, bo MiA1 nie ma różnic między wersją na nasz rynek, a rynki poza UE. Soft jest 1, ten od Google. Możesz zrobić 2 rzeczy, wymienić kartę SIM, bo może coś z nią nie tak lub spróbować ponownie wpisać APN. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. -
http://en.miui.com/thread-629059-1-1.html Tutaj masz tutorial co mniej więcej robić w przypadku birck Note 4, powinno też działać na MiNote, tylko trzeba pobierać odpowiednie dla modelu romy.
-
I będą białe, bo widocznie tak ma motyw... Motywy też się aktualizują i zmieniają, to że kiedyś było tak, nie znaczy, że dziś będzie tak samo... Zmień motyw i żyj dalej... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Powinien załapać połączenie po wejsciu do recovery. Spróbuj zassać chińską wersję MiPC (z tego co wiem, ang nie działa poprawnie).
-
Tak, tylko nie klikaj opcji "flash all and lock". Pobierz MiPCSuite i zobacz, czy ten programik załapie.
-
Bez root'a nic nie zrobisz.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Ranodomowy Hard Brick po aktualizacji do Oreo
Nezumi odpowiedział(a) na kiperk temat w Problemy techniczne
Na moje coś z baterią jest nie tak, ew dopadł cię problem z płytą, który jest dość częsty przy Mi5. -
Zaktualizuj telefon....
-
Zobacz w ustawieniach apki SMS (Ustawienia->Systemowe->SMS) masz wszystko co trzeba zaznaczone. Upewnij się, czy karta SIM nie jest uszkodzona.
-
Kontaktowaliście się z BOK A2mobile? Niekiedy do wysyłania/odbierania MMS potrzebne są włączone dane mobilne, z tego co pamiętam to Hiszpania wchodzi pod ROAM, więc jeżeli ma internet w Polsce to i za granicą powinna mieć do niego dostęp w ramach abonamentu, jeżeli nie ma dostępu do internetu/mms to albo ma źle wprowadzony APN (który znajdziesz pewnie na stronie a2mobile), albo operator zablokował jej internet za granicą...
-
Yep, a na forum siedzą wróżki ze szklanymi kulami . Podaj konkrety, wersja miui (dokładna) oraz gdzie telefon zakupiony... Siedzisz na miui 7 i andku 6, gdy mi 5 już od dawna dostało andka 7 i 8, a miui 9.5....
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Yellow pages - MIUI 9 Global 8.3.29 | Beta
Nezumi odpowiedział(a) na smoq temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Yellow pages - MIUI 9 Global 8.3.29 | Beta
Nezumi odpowiedział(a) na smoq temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
Problem jest już rozwiązany. Od soboty rana jest już reup romów bez tego błędu.. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Tu nie ma co naprawiać, bo nic zepsute nie jest, chyba że prawo w UE, bo to z jego powodu masz okrojone apki i dostęp do chmurki od Xiaomi. Majfriendy po prostu muszą dostosować te apki pod nowe prawa w UE (bodajże chodzi o RODO, ale głowy sobie uciąć nie dam).
-
Masz Xiaomi.eu czy Global? Na Xiaomi.eu jest wszystko ok, ludek (a raczej okrąg jakby z uśmiechem) znajduje się w prawym dolnym rogu apki motywy.
-
Nadal jest w tym samym miejscu.
-
"Problemy"... Nie wchodzi w ogóle . W żaden sposób...
-
A nie masz czasem lejka? Play wkleja lejek w ofercie "nielimitowanego internetu" w telefonach po przekroczeniu 10Gb do ~130kb/s. Play powinien działać bez większych ustawień APN w Xiaomi. W spoilerze masz ustawienia:
-
150zł, buty Xiaomi na promce z GB . Właśnie są "W doręczeniu".
-
A to nie wiem, na 7.0 takich cyrków nie miałem, a na 8.0 równe 4 tygodnie się z tym męczyłem i kombinowałem, a co gorsza, na Oreo na Mi5 jakoś topornie root wchodzi, wiec instalacja WLD i sprawdzanie czegokolwiek to droga przez mękę....
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Support Xiaomi lub PW do sprzedawcy, nic innego nie zrobisz. Jeżeli będą jakieś dalsze pytania w tej sprawie, to pisz do kogoś na PW lub w temacie, który już taki problem porusza (jest takich pewnie kilka na forum pod hasłem "Konto Xiaomi").
