Cześć ,
Mam problem , po hard resecie na moim telefonie , przy wybieraniu języka wyskoczył komunikat
"this device is locked" i okienko ACTIVATE THIS DEVICE --> wchodząc w to okienko , chcą odemnie hasła. kupowałem telefon na alie , brak kontaktu z sprzedawca, wpisywałem wszytskie mozliwe hasla oraz probowalem przywracac haslo na id.mi.com bezskutecznie gdyz chyba w ogole nie zakladalem konta , telefon mam od grudnia 2016 i pierwszy raz taka sytuacja ,
Czy ktoś miał cos podobnego lub wie jak to zrobic?