Nanibymy

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Nanibymy

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam! Czy druga karta będzie działać skoro mam przypisany tylko jeden nr telefonu do mojego redmi 5 plus ? Zalogowałem się na konto Xiaomi i niestety tam nie ma opcji dodania drugiego numeru.
 2. 3 miechy i dalej brak rozwiązania..
 3. Witam ! Chciałbym się przesiasć z redmi 5 plus na mi mixa. Nigdzie w necie nie mogę znaleźć oferty z nowymi mixami, wszędzie tylko 2, 3.. Ktoś gdzies widział ?
 4. No nic . Trzeba czekać aż ktoś znajdzie ustawienia systemowego launchera .
 5. U mnie tylko takie opcje są. Aktualizacja jest najnowsza. Wyczyściłem dzisiaj telefon i niestety przywróciłem kopię z grudnia. Tam również nie mogłem przeciągać ikon.. jednak teraz to wygląda tak jak na ostatnim zdjęciu . Aparat jest na dole,ale wywaliło mi ikonę Facebooka. To jakoś zniosę.. Wiesz w każdym launcherze masz opcje,żeby zmieniać ustawienia dolnego doku. W tym systemowym jeszcze widocznie nie dali opcji.
 6. Gdzie znalazłeś te opcję ?
 7. Używałem Apex zanim kupiłem redmi.. Sęk w tym,że systemowy mi się podoba. Najśmieszniejsze jest to,że mogę wyjąć z dołu skrót, a nie mogę nic tam wsadzić :-/.
 8. Może ktoś będzie wiedział. Nie wyobrażam sobie układać wszystkiego od nowa.
 9. Wydaje mi się,że gdzies są ustawienia systemowego launchera,które odblokowują możliwość dodania skrótów w dolnym doku. Tylko gdzie...?
 10. Niestety to nie działa. Gdy pobieram nowy launcher to wtedy mogę dodawać,a w standardowym nie mogę... Ikon może być znacznie więcej..
 11. Witam . Miałem w dolnym roku ikonę aparatu i niechcący przesunąłem ja na pulpit. Nie mogę jej wsadzić tam spowrotem . Gdzie to można odblokować ?
 12. Witam! Przesunąłem dzisiaj niechcący aparat z prawego rogu ekranu i nie mogę go spowrotem wsadzić. Wyciągnąć mogę,ale wsadzić nie idzie. Ktoś wie gdzie to przestawić ?
 13. Nanibymy

  MIUI 8.12.13

  Mam systemowy włączony.
 14. Nanibymy

  MIUI 8.12.13

  Witam ! U mnie w folderach ucina nazwę aplikacji,które są na dole ... Tak niestety jest w każdym folderze .. Druga sprawa to zauważyłem,że od 2-3 aktualizacji w momencie kiedy wracam do głównego pulpitu z otwartej danej aplikacji, pojawia mi się opóźnienie. Wygląda to tak jakby dłużej myślał w momencie "minimalizowania". Wcześniej tak nie było, nic nowego nie instalowałem... Posiadam Redmi 5 plus :-)