Nanibymy

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Nanibymy

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam ! Chciałbym się przesiasć z redmi 5 plus na mi mixa. Nigdzie w necie nie mogę znaleźć oferty z nowymi mixami, wszędzie tylko 2, 3.. Ktoś gdzies widział ?
 2. No nic . Trzeba czekać aż ktoś znajdzie ustawienia systemowego launchera .
 3. U mnie tylko takie opcje są. Aktualizacja jest najnowsza. Wyczyściłem dzisiaj telefon i niestety przywróciłem kopię z grudnia. Tam również nie mogłem przeciągać ikon.. jednak teraz to wygląda tak jak na ostatnim zdjęciu . Aparat jest na dole,ale wywaliło mi ikonę Facebooka. To jakoś zniosę.. Wiesz w każdym launcherze masz opcje,żeby zmieniać ustawienia dolnego doku. W tym systemowym jeszcze widocznie nie dali opcji.
 4. Gdzie znalazłeś te opcję ?
 5. Używałem Apex zanim kupiłem redmi.. Sęk w tym,że systemowy mi się podoba. Najśmieszniejsze jest to,że mogę wyjąć z dołu skrót, a nie mogę nic tam wsadzić :-/.
 6. Może ktoś będzie wiedział. Nie wyobrażam sobie układać wszystkiego od nowa.
 7. Wydaje mi się,że gdzies są ustawienia systemowego launchera,które odblokowują możliwość dodania skrótów w dolnym doku. Tylko gdzie...?
 8. Niestety to nie działa. Gdy pobieram nowy launcher to wtedy mogę dodawać,a w standardowym nie mogę... Ikon może być znacznie więcej..
 9. Witam . Miałem w dolnym roku ikonę aparatu i niechcący przesunąłem ja na pulpit. Nie mogę jej wsadzić tam spowrotem . Gdzie to można odblokować ?
 10. Witam! Przesunąłem dzisiaj niechcący aparat z prawego rogu ekranu i nie mogę go spowrotem wsadzić. Wyciągnąć mogę,ale wsadzić nie idzie. Ktoś wie gdzie to przestawić ?
 11. Nanibymy

  MIUI 8.12.13

  Mam systemowy włączony.
 12. Nanibymy

  MIUI 8.12.13

  Witam ! U mnie w folderach ucina nazwę aplikacji,które są na dole ... Tak niestety jest w każdym folderze .. Druga sprawa to zauważyłem,że od 2-3 aktualizacji w momencie kiedy wracam do głównego pulpitu z otwartej danej aplikacji, pojawia mi się opóźnienie. Wygląda to tak jakby dłużej myślał w momencie "minimalizowania". Wcześniej tak nie było, nic nowego nie instalowałem... Posiadam Redmi 5 plus :-)
 13. Jednak działa. Zauważyłem na youtubie. Thx
 14. No mam miui polska zainstalowanego..